Zaklínač – 2. sérieFilmové a seriálové trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 14
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:49
Počet zobrazení:4 964
Dlouho očekávaná druhá série Zaklínače od Netflixu se konečně blíží. Těšíte se?

Přepis titulků

Takže… jsem tvůj osud? Jsi mnohem víc, Cirillo. SERIÁL NETFLIX Potřebuju něco pochopit. Svět se mění. V Cintře už pro tebe není bezpečno. Co je to Kaer Morhen?

Tvůj domov. Konečně. Kdo sakra seš? Někdy mám hrozný strach. Jako bych… mohla spálit svět na uhel. Postavit se strachu není jednoduché. Ale já jsem tu pro tebe. NA MOTIVY BESTSELLERU Když řeknu, ať utíkáš…

utíkej. - Když řeknu, ať se schováš… - Musíme tu zůstat. …schovej se. Utíkej! Podle Vesemira je svět za těmito zdmi… nebezpečný. Ale můžeš tam najít moc a smysl života. Kde je?

Yennefer! Co když je tvá princezna víc, než na co stačíš? Jsi na to připraven? ZAKLÍNAČ – 2. SÉRIE Vítej zpět. OD 17. PROSINCE NA NETFLIXU Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (14)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Zaklinac teaser je primo s titulky od netflixu na youtube, takze to je zbytecna prace. Ale rozhovor z Henry Cavilem k druhe rade ten ma 45 min ten by stal za preklad.

20

Odpovědět

Na Edně je také přeložený. Ne všechny překlady zde vznikají proto, že by nikde jinde k dispozici nebyly. Některé vznikají, protože dané video člověka baví a chce se o něj podělit s ostatními, případně chce upozornit i lidi, kteří se o téma až tak nezajímají, že je něco nového venku. To je i tento případ. Co se týče rozhovoru, obávám se, že aktuálně nemám kapacitu na překlad 45minutového videa. Ale i tak díky za tip.

42

Odpovědět

+Xardassnevim jestli zrovna tohle stalo za podeleni se... byl jsem rad ze jsem konecne zapomel na prvni radu...

58

Odpovědět

trochu som myslel ze Ciri bude cierna

65

Odpovědět

Zaklínače jsem četla (vícekrát), viděla polskou verzi seriálového zpracování, hrála hru a stejně se mi verze Netflixu líbí. Trochu mě mrzí obsazení některých postav a nevím, jestli bych první sérii bez znalosti knížek pochopila, ale užila jsem si to a nemám důvod žbrblat. Na dvojku se těším.

134

Odpovědět

Mně se Zaklínač od Netflixu líbil. Snažím se k tomu přistupovat tak, že tvůrci vzali literární příběh a převyprávěli ho podle sebe. Věrné ztvárnění knih jsem od filmů/seriálů nikdy neočekával, takže mě (četné) dějové či povahové odchylky netrápí. Když budu chtít Zaklínače od Sapkowského, přečtu si znovu knihy. Když budu chtít Zaklínače podle Netflixu, pustím si seriál. Žádný problém. A kdybych si u všeho nechal kazit zážitek vlastně drobnostmi, jako jsou opravdu ošklivé nilfgaardské zbroje, nebude se mi líbit nikdy nikde nic :-D

76

Odpovědět

V principu máš pravdu, jenže...
já nevidím problém v tom, že by to Netflix převyprávěl JINAK, já vidim problém v tom, že to Netflix převyprávěl NEHEZKY, nebál bych se až slova OŠKLIVĚ.
Původně pěkný svět plný různých postav, které měly různé povahy a vlastnosti celkem úspěšně přetavil do šedého průměru kde mám problém sledovat kdo je kdo, protože všichni působí uplně stejně...
Ani hry nebyly 100% ztvárněním knih, ale podařilo se jim mnohem líp zachytit...esenci? Asi tak nějak...

84

Odpovědět

Ja som skor zvedavy, ako si poradia v tv s Wheel of time. Witcher je dost primitivna predloha, a este Netflixom sprznena(hodnotim podla prvej serie)

417

Odpovědět

... co cingáš paskřivče ? ... já ti dám primitivná předloha ! ... slibujem že když odsaď co fort vymajzneš tak ťa nebudem honit !

96

Odpovědět

+kruťák... ale jo v Netflixu to komplet poblili :/

87

Odpovědět

Proč jsou nyní reklamy 15 sekund místo 5? To je celkem velkej skok...

02

Odpovědět

To je asi otázka spíše na YouTube než na nás, když začali prodávat 15vteřinové spoty :) S tím my bohužel nic nenaděláme.

101

Odpovědět

AdBlock

40

Odpovědět

Když to vidim? Ne, netěším se.
Ale asi si nainstaluju Wild Hunt zase jednou...

1113