Feist - La même histoire

Thumbnail play icon
73 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:95
Počet zobrazení:3 227

Toto je zakončení filmu Paříži, miluji tě krásnou francouzsko-anglickou písničkou. Film sám je moc pěkný a sestává asi z dvaceti scén různě posázených po celé Paříži, přičemž každá scéna je režírována jiným režisérem a má jiný námět.

P.S.: Omlouvám se, že asi od půlky videa jedou titulky, ale lepší video jsem bohužel nenašel.

Přepis titulků

Jaké tedy je to pouto mezi námi? Ty nedefinovatelné věci. Kam směřují ty osudy, které se proplétají? Bereme je za nerozlučné. Život je tanec, kterého se všichni musíme účastnit. I když hudba je potichu. Lidé se spolu pohybují. Mají k sobě blízko jako plameny ohně.

Pociť ten rytmus, hudbu a rýmy. Dokud je čas. Všichni se točíme dokola. Partnery ztrácíme a znovu nacházíme. Hledáme další šance. Vím akorát, že... se všichni účastníme toho tance. Všichni se účastníme toho tance.

Jaké tedy je to, co nás rozděluje? Co nás náhodou znovu svede dohromady? Proč se tolik cest a odchodů točí v nekonečném kole? Postupujeme po vláknech času. Po křídlech větru. A tak... žijeme ze dne na den.

Naše touhy a naše lásky. Jdeme dál, aniž bychom věděli, že všichni jsme navždy... součástí stejného příběhu. Všichni se točíme dokola. Partnery ztrácíme a znovu nacházíme. Hledáme další šance. Víme akorát, že...

se všichni účastníme toho tance. V tom samém příběhu. V tom samém příběhu.

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

skvělé zakončení perfektního filmu ..

180

Odpovědět

Jop jop, super film :) Je i New York, I love you :) a v roce 2011 tuším se plánuje Shanghai, I love you :)

180

Odpovědět

Neni to spatny song....

180