Toy Story 4: Příběh hračekFilmové a seriálové trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 14
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:41
Počet zobrazení:6 147

Úspěšná animovaná série se znovu vrací na plátna kin už v červnu (v Česku a na Slovensku až v srpnu). Věříte, že se i čtvrté pokračování Toy Story vydaří, nebo měla se třetím dílem tato franšíza nadobro skončit?

Přepis titulků

Woody, proč jsem naživu? Jsi hračka. Patříš Bonnie. - Tohle jsou tví přátelé. - Čáu! - Ahój! Woody, mám dotaz... Vlastně ne jen jeden, mám jich spoustu... - Kdo chce jet na výlet? - Já! - Prázdniny!

- Chceš pomoct? Ne, v pohodě. Sice je to trochu zvláštní, ale musíme dát pozor, aby se Vidlíkovi nic nestalo. Woody! - Něco se mu stalo. - Buzzi, musíme pro něj! - Rozumím. Začínám panikařit! Změna plánu. Jessie, Šunčíku, Buzzi, Pastýřko, Rexi, Brambůrkovi! - Dávej bacha! - Co budem dělat? Zachráníme lžidličku.

Mám se bát? Jsou to veteráni, zvládnou to. Jsem na cestě, Woody! 21. ČERVNA Znám tu pravou hračku, která nám pomůže. Duke Bumbác, nejlepší kanadský kaskadér. Ha! No jo... Pózuje.

- Duku, potřebu... - Počkej, ještě jednu! No jo! Vydrž! ČAS NA HRANÍ Woody mě zachrání. Znám ho celej svůj život – dva dny. JE U KONCE Takhle vypadáme uvnitř? Tolik p-p-plyše!

- Musíme ho najít, mami! - Bonnie Vidlíka potřebuje. Ach, šerife Woody, vy nás vždycky přijdete zachránit. - Bude to pro tebe a Duka docela velký skok. - Pro mě? Uděláme bác! Běž! TOY STORY 4: PŘÍBĚH HRAČEK - Tam je Vidlík vězněný! - Jak se k tomu klíči dostaneme? - Což takhle starý dobrý plyš-hryž?

- To je řeč! Kde jste se tu vzali? Klíče! Dej nám je! Kde jsou?! Klíče! Dej nám klíče! Takhle teda ne. 21. ČERVNA Překlad: elcharvatova www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Možná to bude dobrej animák. Ale stejně si myslím, že to mělo skončit trojkou. Andy šel na vysokou školu = konec dětství a filmů Toy story

81

Odpovědět

můžeme být rádi, kdyby to měl čiště Disney, tak místo plnohodnotného pokračování bychom se dočkali seriálů s lacině odfláklou grafikou.

46

Odpovědět

+lenaciaNechápu ty disliky, jako by to snad nebyla pravda...
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Tangled:_Before_Ever_After

33