Falschwagen cars: Das Etwas - The Well Stuffed Beaver

Thumbnail play icon
70 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:273
Počet zobrazení:5 514

Dělat si legraci z Volkswagenu je In. Právě do německého vlastníka české Škodovky se v tomto povedeném videu strefuje skupina The Well Stuffed Beaver.

Komentáře (48)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

A za tenhle překlad dostal někdo zaplaceno?

17

Odpovědět

Uživatel Auto napsal:
Četl jsi můj komentář? Nevypadá to.

Odpovídám:
Četl, ale neporozuměl. Spíš mi přijde, že jsi ty nečetl ten můj, ale nevadí, ponechme si každý svůj názor a věc je vyřešená.

10

Odpovědět

No jelikož jsi použil jako argument něco, co jsem se snažil svým komentářem vyvrátit, tak to spíš vypadá na tebe.

10

Odpovědět

+AutoVzhledem ke skutečnosti, že jsi věcnou debatu o faktech, zvrhl v naprostou potrhlost, kterou nechápu, asi nezbývá, než se na to vykašlat. Člověka, kterého nepřesvědčí argumenty, nepřesvědčí už nic.

10

Odpovědět

+Auto"Mimochodem, při měření těch emisí to auto přece jelo normálně, jen se upravil jeho výkon aby takové emise nebyly. Tak jaktože teda není možné, aby takové auto existovalo?" tvoje odpověď: "Proč myslíš, že emise, kterých snižování už narazilo na hranice technických možností, se mají skokově dále zpřísňovat?"

10

Odpovědět

Hele nejsou to češi ? :D

101

Odpovědět

Uživatel Auto napsal: "Chudáci automobilky, nemají žádnej vliv na tyhle pravidla že? A že to nejde splnit? Největší p******a co sem četl."

Odpovídám: Samozřejmě, že nemluvím o měření emisí tvého Favorita, nebo Lamborgini, nebo co máš, se kterým jsi byl na emisích a "v pohodě sem prošel, p**o vole".
Jestli je rozdíl, mezi měřením speciální metodikou (kterou nové auto sotva projde) a reálným provozem takový, že real provoz dává 15x vyšší emise, tak mi řekni, jak bys to řešil ty, rád si počtu.

40

Odpovědět

Řešil bych to tak, že bych řekl, že není možné dosáhnout takových emisí, dodal bych potřebnou dokumentaci, měření, vědecké posudky už v době, kdy se to zavádělo. Kdyby se dokázalo, že to není možné, nikdy by se takový zákon nezavedl. Rozhodně bych to neřešil tak, že bych řekl, že emise splním a pak vymyslel software, který to ošidí. Mimochodem, při měření těch emisí to auto přece jelo normálně, jen se upravil jeho výkon aby takové emise nebyly. Tak jaktože teda není možné, aby takové auto existovalo? Trochu protimluv.

44

Odpovědět

+AutoTo je právě ten problém, stala se z toho ekopolitika. Ekopolitické rozhodnutí říká, že se musí zpřísňovat emisní limity, děj se co děj. Že to nejde, nikoho nezajímá. Proč myslíš, že emise, kterých snižování už narazilo na hranice technických možností, se mají skokově dále zpřísňovat?
Můžu jen zopakovat, že o problému se ví už roky (není takový problém změřit emise auta za provozu a porovnat je s emisemi tabulkovými) a VW je obětní beránek, který si to odnesl za všechny.
Video je jinak super.

10

Odpovědět

+AutoČetl jsi můj komentář? Nevypadá to.

01

Odpovědět

Kde jsou ty tři skvělá videa denně, co jste slíbili? Tak jo, zapínám AdBlock.

107

Odpovědět

prosím už nikdy nepřekládat tyhle české hovna.. díky

1619

Odpovědět

Popravdě to už by i bylo dost vostrý. Tohle video bylo od toho ochotnickýho kroužku jediný, který se letmo mihlo kolem humoru.

102

Odpovědět

nevite nekdo jmeno ty zensky?

03

Odpovědět

Uli.

181

Odpovědět

wtf?

72

Odpovědět

Uplne offtopic, ale nerikali jste pri prebirani tehle stranek, ze zvednete pocet videi denne?
A co tak koukam, tak davate dve a to je snad jeste min, nze pred tim. Ale jako bonus je vic reklamy. Mohl by mne to nekdo vysvetlit (vazne a vecne)?

Diky za reakci..:-)

272

Odpovědět

Mohl, poslední dva týdny je tu méně videí, protože překladatelé nemají čas, i když se stále přijímají noví. Stejně tak to bylo kolem Vánoc. Ono je snadné zapomenout na ten půlrok, kdy těch videí bylo plno a hned začít odsuzovat. Proto se k tomu nejspíš nikdy už vyjadřovat nebudeme, je to zbytečné, naprosto. Ať člověk řekne nebo udělá cokoliv, tak diváci si stejně budou stěžovat. :-) To samé stížnosti na reklamu... Pochopte, že z něčeho ten web žít musí.

1612

Odpovědět

+Corwin8Jsou na vás zlí, co? :-(

141

Odpovědět

+Corwin8Neřekl bych, že si něčím stěžuju, slušně jsem se zeptal na důvod. Ani nijak neodsuzuju, jen mě zajímalo proč, takže nevím, co ti vadí?:-) Lepší se zeptat a vědět, ne? Naopak máš šanci to vysvětlit a třeba tím spíš to začnem chápat a nerejt do toho, ne?

Jinak teda díky za odpověď...:-)

130

Odpovědět

+Corwin8Tak jste web neměl přebírat, když nemáte peníze.

06

Odpovědět

+Corwin8"..že zvednete počet videí" a "Ale jako bonus je víc reklamy." Myslím, že jsem přesně odpověděl na tvůj příspěvek v celé jeho úplnosti. :-)

38

Odpovědět

+Corwin8Steve - pokud nechápete rozdíl mezi "nemít peníze" a "snažíme se, aby projekt nebyl ztrátový", tak bez komentáře. Navíc důvodem omezení počtu videí není nedostatek financí, ale vytíženost překladatelů. :-) Překladatelům jsme naopak po převzetí přidali a neustále máme dveře otevřené novým - nechcete se přidat?

93

Odpovědět

+Corwin8Podmínky?

20

Odpovědět

+Corwin8Podívejte, já vás chápu. Zčásti.
-Počet videí denně klesl o třetinu, protože došlo k jistým událostem a až se to vyřeší, zase to stoupne. O.K. Beru.
-Počet videí klesl o třetinu, protože jsme přecenili své síly, a víc nezvládneme. O.K. Nejsem rád, ale beru.
-Počet videí klesl o třetinu, protože jsme přecenili své síly, a víc nezvládneme. Pokusíme se najít řešení, jak to znovu zvednout, ale nevíme, jestli a kdy se to podaří. O.K. Beru.
-Pravidelné pořady zmizely, protože zrovna ti, co je překládají, nemůžou. O.K. Beru.
-Pravidelné pořady zmizely, protože při této frekvenci to nemá smysl. O. K. Beru.
-Pravidelné pořady zmizely, protože nám ten koncept nevyhovuje. O.K.Nejsem rád ale beru.

S žádnou alternativou nemám zas tak problém, je mi jasné, že řídit takový web, nebo pro něj překládat, není maličkost. Ale mám problém, když nevím, na čem jsem. Jasně, ať už budete odpovídat, nebo ne, vždycky si pár trollů a chronických rýpalů bude stěžovat. Ale takhle si budou stěžovat i ti, co jenom chtějí informaci o třech větách, protože mají tenhle web rádi, a chtějí vědět, jak bude v budoucnu vypadat.

61

Odpovědět

Celá ta kauza, pokud vím vznikla tak, že se VW pokusil prodat do USA víc aut s naftovým motorem. Mohl by mít úspěch a tomu bylo třeba zabránit. Takže jejich americká konkurence, přihrála jisté neziskovce, která se stará o práva spotřebitelů (a je zčásti placená firmami z USA), materiál, který je známý už dva tři roky. Prostě vytáhli ze skříně kostlivce, o kterém se už dávno vědělo a pořádně to roztočili. Všechny firmy podvádějí s emisemi, z jednoduchého důvodu. Emisní limity není možné plnit a to se mají ještě zpřísňovat. Je to jedna velká komedie.

116

Odpovědět

Splnit jdou, avšak musí se opravdu chtít. Což se dlouhodobě neděje- výrobcům se vyplatí obcházet měření.

36

Odpovědět

+TarylinOpakuji, emisní limity plnit NEJDOU. Proto byla vypracována "speciální" metodika měření, tak, aby to vyšlo. To znamená, z auta se odmontuje co se dá, měří se na speciálním, dokonale rovném povrchu, řidič má 40kg i s botama a jede se ve speciálním úsporném režimu, vemi nízkou rychlostí, atd. Dělají to tak všichni. Po "odhalení podvodu" se ta metodika má ještě zpřísnit, aby odpovídala reálnému provozu, což v praxi znamená, že automobilky budou buď podvádět, nebo budou mít neskutečně drahá a složitá auta, která nebude nikdo chtít. Jednoduchá volba.

57

Odpovědět

+TarylinChudáci automobilky, nemají žádnej vliv na tyhle pravidla že? A že to nejde splnit? Největší p******a co sem četl.

74

Odpovědět

+TarylinSplnit jdou, jenže v tom utahanym pekáči pak nikdo nebude chtít ani jezdit, natož si ho koupit. Chudáci majtelé naftovejch škodovek a vw jestli jim nastaví režim "test" natvrdo.

60

Odpovědět

+TarylinTak samozrejmne, ze ty limity splnit jdou, ale asi nikdo nechce na dalnici potakavat auta strednich a vyssich trid, ktery maj v kopci problem dat 80km/h, protoze ten litrovej trivalec je proste slabej.....

11

Odpovědět

Není nahodou ten Helmut český herec? Je mi nějaký povědomý

41

Odpovědět

Všichni to jsou češi....

171

Odpovědět

Mě to přišlo docela vtipný :D

153

Odpovědět

Nepředjíždí ho náhodou favorit?

161

Odpovědět

Ano.

81

Odpovědět

Škoda, že nesehnali trábiče. Je to sice detail, ale vtipy a Trabantech neexistujou pro nic za nic.

81

Odpovědět

To hajlování už by si mohli odpustit.

1228

Odpovědět

proč? jsou to němci

295

Odpovědět

+cervaave caesar

180

Odpovědět

+cervaKdyby to byli Němci, tak OK, ale vzhledem k tomu, že The Well Stuffed Beaver jsou Češi, tak si taky říkám, že to tam nemuselo být...
Připomnělo mi to Dr. Strangelove, ale tam se to hodilo víc.

11

Odpovědět

Už mi ten hon na čarodejnice(Volkswagen) lezie krkom...

1710

Odpovědět

Jaký hon na čarodějnice? Čarodějnice přece byly ze svých zločinů obviněny falešně. Už mi leze krkem neustálé obhajování podvodníků.

2210

Odpovědět

+AutoDas Auto máš pravdu. Hon na čarodějnice je správná věc pokud jsou kolem vás čarodějnice uvalující na lidi kletby. Zrovna dneska jsem četl Garryho Kasparova toto psat .

40

Odpovědět

+AutoPrečo sa rieši len Volkswagen? Prekročenie hodnot u Subaru Forester, prekročenie hodnôt u Dieselových BMW , Jeep Grande Cherokee dokonca prekračuje hodnoty 15-krát!!! Tak prečo sa ide po krku len Volkswagenu?Povestný európsky meter alá cielená diskreditácia?

123

Odpovědět

+AutoTo jsou velmi sofistikované údaje. A co třeba uvést, pro jaký trh tato auta byla vyráběna?

40

Odpovědět

+AutoTaky to někteří pomalejší jedinci snad ještě nepochopili - tady nejde o to, že VW překračuje emisní limity. Tady jde o to, že VW vědomě PODVÁDĚLO softwarem speciálně určeným pro měření emisí, což už nějak ostatní automobilky nedělají. České automobilové rádoby objektivní stránky (zdravíme opět do VW za kapříky) zveřejňují info o tom, že "i ostatní přece limity překračují, tak nechte VW na pokoji!", jen dokazuje to, jak se snaží před českým Pepou z Horní Dolní ukázat, jak je jejich NadAuto stále to nejlepčí a vůbec. Já jen doufám, že amíci jim to na pokutách spočítaj ;)

44
Další