Světlo, kamera...Filmy pro dospělé (S01E05)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 6
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:381
Počet zobrazení:11 242

A je tu bohužel závěrečný díl seriálu Filmy pro dospělé. Na 2. řadu prý mají tvůrci už sepsaný scénář, ale shání finanční prostředky na jeho realizaci, takže není vůbec jisté, jestli se jí dočkáme. Já vám děkuji za to, že jste se seriálem vydrželi až do konce a oznamuji, že od příštího týdne se na naše stránky vrátí pořad Děti reagují, který poběží právě každou neděli ve 20:00.

Profil webseriálu Filmy pro dospělé s přehledem jednotlivých epizod najdete zde.

Přepis titulků

Máme tu strašnou zimu. Co kdybych tě trochu zahřála? Počkejte chvíli. Není tu něco, co by vám udělalo větší radost, než nás zabít? Hele... - Máme tu problém. - Střih! Jo... Maxi, promiň, zase beru ty prášky.

Maggie... Mohla by ses postarat o toho zvadlýho úhoře? Nebude to mý první rodeo. Zavinil sis to sám, Lanci. Maxi, to není nutný. Vážně... Prosím, ne... Ne! FILMY PRO DOSPĚLÉ EPIZODA 5 SVĚTLA, KAMERA...

Je první natáčecí den, takže nechci slyšet o žádnejch problémech. Klidně si dál sni, Maxi, ale máme tu problém. Červená. Problém vyřešen. Lancovi se nechce postavit. Visí mu jak leklá ryba. Chudák kluk. Snažil se s tím pohnout tak moc, až se bojím, že z toho teď má frikční spáleninu. Já vím, čím to je.

Jseš stydlivej. Musíš se z toho dostat. Vidíš můj obličej? Říká, že je mi to fuk. Protože nemám tohle v popisu práce. Na rozdíl od tebe. Tobě tu na všem záleží. Kde je Tom? Měla bys ho jít najít a zahrát si s ním na Ježíše a vzkřísit Lancův respekt.

Teď mě omluv, musím režírovat jeden film. Studio A! Tyhle vypadaj skvěle. Jsem za to ráda. Kruci! Za chvíli tu budu. Ukaž to Maxovi, jo? Ahoj, to nic. Aspoň mám konečně nesexuální důvod dát sem tu ceduli "Mokrá podlaha". - Divím se, že se to povede.

- Já taky. - Hádej co. - Jo, pokračujte. Dneska mi volali ze školy. Našli mi na stáž opravdový studio. - Zítra nastupuju. - Tohle je opravdový studio. - Víš, jak to myslím, prostě opravdový studio. - Ať ho podrží herečka. To je ale trapný. Je to trapný. Jako by sis najednou hrál na hvězdu. No tak. Podle mě je to dost fajn a... je to konečně opravdová práce.

Tak trochu. Já... Myslela jsem si, že to vypadá vážně... s naším filmem. - S naším filmem? - Jo. Je to tvůj film. Na titulní stránce jsi to dala dost jasně najevo. Jen jsem si myslela, žes nechtěl mít svý jméno spojený s pornem. Jo, ale poděkování by potěšilo.

Jo, rozumím. Rád jsem s tebou dělal porno. Bez tebe bych to nikdy nezvládla. Vítej v týmu. Anna Kde je Anna? Potřebujem ji, lidi. Co tady děláš? Přemýšlím. Tohle je nejdelší natáčení, co jsem kdy dělal.

A výrazně nejdražší film, co jsem kdy natočil. A myslím si... že to bude ten nejlepší příběh, co jsem kdy vyprávěl. Díky, žes mi s tím pomohl. Překvapenej? To myslíš, že mi Anna všechno neřekla? Vím, žes jí pomáhal se scénářem. To já jsem jí řekl, že tě tam nemá zmiňovat. Už takhle tu chodí nafoukanejch lidí až až.

Můj první film... se jmenoval Klub nemravných holek 7. Dal jsem tam sedmičku, aby si lidi mysleli, že už jsem to dělal. Aby se to prodávalo a lidi mě brali vážně. První den na place jsem byl strachy bez sebe. Koupil jsem použitou kameru... kreditkou, která byla přečerpaná. A ani nevím.

Prostě mi to přerostlo přes hlavu. Ale točil jsem dva lidi, co si to rozdávaj v pirátskejch kostýmech. Nejdivnější věc, co jsem kdy udělal. Ale prostě na tom něco bylo. Byl jsem mladej, vydělával jsem prachy a zbožňoval jsem to. Já prostě strašně rád natáčím lidi. A nejen lidi, co šukaj. Ale třeba dva, tři, sedmičlennou skupinu.

Zachytím je, jak sdílejí tu svou intimitu, kterou se hodně lidí bojí před kamerou ukázat. Pro mě... je tohle umění. Když můžeš vydělávat na něčem, co miluješ... tak máš sakra kliku. Uvidíme se, Tome. Rozumím, mise Zvadlý úhoř je úspěšná. Lance je zpátky. Opakuji, Lance je zpátky. Honem lidi, všichni na plac.

Jak jste zabránili tomu, aby mu zase povolil. Řekl jsem mu, že křupky jsou afrodiziakum. Tak jo, jdem na to! Musíme rychle. Lidi, slyšeli jste, dejte do toho všechno. Neujídej mi. Myslela jsem, že končíš. Rozhodl jsem se zůstat u něčeho opravdovýho. Tohle bude fakt dobrý.

Hodně dobrý. To by mělo, jinak mě čeká krutá fatwā. Tohle budu jednou pouštět svejm vnoučatům. - Tak jo! - Jdem na to. A... akce! Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (25)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Na týhle sérii se mi fakt líbej vždy ty začátky. Ale i ten průběh je strašně zajímavej! Vždy se u toho šklebim a řikám si, že je to docela fajn, to všechno! :) Ale skutečnost je přeci jenom jiná :D :D :D

190

Odpovědět

to byla hodně krátká řada :D

201

Odpovědět

Proč jim nepošleš 150 dolarů bughero?

A probůh PROČ pořád překládáš seriály, který sou dodělaný jen z půlky a zbytek asi nebude nikdy??? :D

1832

Odpovědět

teda změna z "filmy pro dospělé" na "děti reagují" tomu říkám strategický tah :))

241

Odpovědět

Operace zvadlý úhoř úspěšná :D

211

Odpovědět

a beztak nejhezčí baba je tam ta scénáristka Anna :-D

253

Odpovědět

Keoki_ Pravda, opravím.

182

Odpovědět

Nechci být rýpal, ale neříká spíše "Studio A", než "Studio 8"?

181

Odpovědět

někdy bych se celkem podíval na plný rozsah útržku P filmu který je vždy na začátku dílu(čistě ze zvědavosti).

221

Odpovědět

ta úvodní znělka je něco hroznýho :D :D

1925

Odpovědět

4 Akul: tak nedělej xD

181

Odpovědět

aaaa děti našly disslike button, místo toho aby se vyjádřily..

183

Odpovědět

děti reagují je blbost..překládejte něco strosku víc smysluplnějšího př.: Ricky Gervais show

1923

Odpovědět

JaaJ: Tak se na ně nekoukej a nezkazíš si je. Díky.

192

Odpovědět

nechci delt chytryho, ale na konci mohl bejt lepsi zaber na to jak se drzi za ruce..byl tam jen takovej naznak

181

Další