Zaklínač – Princezna CirillaFilmové a seriálové trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 14
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:63
Počet zobrazení:5 631
V posledním ze tří medailonků se podíváme na Cirillu Fionu Elen Riannon, kterou znáte spíše jako Ciri. 

Přepis titulků

Překlad: Xardass www.videacesky.cz PRINCEZNA CIRILLA LVÍČE Z CINTRY Tohle je tvá první lekce. Není možné být vždy připraven na boj. Měj meč vždy po ruce. A nezastavuj se. Na té dívce je něco výjimečného.

Je loajální k lidem, které miluje. Otevřela jim své srdce. Ale nemá žádné zkušenosti ze skutečného světa. Celý život byla jako princezna chráněna před realitou velkou skupinou lidí, kteří se o ni starali. Aspoň ses z toho nepodělala. Je vytrvalá a paličatá. A také velmi naivní.

Nechce však uvíznout… - Poctíte mě tancem? - Martine… - Moc ráda. …v typickém pohodlném životě princezny. Chce se z toho vymanit. Ale najednou se jí dostane setkání s brutální realitou. Někdo ji pronásleduje. A to je velmi děsivé. Druhá lekce.

Musíš vědět, kdy se zastavit. Během jediné noci ztratí všechny, které znala. Velkým tématem Zaklínače je ztráta a hledání rodiny. Najdi Geralta z Rivie. Je tvým osudem. Pokud jsou toto poslední slova její babičky, znamená to pro ni mnoho a také ji to motivuje na její cestě. Je to to poslední, čeho se může držet.

Znamená to pro ni mnoho, ale vlastně netuší, co to znamená. Na tom, že je princezna, už nezáleží. Ale neví, kde začít. Opatrně, dítě. Samotná tu nejsi v bezpečí. Stejně jako kdekoliv jinde. ZAKLÍNAČ OD 20.

PROSINCE

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Moje kočka se jmenovala Ciri - Cirinka na počest Zaklínače a mého strejdy, který tyto knihy miloval. Ani jeden už tu není... ale zaklínač mi je bude vždy připomínat.

22

Odpovědět

Vzhedem ke znalosti knižní předlohy tady tuším velký špatný z náznaků toho, že by Ciri měla sama aktivně vyhledávat Geralta a snažit se k němu přisrat. Pokud to tak bude, ztratí se kouzlo toho, že je jejich vztah opravdu vybudován na principech "osudu", na čemž si předloha zakládá a tvoří to v ní obrovský atmosferický prvek. Správně by o sebe ze začátku vůbec neměli stát a jejich setkání by měla být vždycky vysoce náhodná (osudová). Osud je to, co má jejich cesty několikrát svést dohromady nakonec mezi nimi vytvořit pouto. Nikoliv jejich vlastní pohnutky a už vůbec ne pohnutky jiných postav (Calanthé). Ale nechci předbíhat...

254

Odpovědět

U Geralta mas pravdu, ten s Ciri nechtel mit nic spolecneho. Vsak na osud neveri. Ale Ciri jakmile se o nem dozvedela, tak ho chtela poznat a verila tomu, ze je jeho dite osudu. Prave v povidce mec osudu dala Ciri jasne najevo Geraltovi, ze mu neutece.
A samozrejme nikdo nevi, zda ho Ciri aktivne nehledala po tom co padla Cintra. O tom se nepsalo. Vime akorat, ze ji nasli druidi a pote si ji osvojila manzelka sedlaka Yurgy.

22

Odpovědět

Díky moc za překlad všech videí s tématikou Zaklínače :) .

181

Odpovědět

Je docela podobná Pavettě z polského seriálu. Což bylo vlastně moje první setkání se Zaklínačem a některé postavy se mi právě takhle zaryly do paměti, takže zrovna Ciri je pro mě castingově naprosto ok. Spíš se bojím té podivné chronologie...

121