Zaklínač – Geralt z RivieFilmové a seriálové trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 14
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:104
Počet zobrazení:6 547
Již za necelých 14 dní na Netflixu vychází dlouho očekávaná adaptace Zaklínače. Dnes se společně můžeme podívat na to, jak nám Geralta z Rivie představí ten, který ho v seriálu hraje – Henry Cavill.

Přepis titulků

Překlad: Xardass www.videacesky.cz Pověz, zaklínači. Nevěříš v osud. Nebo menší zlo. V co věříš? GERALT Z RIVIE - Co je to zaklínač?

- Bílé vlasy, samotář, dva velmi děsivé meče. Vím, kdo jsi. Zaklínač je mutant. A jeho prací je lov příšer. Řezník z Blavikenu. Skoro všichni vás nenávidí. Všechny rasy na kontinentu. Není pravděpodobné, že budete zrovna veselý.

Ale Geralt, i přes kamenný zevnějšek, je kladná postava, i když schopná zlých věcí. Geralt není rytíř na bílém koni, není to jen drsný lovec příšer, je to mix těchto dvou postav. O zaklínačích se říká, že nemají emoce. Žádné zajatce.

Tady to je. A oni sami tuto zvěst šíří dál. Někdy jde o příšery. Někdy o peníze. Nebo obojí. Při výcviku podstupují alchymistické mutace. To je kombinace elixírů a magie. A ty mají velmi agresivní efekty na jejich těla. To jim umožňuje používat lektvary, které vylepšují jejich schopnosti.

Znamení, která zaklínači používají, to je primitivní, ale efektivní magie. Často u nich vidíte velmi suchý humor. To je taky jedna z Geraltových kvalit. Páchneš smrtí a osudem. To je cibule. Jasně.

Osud je jedním z hlavních témat, je to síla, která ovládá jej i svět okolo něj. Geralt osud popuzuje. Nevěří na něj. Ale možná na něm přeci něco bude. Najdi ji. Geraltova síla tkví ve schopnosti milovat, přestože zažil hodně zlého.

I přes to, co říká, věří, že v lidech je i dobro. A když to dáte dohromady se skvělým šermířstvím, rychlostí, obratností a odolností, tak máte zajímavou postavu. ZAKLÍNAČ OD 20. PROSINCE NA NETFLIXU

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nějaká kočkomůra ...

08

Odpovědět

Nejlepší by bylo kdyby zvládli natočit úplně všechno, jak knihy, tak hry. Podle mě by to možné bylo, ale bude záležet hlavně na oblíbenosti. Já osobně jsem četl všechny knihy a vyhrál všechny hry a jsem dost velký fanoušek, takže se na tohle obzvláště těším, ale uvidíme jak se jim to povede.

55

Odpovědět

maso !

43

Odpovědět

Skoda obsazení Triss a Yen + nasilne dosazení hercu cerne pleti

2119

Odpovědět

Ku*va já se těším :D

261

Odpovědět

Nápodobně! Zpočátku jsem si klepal na čelo, proč vybrali Cavilla, ale když ho teď vidím v roli a zjistil jsem, jaký je fanoušek knížek, tak jsem fakt natěšený :)

322

Odpovědět

+XardassCavill bude v pohodě a celé to vypadá na výrazně menší katastrofu, než se zdálo na začátku. Akorát z výběru těch ženských postav jsem trochu nervózní, hlavně Yennefer a Ciri...

213

Odpovědět

+L1ghtTo je tím, že jsme si zvykli na nějakou svoji představu, nebo představu herních vývojářů. Myslím, že to bude dobrý. Když to přirovnám k jiné zfilmované knížce, tak Good Omens taky zprvu vypadal, že to bude děsnej propadák a náramně jsem se u toho bavil.

43

Odpovědět


Odpovědět

+Xardassak by schudol 10-15 kíl bol by perfektný

17

Odpovědět

+XardassNejlepší Geralt by byl Borek Belfín... A nemuseli by ho učit šermovat ;)

03