ZaklínačFilmové a seriálové trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 14
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:116
Počet zobrazení:6 829
Už 20. prosince nás čeká nové zpracování příběhů zaklínače Geralta na Netflixu. Zdá se, že sám autor, Andrzej Sapkowski, je s výsledkem spokojený. Těšíte se, nebo jste na základě ukázek skeptičtí?

Přepis titulků

Slyšela jsem příběhy o tobě podobných, zaklínači. Jsi mutant. Stvořen magií. Touláš se po kontinentu. Tobě podobné tu nechceme. Lovíš příšery. Za odměnu. Myslela jsem, že budeš mít tesáky, rohy nebo něco takového.

Nechal jsem si je obrousit. PŮVODNÍ SERIÁL NETFLIXU I tebe lidé nazývají zrůdou. Proč je nezabiješ? Pak bych jí skutečně byl. Všechny naše volby nás přibližují našemu osudu. Jdi. Pokud tam někde je, tak máme stále naději. Musím najít Geralta z Rivie.

Nesuď mě. Zaklínači prý necítí lidské emoce. Čemu věříš ty? Zlo je zlo. Menší. Větší. Střední. Vyjde to nastejno.

NATOČENO PODLE SÉRIE KNIŽNÍCH BESTSELLERŮ Princezna Cirilla... je tvým osudem. Nemohu ji ochránit. - Pokud to odmítneš... - Geralte! ...rozpoutáš... strašlivou pohromu. Risknu to.

ZAKLÍNAČ OD 20. PROSINCE NA NETFLIXU Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (20)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tisíckrát lepší, než první trailer. Měli nám ukázat rovnou tohle a ten první snad ani nemuseli dělat.

51

Odpovědět

Už aby to bolo :)

11

Odpovědět

Mě se to nelíbí, je tam málo afroameričanů

147

Odpovědět

Jo to zas bude řevu že to není rasově korektní a podobné blbosti. :D A sluníčkáři zase budou rvát studia na kusy.

57

Odpovědět

+DartanasDoufám, že aspoň Geralt bude spát s Marigoldem, jinak se mi to opravdu líbit nebude. Nechápu, jak dnes ještě může být hlavní postava v nějakém filmu/seriálu heterosexuál, v naší společnosti jsme snad tohle už překonali.

118

Odpovědět

+Sluníčko:D :D :D *clap clap*

21

Odpovědět

Já se fakt těším. Četl jsem knížky ale hry jsem nehrál. Jako Slovan nejsem, tak jako někteří, urazenej nicim co bylo v trailer. Naopak potěšen. Yennefer jsme moc neviděli. Gerald asi hodně pochybovacum zavře ústa a casting ciri je úplně dokonalej.

146

Odpovědět

Když jsem viděl první plakát s Henrym říkal jsem si "To je špatný, něco tomu chybí"
Když vidím teď Trailer říkám si, že jsem se nejspíš spletl. Uvidíme jaký bude výsledek, ale mohl by to být další povedený seriál.

173

Odpovědět

dle vyjádření té baby, co to má na svědomí, nemá jít o seriál vyprávěný z pohledu Zaklínače, ale světe div se, z pohledu Yennefer a Ciri...
zdroj
NETFLIX Drops MAIN Witcher Trailer and RELEASE DATE!!

22

Odpovědět

Jestli pí ár řeklo, že je Sapkowski s výsledkem spokojený, ok. Jestli to ale řekl i sám mistr Sapkowski, tak mu asi hráblo. Seriál z prostředí slovanské mytologie a casting je tam, jako kdyby ty herce vybírali ve Wakandě. Já tu tlupu černých židovských leseb v seriálu nějak přežiju, ale bratři pšonci, kde je Zaklínač něco jako náboženství asi vyhlásí státní smutek.

1227

Odpovědět

Huch? Nějak jsem si ani nevšiml. Jestli je tam kupa leseb, tak super. On zaklínač zrovna nebyl čtivo pro puritány a lesby by mi klidně i do toho zasazení seděli.

176

Odpovědět

Hurááá . Na ty lesby se těším . Pro představu jsem šel na PORNOHUB , ale GroupBlackJudeLesbians jsem tam nějak nenašel. Že by Netflix rozjel kanál pro dospělé :-P No to nevadí , doufám že tam rozjede Stranger Things 18+ , aneb TeenGroubBlackJudeTransHomoVirgin ?

91

Odpovědět

Hele, Gandalf of Syria aka superman a nějaký...potvory kdoví vodkaď : D
Ty jeho vlásky a (jejich) xichtíky mě fakt dostaly.
Třeba to nebude zas až tak příšerná s****a. Kdo ví.

76

Odpovědět

Světové nelegální streamovací servery po žalobě od hollywoodských studií, Netflixu a Amazonu ukončily provoz.Známá webová stránka topserialy.to od včerejších večerních hodin nefunguje. „Služby verystream, openload, streamango a rapidvideo ukončily svůj provoz. Vzhledem k tomu, že všechny odkazy na videa byly z těchto zdrojů, rozhodli jsme se ukončit provoz i my. Farewell, RIP." Snad mají torrenty i jiné zdroje....

617

Odpovědět

Jo... Nevím co teď budu dělat v práci po nocích.
Sledovat youtubery? To je hrůza

164

Odpovědět

Je to v riti

31

Odpovědět

pekne, som nedopozeral disenchantment

34

Odpovědět

+v m vargaja tiez nie, ale z dovodu, ze ma to po 10cca dieloch prestalo bavit

34

Odpovědět

Bratr Torrent je jistota. A nebo nebýt držgrešle, předplatit si Webshare a jet přes Stream Cinema CZ/SK plugin v KODI. To je suverénně nejpohodlnější řešení.

31

Odpovědět

no nevim, vyzera to lacno a bez emocii, taka rychlokvaska, ale je to len trailer

424