Firmy na pártyFoil Arms and Hog

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 19
78 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:61
Počet zobrazení:5 415
Jak by vypadala párty, na které by byly velké společnosti a firmy?

Přepis titulků

KDYBY VELKÉ FIRMY BYLI LIDÉ - Čau, Airbnb. - Jak je, Boeingu? - Ten covid je dost náročnej. - Mně to povídej! - Je fajn se odreagovat na párty. - Přesně. Mluvíme o covidu, co? Je to náročné, že? - Fakt? - Jo. Utahujeme opasky. - Fakt? - Jo. Ale jsme v tom společně. - Opravdu?

- Nevím. To se tak říká. Jo, díky, že jste si koupili Prime. - Co? Ne! Já nechtěl. Jak to zruším? - Jak to zrušit? Chce si natankovat naftu, ale to auto bylo na benzín! Ten jeho výraz! - My mluvíme o autech? - Ne, tomu, co říkáme, bys nerozuměl. - Volkswagene, ty sis prdl? - Nein! - Ale jo. - Nic mi nedokážete! Tyhle emise může vypouštět kdokoliv!

A Airbus říká: „Co to děláš?“ Delle, ty neposloucháš. - Pardon, usínám, cos říkal? - To děláš pořád. Pokračuj. Takže Airbus… Už zase! Proto jsem se vrátil na výšku. Ale dost o mně. Co děláš ty? No tak, nedělej, že to nevíš. - Ja!

Super! - Takže budeme tančit? - Proč všude, kam jdu, seš taky? - To bych mohl říct taky. Dáme si panáka! Jo! Počkat, ne… Pamatujte, pijte zodpovědně. - Jasný? - To myslíš vážně? Ne, ale musím to říct. Jo! - Delle, je tohle tvoje číslo?

- Jo. - Nemohl jsem se ti dovolat. - Fakt? Jo. Zkouším to už několik dnů. - Mělo by to fungovat. Prostě počkej. - Fakt? Tak jo. Dobře. Už zase usínáš! Aldi, chceš drink? - Já jsem Lidl! - Já jsem Aldi! Nejsme stejní. Proč si nás lidi pletou? Gott!

Auf Wiedersehen! To je ale blb, co? Koukni se mi na to. Začalo mě to svědit. - Já nejsem doktor. - Jen se koukni. Stejně to nepoznám. Zeptej se Googlu. To už jsem udělal. Prý to je západoafrická krvácivá horečka. - Co? - Proto chci, aby ses mi na to podíval. - Jen se koukni! - Já dělám třešňovou kolu. - Nejsem doktor medicíny.

- Tak jo, zeptám se Dr. Oetkera. Dr. Oetkere! Helemese, velkej Tesla! - BP, jsi opilý. - Myslíš, jak nejsi chytrej. Nebude to fungovat! Já nikam neodejdu! - Ztrapňuješ se. - Slyšíš? Nikam… Udělal jsem skvrnu. To není nic nového. Vysmahni do vesmíru.

Zdravím vás! Užíváte si párty? IRSKÁ VLÁDA Hele, říkal jsem si, jestli byste mi mohli přispět nějaké peníze na alkohol, jídlo, úklid a tak. - Ne, odcházím. - Co? Ne! Nechoďte! Zapomeňte na to! Vraťte se, vy rošťáci! Pobavíme se!

To je ono! Budeme pařit celou noc! Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

VW - to auto je na benzín. :D :D

01