WatchmenFilmové a seriálové trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 14
68 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:51
Počet zobrazení:4 210

Watchmeni jsou inspirováni stejnojmenným komiksem z dílny DC. Seriál je zasazený do alternativní reality, kde jsou superhrdinové postaveni mimo zákon a je s nimi zacházeno jako s psanci. V minulosti již došlo k filmovému zpracování pod režií Zacka Snydera (Muž z Oceli, Batman vs Superman, 300: Bitva u Thermopyl).

Líbí se vám více tento trailer, nebo ten předchozí?

Přepis titulků

Lidé, co nosí masky... jsou hnáni traumatem. Jsou posedlí spravedlností kvůli nějaké nespravedlnosti, kterou utrpěli. Tudíž maska skrývá bolest. Já nosím masku, abych se chránila. Přesně, před bolestí. HBO UVÁDÍ Včera v noci došlo ke střelbě, do které byla zapojena Kavalerie.

- Budeš tu teď mít proslov? - Jakej proslov? Měl bych se uklidnit a nadechnout, než budem zas ve válce. Ne. Mám v kufru chlapa. Rozkošný. Dej ho do modulu. Víte, proč jste tady?

Nějaká jeptiška mi rozkopla dveře a strčila mě do kufru jejího auta. - Co to sakra. Hej... - Správně. - Chci svého právníka. - Jo, tohle s teroristy dělat nemusíme. Proč by s tím zase začínali? Možná tam bylo něco, co chtěli utajit. Měli misi. Teprve to začalo.

NOVÁ PŮVODNÍ SÉRIE Kavalerie má naše jména a adresy. Jsme v bezpečí, Angelo? Je to obrovské a zákeřné spiknutí. Kdybych ti o tom řekl, bouchla by ti z toho hlava. Co to je? Tohle... je jediný způsob, jak ti ukázat pravdu.

- Musíš pomoct zastavit Sedmou kavalerii. - Před čím? Ti sráči se snaží rozpoutat válku. Vypadá to, že máš věci pod kontrolou. Super kostým. Dík. Od 20. října na HBO Překlad: Karolína I. www.videacesky.cz

Komentáře (18)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jedná se o sequel, ne o volnou adaptaci komiksu. Proto je Ozymandias starý k***t, Manhattan je na Marsu a Rorshach je tuhej.

50

Odpovědět

Upřímně. Mám rád Watchmen film a to natolik, že jinačí než director cut si nepustím a samozřejmě the black freighter jako zakusek k tomu, ale tohle mi přijde trailer od traileru jako větší a větší piczovina.

01

Odpovědět

Nějak nevím, co od toho očekávat.

40

Odpovědět

Konečne nastáva vo filme rovnováha, detské farebné slniečkové Marvel filmy Spider-man, (seriály) vs Dc temné, vážne, osudové Joker, Watchmen. Svet sa dáva do poriadku :)

49

Odpovědět

Pověz mi o tom, jak je Punisher dětský a barevný a Sebevražedný oddíl temný, vážný a osudový.

241

Odpovědět

+ČáryčichačSuicide Squad je z dielne DC nie Marvel.

13

Odpovědět

+Čáryčichačto si vypichol výnimky :) pozri si Batman v Superman a budeš sa cítiť po 3h cute ako keby si prišiel z pohrebu... vlastne budeš svedkom najväčšej Smrti v dejinách komixu :) ak to tvoj mozog dokáže pobrať

10

Odpovědět

+mino87Některé další výjimky: Blade, X-Men, Logan, Daredevil, Jesicca Jones, Captain America: Winter Soldier, z DC naopak Aquaman, Shazam a mimo Arrowa i celý Arrowverse. A BvS jako příklad temného a osudového filmu? Zrovna tenhle scénáristický průser, fakt? :D V Man of Steel musel Clark udělat osudové rozhodnutí, v BvS pouze zemřel (akorát že not really, že?)... Po shlédnutí kvalitního temného filmu (např. Se7en, The Dark Knight, The Sixth Sense) se nemáš cítit jako po pohřbu. Ale chápu, že zrovna BvS na lidi tak působí. :)

22

Odpovědět

+TaanA ako by som sa mal cítiť po filme, kde najväčší hrdina zomrie? kde posledných cca 15 minút sa ním lúčime na 2 pohreboch? Vieš čo znamená slovo temné? Že charaktery vo filme na rozdiel od Marvel filmov, nemusia hovoriť vo vážnych situáciách vtipy na odlahčenie napr. Thor 3

00

Odpovědět

+mino87Asi jako že je to pěkná ojebávka, když v příštím filmu zase ožije. :D Ta jeho smrt nemá absolutně žádný význam. Narozdíl třeba od Logana, Iron-Mana, Rorschacha. Nahoře jsem vypsal filmy a seriály podle Marvelu, kde vtipy nejsou nebo jich je minimum, tak proč sem taháš zrovna Ragnarok, který je od už začátku především komedie?

00

Odpovědět

+mino87Po shlédnutí filmu jsem se cítil jako na pohřbu. Na pohřbu potenciálu, co ten film měl a nevyužil, protože byl ve výsledku dementní. Pro porovnání Pusnisher vs Daredevil - tvůrci se věnovali samotnému konfliktu a ne laciným referencím na klasická díla vytvářející iluzi osudovosti a hloubky. U PvD chápeš proč ten konflikt je, proč se tak vyvíjí a proč skončil, jak skončil. U BvS ten konflikt funguje, dokud se nad ním na 2 minuty nezamyslíš.

00

Odpovědět

No nevím, filmové zpracování je celkem kult, bude dost obtížné se s tím nějak popasovat. A to, co provedli s Rorschachem (alespoň, jak to tedy zatím vypadá), mě vyloženě zklamalo.

32

Odpovědět

Já si právě myslím že to má být něco jako přímé pokračování. Že ti v té masce budou asi ti co si přečetli Rorschakuv deník. Ale to je jenom teorie :-)

130

Odpovědět

Ja som plne chápal motiváciu Batmana prečo chcel zničiť Supermana, rovnako prečo z druhého pohľadu Superman videl Batmana ako šialenca ktorého je nutné zastaviť :) ak si niečo nepochopil rád ti dovysvetlím, ak budem vedieť. Tento film nebol pre popcorn people, papať jedlo, piť colu , sledovať jednoduchý dej a smiať sa na vtipoch- do pekla práve som opísal 99% marvel filmov.

21

Odpovědět

originál tedy neznám a ve výslovnosti se to ztrácí, ale vzhledem ke kontextu - neměla by tam všade namísto "kalvárie" být "kavalerie"? (calvary X cavalry) Kalvárie je český výraz pro Golgotu, horu, kde byl ukřižován Ježíš - Sedmá kalvárie zní jako nesmysl; zatímco Sedmou kavalerii, vojenský jízdní oddíl, poslal svým vedením na smrt generál Custer v bitvě u Little Big Hornu.

10

Odpovědět

Díky za upozornění, slyšel jsem tam při korektuře Calvary a měl jsem za to, že to je nějaká entita z univerza Watchmenů (a nedohledal jsem si to dostatečně důkladně na to, abych zjistil, že tomu tak není). Díky, opraveno.

10

Odpovědět

+XardassHmm a teď to poslouchám znovu, opravdu tam říkají "Calvary" a i v oficiálních titulcích je "Kalvary", tak už fakt nevím :-D Na netu se dají najít všechny možné varianty, ale v češtině nic určitého...

10

Odpovědět

Ten predchozi byl asi lepsi. Tady nebyl Dr. Manhattan. :)

50