OběťFlaman (S01E04)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 1
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:166
Počet zobrazení:5 699

Čtvrtý díl a už je nutné přinést první oběť! Zachování anonymity a dobré pověsti je prioritou nové kapitoly. Jak to dopadne? Nestřílí zatím Ezequiel trochu vedle? A potřebuje vůbec moderní svět super hrdinu? V diskusích se objevují zajímavé "lingvistické" poznámky, co přináší tento díl? "No te rayes" - Nebuď naštvanej, nevšímej si toho; "Braguetazo" - sňatek s boháčem nebo být dobře vybavený muž; "Botellón" - zvyk španělů pít venku před vstupem na disko.

Přepis titulků

Potřebuješ cvičit tvoje powers, abys mohl jít cestou super hrdiny. Uhni! S jeho darem od Boha musí překonat všechny materiální překážky. Gratuluji, chlapče. Udělal jsi pokrok. -Jsem připravenej na zítra? -Ne. Naštěstí jsme nacvičili scénku na oko. Nebezpečný člověk mi krade kabelku. Klid!

Zadrž ty zloději, nebezpečnej chlapečku... Drž hubu, baletko. Ježiš, to auto porazí to nebohý dítě. Existuje důležité pravidlo, které se musí super hrdina naučit. Umět odlišit osobní život od boje proti zlu. Rozlišit své vyšší já. V tomto případě Ezequiela Ferrera od Flamana. Tyto fotografie obrátily svět naruby.

Většina je pokládá za jasný viral, reklamní strategii nějaké firmy. Nebo podvrh, který zapadne v záplavě videí na netu. Tento případ je ale jiný. Má své svědky. ŽIVĚ: Povídám, že přímo před náma roztrhnul auto tý paní. To je skutečnost, žádný efekty, nebo photoshop. Jsem nadšený! Je to nejlepší záporák ze všech! Podívejte!

Nechceme, aby byl spojován s lidmi z kongresu. Protože... on není jako my! My jsme... normální lidi. Zasranej hipík. Proklínám tě ty hade blbej! Víme to, že předvedl nadlidskou sílu, když hodil mladistvým na vzdálenost 6 metrů, aniž by se ho dotkl. A bez sebemenší námahy zničil auto. Po delikventovi, který si nechá říkat Flaman, bylo vyhlášeno pátrání.

Policií byl označen jako extrémně nebezpečný. Dále vám ukážeme policejní portrét maskovaného teroristy. Vše nasvědčuje tomu, že se jedná o bělocha starého 20-25 let, střední postavy, vyzáblý a neupravený. Může se jednat o cizince, pravděpodobně z východní Evropy. Toto je telefonní číslo, které poskytla policie veřejnosti za účelem získání informací, které povedou k zadržení zločince. Pokud se stanete svědky jeho ohavností, sami nezakročujte.

Pro vaší bezpečnost se schovejte, a volejte 091. FLAMAN 4. DÍL - OBĚŤ Žádný strach, vesmírná loď brouzdí galaxii, aby nás zachránila. Nebo vesmír zachrání vesmírný Mesiáš? S pomocí Bautisty 3000 dokáží porazit doktora Jidáše a jeho ďábelské plány. S vesmírným Mesiášem jsi v bezpečí.

Koukni, blonďáku. Taky mám laserový chleba. To není laserový chleba. Tohle je laserový chleba! Co se děje? Vypadáš naštvaně. Mám trochu depku, to jo, brácho. Samozřejmě. Musí to být těžké být nejmocnějším na zemi. Poslouchej.

Už dva roky a tři týdny stahuju přes Torrenty film. Už mám 45 procent. Tomu říkám depka, kámo. Až mi bude 27, bude stažený celý, to jo. Gabrieli, radši mlč, ty vole. Neviděli jste noviny, nebo co? Dávají mi pořádnou nakládačku, chlape. O mně říkají, že jsem divnej a nosím dámskou kabelku.

Říkal jsem, že to bude zženštilý. Zženštilý, to ne. Výstřední, moderní... avantgardní. No trochu to nevyšlo, Zequi. Ale... to bylo jen poprvé. Petera Parkera taky nepřemohl ten, co mu zabil strejdu. -Po tom... -Průseru. Jo, průseru. Udělal všechno potřebný a stal se Spidermanem.

Ty vole, brácho... Já vím, že vy jste ti chytří a tak, ale tohle neni komiks, ty vole! Vyhlásili na mě pátrání. Flamana hledají. A jeho povinností je očistit svůj obraz, protože je spasitel, žádný kriminálník. Svět čekal na příchod super hrdiny, který by bojoval za bezbranné, mučené a ty, kteří si to zaslouží.

Až uděláš to, co máš, lidi tě přijmou, a co víc! Budou ti lichotit, obdivovat, tleskat. A děti? Budou chtít být jako ty. Natočí o tobě film. Jestli to poserou, jak Green Lantern teda...

Mě bude určitě hrát Jamie Bamber. Nebo Hugh Jackman, to je mi jedno. Celý svět bude s láskou křičet tvoje jméno. Počkat, počkat! -A co když to zase poseru? -Neposereš, to je... Hlavně mi zas netvrď, že je to můj osud, vole. To ne, chtěl jsem říct, že to vyjde, bude to lehký. Budu natáčet jen já.

Když to nevyjde, smažu to. A jedeme dál, dokud se to nepovede. Brzy zjistí, že opravdový super hrdina přišel zachránit všechny! Seru na to. Máte pravdu, schopnosti mám. Jen se to posralo. Těm lidem musí betj jasný, že já jsem bomba, ty vole! -Ano,pane! -Zachráníme svět, kurva už! Hele, už odešli, proč skandujeme jeho jméno?

Protože je boží, ne? Má pravdu, takhle to nemá smysl. Pusť ten seriál. Co se to stalo, kámo? Nevím, bylo to všechno moc rychle. Hele viděl někdo tu kočku? Ta chuděra už neutekla. Ty vole, fakt, jdu od toho. Jak mám bejt super hrdina, když jsem spíš neštěstí, blázni!

Jsem to zas posral. Jo, trochu se ti to vymklo. Ale to je tvůj osud. Co? To myslíš vážně, ty vole? Víš, že si tě hrozně vážím a kámoši za hrob a kam až... Ale ještě opakuj to s tím osudem a jednu ti natáhnu. Jakej osud? Takže jsem nemehlo? To ne, to já sestříham z nadhledu, jako ten Guy Ritchie.

Hele, jestli ne. Tak po třetí už to fakt vyjde! Po třetí už někoho zabiju, ty vole. Hele, přemýšlel jsem, že jsem se naučil, jak schopnosti nepoužívat, takže můžu bejt zase normální kluk, mít holku, kámoše, špatný známky, pitomýho otčíma. Prostě normální problémy, bez nějakých schopností, brácho. Mně je osud u prdele. Úplně.

Zasraní puberťáci, věk na hovno. Pravdou je, že to fakt podělal. No jo, a přijde zima. Holka, takže ta Noe teda chodila s Johnym "Indiánem", jenže on byl s Jennifer, tak ona vzala flašku kanárskýho rumu, co máš ráda, a odešla domů jen v kalhotkách.

Holka, on ji tak ztrapnil, tu z toho "Máš na to" že odešla s tim kytaristou, bráchou Číňana a zpívali to... ...už s tebou nechci mluvit, chci se vášnivě líbat... Ty kočí, o čem jsem to mluvila? -O tý Noe, kočko. -No jo vlastně. Asi takhle, tu Noe zbouchnul Tony a tak tu přestala pracovat. A tetka to tu vlastní. Ta ex od mýho strejdy Diega.

A nic, potřebovala pomoc a já češu holky každou sobotu, než jdeme pít ven! Takže pecka! Tři sta jako pomocnice! Pecka největší. Tak to je výhra, Trinidad holka moje. -A kde máš tetu? -Tady. V etylénovym komatu, nevidíš? Tahle teta...

je děsná pařmenka. Dobrá, Mari Carmen, máte to hotový. Koukněte, jak se mi to povedlo! To je... velká nádhera! Neni to na mě moc moderní? Jasně Mari Carmen, to se teď nosí. Hele, teď si takhle uděláte výstřih a chce to trochu přizvednout prsa. A starej doma padne na zadek.

-Nashledanou. -Nashledanou, krásko! Takový štěstí máš! Mně kvůli práci nezavolaj. Oni ti zavolají, princezno. Vždyť máš plno rekvalifikací, kočko. Holka to je pravda. Ser na to. Hele, přestaňte mi kecat. Chápeš, jakej je to vopruz? Všichni furt to samý. Každej den, Jessico buď v pohodě, určitě ti zavolaj.

Jesicco klídek, musíš být trpělivá, trpělivá. Takže ne, heleď. Mně prostě nikdo nevolá, jasný? Celej den sedím na telefonu a nikdo mi nevolá. Furt čumim na televizi, tam dávají o tom mimoňovi, co porazil auto, nebo nevím co. -Flaman? -Bože muj! Ahoj, jsem pan trapák! Ani mi nemluv.

Tys ho viděla? To je zjev, hele. A tu kapucu jako ninža? Kriste pane! Ti povim. Hele ale lidi se ho bojej. Je k smíchu. Fakt síla. Protože tomu klukovi měl dát táta pár facek. Holky, já jdu ke Carrascovi. -Zítra ti zavolám, jo? -Zavolám, nezavolám... Co je zítra za den, tlusťoušku?

Nevím. Čtvrtek, ne? Tusťoušku zítra je osmýho! Slavíme čtyři měsíce. Svatá panno, to už čtyři měsíce? Vlastně je to můj rekord, chápeš? Takže už to ví i Zequi, co? Zítra celý odpoledne spolu. Dáme si hamburger k večeři. Zkoukneme Stmívání a tak různě. A ne že přijdeš zas s nějakou prací a s nějakym brejlounem ze školy!

To ne, to je náš den. Dobrá, dobrá. Buď v pohodě, princezno. Přísahám, že se zítra uvidíme, platí? -Tak jo, ahoj Trini. -Ahoj. Hele, to jsem objevila ráno, to musíš vidět, Jessico. Se pochčiješ. -Ta je hustá. -To teda. Hele, ty vole.

Mi došlo, že už mam dost chlupatý koule na to, abych tu dělal vola. Mám plány na novej byznys, ale všechno legal, brácho! Firma na pořádný hadry pro chlapy, jako jsme my! Jako to udělal Puff Daddy, má svoji značku a eura se mu jen hrnou. Dobrá, tak dolary. Je to amík, no. Vymyslel jsem, že nejlepší je začít prodávat přímo. Jako Nike s těma podkolenkama, ne? Ty vole, bum a nápad!

Pásek s pořádnou sponou na sobotní večer, co? Něco už mám, hele. Logo a tu sponu. Ale to je S ze Seatu, ne? Dřív jo, ale teď je to značka Svůj brácha. Dobrej byznys ne, kámo? Jdeš do toho taky? Protože Carrasca nechci. To je jedinej cikán, co nemá čich na byznys.

Jediná tvoje práce bude mi nosit ty znaky, ty vole. Popravdě, Chiclano... Víš jak... Jak to říct a neublížit, brácho. Nebuď piča, Zequi, řekni mu to. Jseš prostě marnej, Chiclano! Řekls nám tu pěknou blbost, pěknou sračku, brácho. Stejnou, jako říkáš vždycky. Ale nic proti, seš brácha. Tvoje škoda, že to říkáš, synku.

Hele, až já budu mít usedlost. Plnou krásek v bikinách u bazénu, pivo poteče proudem, všude žrádlo a všechno de puta madre, tebe do mojí haciendy nepustím brácho. Tebe ne. Dobrý, já to ještě promyslím, ty vole. Sleduj. Sleduj ho. Těžký, co? Si myslíš, že si Flaman, co? A co jako Flaman?

Marnej, ne? Ty vole. Jak marnej jako? Flaman je nejvíc. Úplně nejvíc, brácho. Já Flamanovi fandim až za hrob. Ty ne, Chiclano? Ty vole, neviděls televizi? Jakože vezme jednoho emáče a ubalí mu takovou, že ho pošle na konec Španělska? Nebo jak rozmlátí auto a ani se ho nedotkne?

Pan Někdo, pičo. A jak třískul do toho stromu vedle policajtů, jsi viděl? To jsem slyšel dneska ráno. To je nejlepší. Vám povídám, že Flaman je ve městě nejlepší. Po hamburgrech od Margalla. Je to tak? Jasně že jo, brácho. A ten boží oblek! Krásnej s těma kérkama, s tim zlatem všude. Tomu říkám styl, ty vole.

Tomu už chybí jenom pořádný S na přezce. Pořádný S jako co, ty vole? Jako Slaman? Ne, Carrasco, synku. S jako Svůj brácha, vole. Alfréde přestaň už votravovat, ty vole. Po tvých 18 hovorech jsem ti napsal SMS. Nečetls ji snad? Jsem ti říkal, že to promyslím. To není žádná blbost. Už jsem pokročil z "ne", na "promyslím to", to stačí. Takže nebuď jak moje stará a nech mě to promyslet.

Hele vážně, ty vole. Všichni mě nenávidí. A to mě toxikologicky ovlivňuje. To ne, brácho. Nevím, jestli to má cenu. Přestaň zase s tím osudem, bože. To neni žádnej můj osud, ale pěkná píčovina. Je mi jasný, že tobě by se líbilo, mít super schopnosti. Protože ty máš život na hovno, ale já ne, pičo. Ty vole, musím končit.

Ne, ale asi mě někdo slyšel. Ne, nepřijdu na lekci. Ty vole, dneska nemůžu Alfréde. Musím jít s Jessicou do parku. Máme čtyři měsíce. Jo, to je naše výročí. Jdi do prdele. Zavolám zítra. Pane učiteli!

Boží! Jak to jde? Nazdárek, brácho. Čau brunetko, z tebe umřu! Tak dobrá, dobrý den. Jste všichni pitomci a tak... Hele ty, ty si ohol trochu obočí na moje hodiny, jo? A ty!

Trochu deodorantu, ne? Necejtíš se, brácho? Ty trochu větší výstřih. A ty, zarostlej. Nechceš se nechat ostříhat? A pan Kinder, ať přestane žrát. Nebo se nevejde do dveří. Ty a ty, vás na hodině nechci. Vypadněte! Rychle ven, ty Raimundo. Hni se. Takže vy lidský trosky dnešní hodina bude o... no bude o...

tom, jak... To ne, to jsem spletl. Třeba zavoláme někoho k tabuli. Takže... ta pěkná blondýna. Pojď na orální zkoušku. Ba ne, to byl vtip. Jen pár otázek bude. Pojď krásko. -Estefania Guerra. -Tak jo, Estefanie krásná blondýna. Řekni mi...

Řekni mi... tohle, tuhle lekci pověz spolužákům. -Operační systém. -Operační systém, dobře, povídej. Operační systém je nejdůležitější program, software v počítači. Aby každý počítač... každý počítač má operační systém. Operační systémy provádějí různé funkce, jako... -Spojení s klávesnící...

-Zajímavé, moc dobře. Máš za jedna, moc dobře. Můžeš si sednout. No, ale... dobře. Ven z mý hodiny! Ven! A jsi vyloučená ze školy, žes uhodila učitele! Ahoj, pane. Ahoj. Ahoj chlapečku. Nech mě v klidu číst noviny, ano? A co čtete v novinách, pane?

-Zprávy. -O čem pane? O fotbalu? Můj táta taky čte zprávy o fotbalu. A taky hraje fotbal s kamarádama. Vy hrajete fotbal, pane? Asi ne, jste trochu tlustej. Komu fandíte? Betis nebo Seville, pane? Sevilla nebo Betis? Co tady děláš, vole?

Fakt už ale. Pro tebe je asi těžký si najít holku, kup si komiks a mně dej pokoj. Vážně, jestli tě uvidí Jessica, zabije nás oba, ty vole. Dělej, vypadni už, já ti zavolám. Nejdu tě přesvědčovat, jen ti něco vyprávět. Tichá pošta. Tichá? A jak tě uslyším, jako? Tak mi pošli dopis, vole. Aha, no jo.

Přišel ti říct, že jsem tě asi viděl na hodině! Bože, tys mě poznal? Učitel normálně nemluví s přízvukem z Cordoby, jakože... Ty vole, brácho, blázne, to ne. Takhle nemluvim, ty vole. Aha, tak promiň. Abys věděl, ta holka na něj žalovala a vyhodí ho ze školy. -Jo, a co?

-Jo. -Bože... Teď je mi ho až líto. Ty vole, viděls novou schopnost? Metamorfóza, ty vole. Bůh je neuvěřitelnej. Když jsem tě viděl... Ne. Jsem ti přišel říct, že když nechceš být super hrdina, tak aspoň nebuď super buran, kterej posírá život nevinným. Proto nemůžeš být super hrdina. Chybí ti morálka -dostatek... -To už vím, Alfréde. Celej svět mě nesnáší a teď i ty.

A ještě něco jsem chtěl. Ještě než se to semlelo, založil Felipe profil Flaman na FB. Bože, to ne. Ty mi tam teď pěkně mejou prdel, co? No, asi neuvěříš, ale máš víc než 500 tisíc sledujících. -A přibývají další. -Cože? Ale dobrý nebo špatný fanoušci? Jakože "Flamane, olé, jsi borec!" Nebo jako "jsi nemehlo Flamane, zabít tě je málo."

Ne, ne. Fanoušci obdivovatelé. Bomba, úplně Mario Casa, co? Ty vole, ale vždyť jsem všechno jenom posral. Jo, to já vím. Ale anonyní fanoušek na netu je záhadou. Stačí si všimnout videí s kočičkama. Zasraný kočí! Takže štěstí mě neopustilo. Chlape, trochu jo.

Ale půl milionu lidí je na tvý straně. Jestli jsi teda ty na straně Flamana! To měla být paralela, ale vyšlo z toho hovno, co? -Jaj, hovno. Promiň. -Tak tomu nevěřim! Ty vole, děláte si ze mě prdel nebo co? Co jsem ti říkala o ošklivym, posranym, brejlatym, zrzavym mimoňovi? Co? Bez urážky, jo? To je v pořádku. Kočko, vždyť mi jen přišel něco říct k tý praci, ne?

Práce, práce, jak kdybys byl už inženýr, samá práce. Navíc si začínám myslet, že jste trochu divní. Proč taky vždycky mlčíte, když přijdu, co? -Protože nám nedáš šanci... -Ty drž hubu. S tebou se nebavím, takže mlč. A navíc, co ty tady děláš? Mazej do knihovny nebo kam chceš, ale padej. Jessico, nemluv takhle s Alfédem, je to kámoš, ne?

Hlavně mi teď pomáhá s tou prací, takže bys to neměla takhle přehánět. Takže ty ho miluješ? Miluješ brejlouna? To se tu děje! Nemůžeš se mnou bejt dvě hodiny denně na mesíku, jako normální kluk? Ne? Tak hele, já tohle nechtěla. Ale buď mimoň nebo já. Co? Kočko, ale jakej mimoň? Spíš moje budoucnost, ne? Ezequieli! Mimoň nebo já! Ta chvíle nastává, když musí hrdina přinést oběť svému osudu, nechat stranou city, jako třeba lásku.

To vážně? Musíš o tom přemejšlet? To mam vytáhnout kozu, nebo o co tu jde? To ne, Jessico. Víš, že MLJT moc, ale jestli si mám vybrat, beru svůj osud. Beru posranýho, zrzavýho brejlatýho mimoně. Aha, tak jo. Tak se měj fajn. Ty samče.

Ježiš, Alfréde. Promiň, ty vole. Moje kabelka! Ty vole, bomba! Flaman! Výborný! Dáš mi autogram, ne? Dej mi tu kabelku a nikomu se nic nestane! Ty vole! Ty vole, ten hlas...

Zequí! -Boží, takže kocour je Flaman! -Ty vole, zůstane to mezi náma, jasný! Musíš to udělat tak, aby na tebe žárlil. Brácho! Ty jsi Flaman! Flaman potřebuje pomocníka, brácho! Hele ty buzno, nech to auto, nebo budeš litovat. Bez prdele, jasný? Marco, ty jseš opravdu milej.

Nejmilejší a nejsympatičtější, koho jsem kdy potkala. Ty krávo, to je boží, ty vole! přeložil: lukan_cruz www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

"holka", "kočí", "kočko" ...pan překladatel se vyznamenal :D

61

Odpovědět

Ja jsem nepochopil, proc mu rika "tlustousku"? A vyraz "Twighlight"

20

Odpovědět

Konečně ! Podle mě je to aktuálně nejlepší seriál, co je zde překládanej a lidi co tomu dávají tak nízký hodoncení, neví co je dobrý.

332

Odpovědět

V popisku videa má být "objevují" ;)

70

Odpovědět

Zachování FLAMANOVO anonymity zní taky zajímavě.

60

Odpovědět

díky, opraveno :) měl jsem chybu i v tom druhém příspěvku k videu, ostuda! páteční nahrávání probíhalo za bojových podmínek, takže tak vypadal i výsledek :D

40