RobinFlaman (S01E05)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 1
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:171
Počet zobrazení:5 704

Pátý díl Flamana a náš super hrdina hledá Robina. Tipnete si, kdo to bude? Kolik má Flaman fanoušků na Facebooku a patří mezi jeho fanynky i Jessica, která dostala kopačky? A proč Flaman a jeho kámoši mluví tak divně, že jim nerozumí ani Španěl? Protože jsou Canis. Tak to je gól!

Los Canis (los quillos/killos,los burracos, majolillos, anganos), označení pro španělskou městskou subkulturu. Označuje mladé, apolitické lidi. Dost často zločince, násilné vůči "vyšším" společenským vrstvám. Sami sebe se považují za potomky cikánů. Městský kmen, jehož členové nosí rádi kšiltovky, značkové boty a oblečení (NIKE), zlaté prsteny, řetězy.

Příští týden pravděpodobně zařadíme nový, muzikálový, díl Malvivienda.

Přepis titulků

Neviděl jsi zprávy, nebo co? Dávají mi tam pořádnou nakládačku, ty vole. Co se to stalo, kámo? Pane učiteli? Brunteko, z tebe umřu! Máš za jedna, moc dobře. Můžeš si sednout. -Abys věděl, ta holka na něj žalovala a vyhodí ho... -Jo, a co? ...ale jestli si mám vybrat, beru svůj osud.

-Beru posranýho, zrzavýho brejlatýho mimoně. -Tak jo. Tak se měj fajn. Ty samče. Ty vole, bomba! Ty jsi Flaman! Výborný. Dáš mi podpis, ne? Dej mi tu kabelku a nikomu se nic nestane! Ty vole. Ty vole...

Ten hlas! Zequí! Boží, takže kocour je Flaman! Můj kámoš je Flaman! Ty vole, jo, jsem Flaman. Ale mlč, je to tajemství! Tajná totožnost. Vážně, jestli to praskne, nechci to vidět. To ani Carrascovi nic? Tohle je fakt síla, ty vole.

Přísahám, jsem z toho mimo. Počkej, udělám si s tebou fotku mobilem, pičo. Hele, ne. Ani Carrascovi, já mu to řeknu sám, jo? Chiclano, fakt. Je důležitý, abys to neprozradil. V klidu, chlape. Víš, že nejsem žádná drbna. Neboj se, nikomu to neřeknu. Ani Carrascovi. Co je? Nevěříš mi, nebo co? -Slovo chlapa ze čtvrti, ty vole! -Dobrá, já jdu. Slovo chlapa, jo! Jasný, pičo.

Čau Flamane. Chiclano! Dej mi tu kabelku, ne? -Jakou kabelku? -Tuhle! Ta je moje, brácho. Ty vole. Jsme snad bráchové, ne? Tak ber. A teď uteč. Odpoledne se uvidíme u Carrasca na smeťáku. Bože, to je borec! Krása, ty vole.

Ten má štěstí, kocour. V téhle čtvrti se nedá žít v klidu. To vám řeknu. Všichni tihle divný lidi, imigranti, Číňani, psi, co serou všude po ulici. Nebo starý, co všude chrchlaj. To upřímně. -Starý, jsou nejhorší. -Paní, tak k věci. Jasně, synku. Nemějte strach. Kobliha vám nevystydne.

Takže takhle, kabelka je černá, s peněženkou, iPhonem, -tampónama. -Aha, jaká velikost? No asi takhle. FLAMAN 5. DÍL - ROBIN Kočí, nebuď naštvaná. Zequí pro tebe nebyl dost dobrej. Navíc, měl nějakou vadu řeči, ne?

Co to povídáš, kočí? Je z Cordoby, takhle se tam mluví. Bože, to jo. Přesně to. Tak jo, kočí. Nebuď už naštvaná. Mám vnuknutí zeshora. My dvě se tuhle sobotu pořádně vymódíme a půjdem na lov, na nějaký dva pořádný tygry... -z posilky, co? -A co Chiclana? Nevím, asi bude doma.

Kočí Trini, já jsem fakt zabouchlá do Zequiho, chápeš? Nemůžu poručit svýmu srdci. Navíc jsem bez práce, dostala jsem krámy a došel mi lak na vlasy. Všechno přišlo najednou, kočí. Ti povím, k sakru. Úplná troska. Bože! Další vnuknutí! Musíš to zařídit tak, aby žárlil na jinýho. To všechno vyřeší.

Ale jo... chlapi jsou takoví. Jak tě uvidí randit s někým, začnou... Začnou být chtiví, romantický. Se zblázní úplně. Hele, já to udělala a s Chiclanou to fungovalo. Pamatuješ, jak mě nechal na narozky, protože mi nekoupil dárek? Zabralo to. Sbalila jsem Pabla před Chiclanou. Natáhl Pablovi facku a prosil, ať spolu zase chodíme.

Bože, kočí, to zní romanticky. Úplně vidim ty červánky. Jasně. Ještě ti řeknu něco, Jessico. Mám plán! Já už vím, koho ty sbalíš. Koho? -Mýho bratrance Marcose Yasuni. -Co? Ten je starej, ne? Právě proto, kočí. Protože je starší, vyspělej. Ví, co chce. Až tě Zequi uvidí, bude krutě litovat.

Tomu nevěřim. Ale bude. A nejlepší je, že o tebe bude bojovat. Nejhorší je, že se snad s bratrancem nebude rvát. Má žlutej pásek v Capoeiře, myslím. Já nevím, Trini. Nevěřím, že by Zequi žárlil na Yasuniho. Ale bude. Bratrance všichni ve čtvrti uznávají. A má pořádně vytuněnou motorku! Bydlí sám, dělá gogo, je DJ, ty vole!

No dobře, platí. -Ale nemyslím si, že je to nejlepší nápad. -Ale je. Hele, já jdu domů udělat si konturku, a dam si ty drahý kruhy. Jdeš srát, co? Holka, to taky. Kde mám mobil? Nemůžu ho najít, ty vole. Prozvoň mě, Trini. Takhle se postav a něco vzkaž lidem.

Řekneš jim, že jsi ve městě, abys všem pomohl. Pověz něco o těch dvou zkažených záchranách. Alfréde promiň, ale myslím, že jsou už tři. Podívejte se, já snídám a najednou vyšli všichni ven. Slyšeli jsme povyk a paní byla celá rozrušená. Chudák plakala. Přiběhl kluk a bouchl ji taškou. Jakým právem? To už člověk nemůže ani vyjít na ulici, proboha? No tady v parku jsme byli s kámošem, všechno v pohodě...

Najednou přijde nějakej nasranej týpek a bum bác takový rány. Pak utíkal za tím klukem. Viděla jsem ji brečet, celou otřesenou... Kvůli tý tašce. No a ten kluk utekl s ním. Měl jsem sebou mobil od mámy... Tak to začnu nahrávat, protože to byla rána... Nahráváme a najednou běží další, prostě chaos. Já myslím, že Flaman je jako Cristiano Ronaldo nebo Maurinho.

Někomu se líbí a někomu zase ne. Já a kámoš tady se bavíme. Nakonec jsme to nahráli a dali na youtube, bomba! Asi ho píchla včelka Mája a baví ho si hrát na hrdinu. Flaman je prostě Flaman. Je to můj idol. Popravdě mi to nedává moc pocit bezpečnosti. A to je špatný. Člověk, co tohle udělá holce? Nemyslím si, že by to byl...

Že by zasloužil obdiv, když dělá podobný věci. Kdybych potkal Flamana, ukážu tohle a řeknu... Hala Madrid, Flamane! To se nestane. Po pronásledování, které skončilo ve slepé ulici někteří svědci viděli, jak se zloděj s Flamanem společně fotí. -Zdá se, že Flaman... -Jste se fotili mobilem? No ale...

aby nezapomněl, že krást je špatný! Seru na to. Tohle nepůjde, ty vole. Policie může sledovat stopy, dorazí až sem a všechno odhalí. Jestli nás bude policie sledovat dorazí do chladného města Dnyproskaja. Rusko. Flaman musí očistit svoji pověst. Máme už 700 tisíc fanoušků. Uživatel internetu je náročný, ale s bujnou fantasií. Jeho motivací je dozvědět se něco, co ostatní neví. A tak prostě...

sdílí a my máme víc fanoušků. Jsou to ovce. Plebs dojímá příchod nového krále. Od středověku... potřebujeme všichni nenávidět a milovat vrchnost. A marketing, marketing je jediné, co tě tak vysoko může zachránít. To tvrdím taky! Víš, že se nechovám, jak bych měl. To ještě navíc.

Nejdůležitější je, že se držíš někde mezi mužem hodného obdivu a mimoněm, kterýmu ses tak smál. Netvař se jak Lannister. Vsadím chromovanou figurku Piccola, že to posere. Dobře, Zequi. Snaž se být přirozený, platí? A... snaž se vyslovovat všechna slova. Bruce Waine se chovat uměl a tak vznikla intelektuální část Batmana.

Buď hrdý, sebejistý, odhodlaný, důvěryhodný, příjemný, tvrdý. A měl by sis ohlídat výslovnost. Blázne, jsem z toho nervózní a navíc jsem půlce slov nerozuměl. Jdu od toho. Alfréde, myslím, že nastal čas na zaručenou metodu Canis.

Zequi, nemáš koule. (na to) Co? Seru... Zapni tu kameru brejlounku. Dělej! Ahoj! Fanoušci Flamana. Jsem tady, abych vám předal zprávu. Moc důležitou. Za prvé, bych se chtěl omluvit. Však víte, že to nešlo zrovna dobře.

Myslím to s tím stromem, emáčem, tou starou. Cítil jsem se provinile. To už se nestane, musíte mi věřit. Protože... nic jiného nezbývá. Dobrá, tak... víte, že na každýho zloducha... ...je tady Flaman... Aby bylo jasno, jestli budete pokračovat ve zlých věcech přijdu a udělám jen...

A tak s váma zatočím. Dobře, takže tohle. Věřte mi, protože vám taky nic jinýho nezbývá. Dělej, hotovo Brejloune. Bože, ty vole, to je úlet brácho. -By mě nenapadlo. -Jsem ho viděl skákat, vole. -Jak je, pánové? Brácho! -Ty jsi Flaman!

-Co? Ty vole, Chiclano! Brácho, přísahám, že mě přemluvil. Nechtěl jsem mu říct nic. Takže mi to neřekneš, ty vole? No, nakonec mi řekl všechno. Znáš mýho bráchu, Gallinu. Mi povídá, copak ty nemáš kartu dárce orgánů? A já, proč? O co jde? Víš, co mi ten blb řekl? Že moje plíce nebo ledvina stojí víc, než můj život.

Když se ti něco stane a přijedou, aby tě zachránili, prej tě nechají umřít. A pak tě rozprodají na orgány, který si koupí bohatí. Co já vím, třeba Chayanne, Chiquetete. Ty na to úplně čekají, chápeš? Ty jo, brácho. Pěknej kec. Prej jo, prej je to na tuty. Já na něj, jsi doktor? To ne, ale život mě naučil.

Bude píčovina, brácho. Ty vole, to já ti nic říct nemůžu. Na nic se mě neptej. -Co? -Dobře, tak Zequi... Je Flaman, blázne. Cože? No a? No ale Flaman potřebuje parťáka. Dobrýho pomocníka!

Atletický postavy, odvážnýho, pěknýho -a cikána. -Tak to teda ne. Já to věděl první, nedělej na mě chytrýho. Vždycky mi kradeš nápady. -Kterej jsem ti ukradl, ty vole? -Ten... Nezakecávej to. Já budu dělat Flamanovi parťáka, brácho. Mluvte potichu, volové. Jo, Chiclano!

Ty jsi navíc pěknej zloděj. Ty jsi spíš ten špatnej ve filmu. Ty chceš dobít svět těma svejma průserama. To bylo ale dřív, hochu. Teď je všechno legal, mám přece firmu Svůj brácha! Navíc jsem vysokej a tvrdej chlap. Nesaháš mi po kotníky. -Na to ti seru. Já mám černý pásek v Karate. -To určitě. Že ne? Zequi sleduj. Aha, no nevím, jestli tohle dopadne teda.

No tak já si to rozmyslím, a pak vám řeknu. Jdu, spěchám. Uvidíme se v Poquitu. Sleduj Zequi! Koukej. Dřív jsem pracoval se strejdou. Na ulici jako zedník, chápeš? Ale měl jsem sen. A za tím jsem si šel.

Pro mě je tohle důležitý, chápeš. Líbí se ti ta motorka, co? Krásná, co? Takže co? Znovu studuješ? Jasně, hele. Začal jsem znova, jako gogo DJ. Někdy mixuju v baru Manolo, nejlepší hudba. Chápeš. Dance, House, tu...

Lady Gaga, všechno moderní. I když někdy mixuju ve stylu "vzpomínej", chápeš? Něco jako... Ah Marco, jseš opravdu tak milej. Nejmilejší a nejsympatičtější, koho jsem kdy potkala. Bože a ty... ty máš pořádnou prdelku, kočko. Co se děje, Zequi? Ani jsem tě neviděla, jsem tady...

s Marcem. My tady... vždyť víš. Aha, jak to jde, ty vole? Dobře, vole. Tady všechno... uvidíme, jaká bude sklizeň. Krásná motorka, brácho. To jo! Mám ji taky dobře vytuněnou. Hele, vyměnil jsem cylindr a karburátor za 74 a 21. Nestíháš, co? Vyměnil jsem těsnění, vyleštil karburátor a namontoval vejfuk Yasuni, ale to nejlepší ze všeho je rotor.

Tohle je kundolep, ty vole. Jak jsi starej, pičo? Kolik ti je? Já? 33. Bože, seš borec. Tak jo párečku, uvidíme se. Máš sympatickýho kámoše.

Tak jo, skočíme na to, nebo co? Co, kočko? Jdem na to? No co? Brácho, už jsi přemejšlel o tom parťákovi? Jakej parťák? Jo, ten k Flamanovi! Pst, ty vole! Ne, zatím jsem o Robinovi nepřemýšlel, blázne.

Je to jasný Carrasco, budu to já. Jsem prostě starší. Mlč, ty vole. Budu to já, protože... jsem prostě lepší. A taky trávím se Zequim víc času. Co to meleš, ty vole. Vždyť jsme spolu se Zequim furt na smeťáku. Ty vole, vypadni. Vždyť to je můj domov. -A co jako? -Mlčte už radši. To on tady mele z cesty. Tenhle cikánskej ninža. Ty vole, Chiclano, tak uvidíme.

Já tohle nechtěl. Ale musím ti to říct a musím to bejt já. Protože já a Zequi jsme single, ale ty ne. Hele my nemáme žádný povinnosti zamilovanejch. A ty musíš poslouchat svoji holku. Tak jsi z kola ven, brácho. -Tohle neplatí, ty vole! -No jasně, už mlčte! Jste fakt otravní, ty vole. Já stejně nepotřebuju parťáka, ani nic jinýho, brácho.

Do začátku zápasu zbývá půl hodiny. Jdu ještě, než to začne. Dejte mi prachy, ne? -Ty vole? -No jo, ty vole. Něco ti ale řeknu hele, mám fakt rychlej sprint, jo? Jako Dani Alves. No tak uvidíš, brácho. Hele ty buzno, nech to auto, nebo budeš litovat. -Bez prdele, jasný?

-Jo, jo. Co to meleš, ty šašku? Dostanete pučku všichni tři. -Cože? -Co to meleš vole? Dej mu nakládačku, ty vole -Řekl sis o to, ksichte. -Spíš ty. -Ty. -Ne, ty! -Fight! Co je, kurva? Dej mu Kamehame a neblázni! Dělej, dělej. Ještěže na tebe vyšel cikán a ne já.

Bych ti vyrval srdce a sežral ho. Napal mu, napal mu. Dej mu, cikáne. Boží, takovej kopanec. Teče mi krev, ty buzno. Hele, jak utíká, hajzl! Se bojíš, co? Buzno! Nevím, co se mi to stalo. Nefungovaly mi schopnosti, ty vole. Carrasco díky, brácho.

Asi vím, kdo bude Robin. Kdo? Dělej, jdeme. Zápas už začíná. Tak ale kdo? Aha, takže odteď nejlepší kámoši, co? Jak chceš, ty vole! Vždyť je to blb, my jsme jako bráchové! Tak Carrasco už má dvě blbosti, dělá Kung-Fu a teď zas vyhrál. Furt se opičí a bere mi nápady.

Brácho, vždyť já nahrával dokonalý video. Šílený! Jo? A cos nahrával? Jak ten maník mlátí bráchu Zequiho? Ale dokonalý video, co? -Je to Flaman, ty vole. -No jo furt. Brácho, jak to, žes to podělal? -To jo, brácho. -Pěknej moncl, úplnej Balboa. Vůbec nevím, co se to stalo. Asi, že s tím teprva začínám.

Musim trochu víc trénovat. Jaký to mam? Je to hodně vidět? -Moncl, nic víc. -Prej moncl. Bolí to, ty vole? Vypadáš jak Quasimodo. Radši si nasaď tu masku, nemůžu tě vidět takhle zrubanýho. Jasně, vole. Brácho, jeho dům, jeho pravidla. Tak si ji koukej nasadit, ty vole.

-Co když přijde tvoje stará? -Je sobota, stará je na bingu, vole. Dělej nasaď si to, ještě tě v ní neviděl. Dělej, brácho. Bože fakt, Flaman! Tak měl jsem pravdu, nebo ne? Bože, kam to kope ten koní ksicht, vždyť to dolítne do Utrery. Gól na závěr, dělejte! Jedem! Dělej cucáku, neposer to.

Dělej, placírka a máš to! Neblázni a dělej! Jasný! Gól! Promiňte. Potřebuji si nutně zavolat. Poslouchejte, prosím. Potřebuju si zavolat. Je to důležitý. Jdi se vysrat, ty vole!

Tak si kup posranej mobil. Pro mě je to taky důležitý, jsi zamilovanej, nebo? Co to je, kurva? Co se to se mnou děje, do prdele. Co to mam s rukou? Koukáš na fotbal? Přišel čas. Jestli lidi zjistí pravou totožnost super hrdiny, jeho pravá identita navždy zmizí.

-Forever! -Psychometrie... je super schopnost, kdy se dotkneš nějaké věci, člověka, místa, a mentální záblesky ti ukážou minulost, nebo budoucnost dotčeného. Zajímavé. přeložil: lukan_cruz www.videacesky.cz

Komentáře (17)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

V 10:27 máš "Bruce Waine". Je to Bruce Wayne.

00

Odpovědět

Chyběl mi tam pošahanej přítel Zequiho matky, ale jinak skvělý díl jako vždy a super překlad !

20

Odpovědět

Kaki jak nadává stejně jako v Malviviendu :D :D

50

Odpovědět

moc děkuju za překlad, seriál je rozhodně sakra zajímavej :D ale přijde mě, že Zequi nad svejma superschopnostma vůbec nepřemejšlí... místo toho, aby zastavil čas a pro kabelku jednoduše došel, čimž by předešel prozrazení svojí identity a nemusel by se ani moc namáhat, tak radši běhá přes celý město a hází kabelkama po obětech :D a i kdyby, moch se převtělit v učitele, takže by se opět nemusel prozradit :D

91

Odpovědět

Doufám, že to Malvivienda neovlivní příští týden i vydání dalšího dílu Flamana. Jinak super jako vždy, akorát zase to slovíčko kočí :D

61

Odpovědět

Ještě než přistoupíme k otázkám prospěchu, musím vás, ač nerada, upozornit na jednu velice nepříjemnou věc. Rozmohl se nám tady takový nešvar. Děti velice často používají sprostá slovíčka. Zejména pak jedno slovo.

44

Odpovědět

+MKWhat?

31

Odpovědět

+MKasociace na slovo "slovíčko". pelíšky. asi jsem už moc stará.

83

Odpovědět

"Kočí" je fakt peklo, a spíš mi evokuje povolání s koňma. Když už tak krátce "Koči"

50

Odpovědět

bohužel sMiku asi ovlivní :( dej si díl Malvivienda a uvidíš, že se taky zasměješ a hlavně tam fakt nejsou dvě holky, který by si říkaly "kočí hele… kočí tamto… kočí toto" :D

23

Odpovědět

+lukan_cruzNo právě na první díl jsem se díval ale vůbec mě to nechytlo, opravdu jediné, co teď na tomto webu sleduji je Flaman a Conan.

40

Odpovědět

Som myslel, že sa to trochu pretína s Malviviendo. Tak škoda no, preklad výborný ako vždy.

30

Odpovědět

Je tedy 17,07 a už dal někdo hodnocení a to jednu hvězdičku. Dotyčný to dělá opakovaně (a není sám) a chtěl bych mu tímto velice poděkovat za absolutní absenci respektu k práci druhého. lukan

401

Odpovědět

Díky za překlad, skvělé jako vždy. Zdá se, že Španělé a jejich webseriály mi prostě sednou :D

100

Odpovědět

šefe, nazdar :D .Neviem či som to ja, kdo ti dáva tú jednu hviezdičku hned po uložení na server, ale vždy dám tomuto seriálu 1/10 aj na druhý den ak sa ten den nedostanem na net. To vieš tvoj preklad je fantastický a smekám pred tvojou znalosťou španielčiny si fakt borec a velmo ťa uznávam. Len je tu taký malí háčik, pre mna ako človeka ktorý videl tisícky filmov a stovky seriálov(považujem sa za velmi objektívneho a filmu znalého kritika) je naozaj utrpenie vidieť čo i len minútu z tohto strašného, nevtipného, neorinálneho a celkovo zlého internetového seriálu. Vieš, a preto ked ťi dá niekto jednu hviezdičku, možno to nemá nič spoločného z kvalitou tvojho prekladu ale kvalitou tohto seriálu. Prajem ti aby si prekladal kvalitnejšie serály a videá. Z úctou ,obdivovatel tvojho prekladu.

019

Odpovědět

Nedej se otrávit! Jsou to skvělé seriály (Malviviendo i Flaman) se skvělými překlady! Díky za Tvou práci!! A hateři ať si svoje jednohvězdičkové hodnocení strčí do špic!!

80

Odpovědět

+Sajuridíky Sajuri :) já jen chtěl vědět, jak může někdo hodnotit něco, co vlastně neviděl :) Pro lidi jako je Leonidas, jsem přeložil vysoce hodnocené krátkometrážní filmy (Legenda o strašákovi, Vezmi mě někam jinam, Houpačka a chystám Říkej mi…), doporučuji shlédnout. Pro všechny je tu prostě něco :)

50