Ir v ruské vědomostní soutěžiFoil Arms and Hog

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 19
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:77
Počet zobrazení:4 110
To nemůže dopadnout dobře…

Přepis titulků

Gratuluji, Sergeji. Dále tu máme Seamuse McKennu z Irska. První otázka, jaké je v Rusku státní zřízení? Diktatura. Demokracie. Jmenujte nejdelší zaznamenanou šachovou partii bez vítěze. Studená válka. Nikolič versus Arsovič. - V jaké ruské hazardní hře jde o život?

- V politice. - V ruské ruletě. - Aha… Jaký nebezpečný predátor se vrací do Ruska? - Leopard. - Správně. Ale Leopard 2 je mnohem lepší tank. Jaká agresivní nemoc vedla v roce 2022 ke smrti desetitisíců Rusů? Napoleonský komplex? - Covid-19. - Jo aha… Jmenujte kulturní specifikum Ruska.

- Zločin a trest. - Skvělá kniha. - Kniha? - Co když v Rusku spácháte zločin? - Vyhlásíte válku. - Stanete před soudem. Který ruský vůdce dvakrát čelil impeachmentu? - Donald Trump? - Boris Jelcin. Ale Trumpa vám uznám. A poslední otázka, kdo vyhrál nejvíc zlatých medailí z boxu na OH 2024? - Ty ještě nebyly.

- Obávám se, že odpověď je Rusko. - Ale 2024… - Odejděte, prosím. Gratuluji, Sergeji. Za co utratíš výhru? Za letenku na prvním dostupném letu z Ruska. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Slabší soudek.

1112

Odpovědět

Výborné. A Sergeje naprosto chápu

129