Zaklínač – Yennefer z VengerberguFilmové a seriálové trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 14
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:81
Počet zobrazení:6 234
Zaklínač se blíží, tak si přiblížíme další hlavní postavu seriálu, mocnou čarodějku Yennefer z Vengerbergu. 

Přepis titulků

Překlad: Xardass www.videacesky.cz Víš, kolik lidí by ani nehnulo brvou, kdybys umřela? Lžeš. Máš tajemství. Podléháš emocím. Slabosti. Máš v sobě to, co je potřeba? YENNEFER Z VENGERBERGU Yennefer se neustále pere sama se sebou.

Měla tragické dětství. Bylo plné frustrace, hněvu a zmatku. Narodila se s deformovanou páteří a anomálií čelisti. Její otec ji kvůli tomu nesnášel. Kolik chceš za tohle zvíře? - Šest. - Čtyři. Prodáno. Čtyři marky. Tato chvíle odstartovala Yennefeřinu cestu.

Jen proto, že vámi proudí chaos, neznamená, že jste schopny čarovat. A kolem toho se začal točit její život. Kdo je další na řadě? Ale nikdy není spokojená. Vždycky se snaží o něco víc. Vnímá svou sexualitu a využívá ji k manipulaci s lidmi a zisku toho, co chce.

Yennefer z Vengerbergu. Můj život je krutý. Vstoupíš, přežiješ, zemřeš. Navenek se prezentuje určitým způsobem – jako někdo, kdo je přímý, kdo má kontrolu, kdo je nebezpečný. Dějový oblouk, kterým prochází, je neuvěřitelnou výzvou. Touží po určitém spojení.

Ale ten strach, ta nejistota živí ten chaos, tu magii, díky které je to neuvěřitelně mocná čarodějka. Je prostě parádní. Co chceš ty? Vše. ZAKLÍNAČ OD 20.

PROSINCE

Komentáře (15)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Stále mám problém v té postavě vidět Yennefer. Herečka hezká, a to dost, ale Yen to prostě není :-/

235

Odpovědět

Ani mi tak nevadí že je to napůl Indka, ale je strašně mladá. Já vím, kouzla a tak, ale čarodějky si představuju fyzicky kolem 30, kdy jim to sebevědomí a zkušenosti koukají z očí. Ne jako sotva dospělou holku...

66

Odpovědět

+TaanTo je problém se adaptacemi knih... každý člověk má jinou představu a nemůže se splnit všem.
Osobně jsem yen viděl vždy tak jak ty, starší, ale ne přímo vzhledem, ale zkušenostmi, sebevědomím, sílou osobnosti. To se pak uvidí jak dobře bude zahrána ještě.

Ale na druhou stranu fyzicky si čarodějky mohly zvolit svuj vzhled víceméně dle potřeb, dokázaly se omladit, zkrášlit, zdokonalit dle potřeby a pro požadovaný účel, takže teoreticky mohou být uspokojeny oba tábory :)

110

Odpovědět

+TsunAmiSouhlas a vidím ji přesně tak jak píšeš. Nezbývá než si při sledování zvyknout, snad se to tedy povede a vyloženě nezprasí příběh, to je to hlavní :)

10

Odpovědět

No vida, v tomhle videu vypadá docela dobře... jejího vzhledu jsem se dost bál, v tom finálním traileru se mi vůbec nelíbila, jak byla zmalovaná :/

71

Odpovědět

Objevilo se na kanálu netflixu i video, jak zaklínač čte Zaklínače. To by bylo taky moc fajnové otitulkované :)

90

Odpovědět

Četla jsem knihy. Hry neznám. Docela se těším, co ze seriálu vyleze. Yennefer mi zatím moc sympatická není. Působí jako standartní hubená modelína. Nemá žádný sexappeal, ale třeba se bude konat překvapení.

89

Odpovědět

Ježíš, ta je škaredá. Zlatá Ježibaba z chaloupky na kuří noze. A to nejsem žádný Witcher fanatik-hater.

630

Odpovědět

tak zas škaredá nie je, to jej krivdíš

223

Odpovědět

+oofPo úpravě škaredá není, ale předtím bych jí asi pusu na tu křivou hubu nedal :D

41

Odpovědět

Odpovědět

uvidíme či bude poznať že má nad 100 rokov

43

Odpovědět

Nemá. Je jí 92 nebo 94, to si nepamatuju přesně. Zmiňuje to, myslím, při rozhovoru s kněžkou na Skellige, kde se snaží získat ten diamant.

20

Odpovědět

+JPPokud budeš brát v potaz hry ,tak Yennefer je 100 už v první hře. V knihách později také.

02

Odpovědět

+M@rfV siedmej knihe má pod sto, presne ako píše kolega nad tebou.

00