Kryštůfek RobinFilmové a seriálové trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 14
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:53
Počet zobrazení:5 356

Disney v posledních letech sází na hrané verze klasických animáků. Nové předělávky se tak dočká i partička okolo medvídka Pú. V hlavní roli odrostlého Kryštůfka Robina se představí Ewan McGregor.

Přepis titulků

Jak já mám rád oslavy... Pojďme Pú. Co se mnou bude, až na mě zapomeneš? Hloupoučký medvídku. Na tebe nikdy nezapomenu, Pú. Slibuju. Ani za 100 let. Tento víkend musíme pracovat, Robine. Slíbil jsem své ženě a dceři, že o víkendu pojedeme pryč.

Tohle je priorita. - Nepojedeš na chatu? - Nemůžu nic dělat. Život ti utíká před očima. Co mám dělat? Co mám dělat? Co mám dělat? Skvělá otázka. Pú? Kryštůfku Robine? Ne!

OD DISNEYHO Pamatuju si, že ten strom byl na venkově, ne tady v Londýně. Nemá žádný vchod. Myslím, že je tam, kde je potřeba. - To je pěkně hloupé vysvětlení. - Děkuji. Pú, proč jsi tady? Potřebuju tvou pomoc. - Ztratil jsem všechny své přátele.

- Přijdeme tomu na kloub. 23. SRPNA Hlavu vzhůru, Pú. Už jsem tady. Vypadá to, že jsem se zasekl. Nacpal ses medem? Nenacpal jsem se medem. Kudy teď? Já se vždycky dostanu tam, kam chci tak, že kráčím pryč z místa, kde jsem byl. - Vážně?

- Tak to dělám. - Ahoj, Ijáčku. - Kryštůfku Robine. Jsi to ty a už si zase hraješ. Pojďme se podívat po Prasátku. Příliš dlouho jsem byl pryč. - Ahoj, všichni. - To je Kryštůfek Robin! - Jak rád vás zase všechny vidím. - Děkujeme. Hloupoučký medvídku. Mýlil jsem se v práci. Mýlil jsem se ve všem a teď se musím vrátit k rodině. Sbohem, Kryštůfku Robine.

NEJMILOVANĚJŠÍ POSTAVY Byl bych rád, kdybychom tu ještě chvíli zůstali. Možná máme zachránit Kryštůfka. OPOUŠTÍ LES Ty budeš Madeline. - Ty jsi ten medvídek, kterého maloval můj tatínek. - To jsem. Neíš, kde je? Vím. Tak pojďme.

A PŘÍCHÁZÍ DO MĚSTA Právě jsem viděl toho nejsměšnějšího podvodníka. Jen se na něj podívej! Tygře! Ijáčku. Prasátko. Pokud někdo chce zatleskat, teď má příležitost. PÚ Jémine. PRASÁTKO Božínku.

IJÁČEK Nevzpomínám si, že bych byl někdy veselý. TYGR A Lidé říkají, že se nedá nic dělat. Já ale nikdy nic nedělám. KRYŠTŮFEK ROBIN Ne.

Pú, to tím... To je jedno. 23. SRPNA

Komentáře (12)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Proč vypadá Pú jako balík slámy?

40

Odpovědět

Víte že je to trailer na film zaměření na rodinu s dětmi a na ty co na Púovi vyrůstali? Na ten film se bude chodit už jenom kvůli tomu že je to jedna z nejoblíbenějších postav a příběh muže být vykecan klidně celý. Stejně to vydělá.

30

Odpovědět

... netušim, jestli to má bejt skutečnej film, nebo nějaká parodie, ale pokud to je skutečnej film, tak 90% příběhu člověk zná z traileru a zbytek se snadno domyslí (je to pohádka = skončí to dobře = šťastná rodinka ever after...) - tzn. po shlédnutí traileru nemá člověk sebemenší důvod jít na ten film (pravej opak toho, co by trailer měl dělat).

181

Odpovědět

Nekdy to dojde tak daleko, ze ani nemusis videt trailer a vis, co se bude dit. (vetsina superhrdinskych filmu za posledni roky)

73

Odpovědět

+realDTA někdy to dojde tak daleko, že se o tom dokonce učí ve škole. (Historické filmy)

60

Odpovědět

to je problém dnešních trailerů na všechno

60

Odpovědět

+lenaciaAsi moc nekoukam na trailery, ale takhle extrémní příklad jsem ještě neviděl...

20

Odpovědět

+BullOverJsou i horší případy. Třeba trailer na La Cara Oculta, který prozradí hlavní twist, na kterém je postaven celý tenhle mysteriózní thriller...

10

Odpovědět

+Xardassto je tenhle týden podruhé co tu zazněl tenhle film :D

00

Odpovědět

+XardassPak jsou zase trailery, co lákají na jiný film, než uvidíte v kině - např. V Bruggách.

00

Odpovědět

+Paesněco jako jeden z prvních trailerů na Kingdom Come... slibovali bitvy, slibovali že budeme na hrádbách bránit hrad... slibovali slibovali, a nakonec máme Henryho... hem :D

10

Odpovědět

+XardassA co teprve trailer na Trosečníka :D Tam přímo prozradili, že se z toho ostrova dostane pryč :D :D :D

10