Jak nikoho neurazitFoil Arms and Hog

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 19
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:167
Počet zobrazení:7 577

V dnešní době je občas těžké vyjadřovat se tak, abyste někoho neurazili, zvlášť pokud jste veřejná osobnost. Snad vám s touto zapeklitou věcí trošku poradí dnešní video.

Přepis titulků

Až tu cenu vyhraješ, drž ji takhle. Ne takhle. To působí líně. Alex je PR expert. Jeden z nejlepších. - Koukneme na ten proslov. - A cenu získává... Seamus Lynch. - Děkuji. Když jsem byl chlapec... - Stop! - Co? - Genderová diskriminace. - Opravdu? - Twitterati poslouchají každé tvé slovo. Když jsem byl mladý člověk... - Lidská bytost.

- Humanoid. - Humanoid? - Jo. - Když jsem byl mladý... - Ageistické. - Když jsem byl humanoid neurčitého věku... - Tak. - Nikdy jsem si nemyslel... - Exkluzionistické. - Řekni nemysleli. Nemysleli jsme si, že... - Jako bych měl rozštěpenou osobnost. - Věř mi. Nemysleli jsme si, že uvidíme dne... - To nemůžeš říct. - Slovo vidět? Protože ne všichni vidí? Slovo den, ne všichni používají gregoriánský kalendář.

- Kdo? - Kvakeři. - A ty jim to dáváš sežrat. #Nafoukanec. - #NesnasiKvakery. - #KalendarovyHajzl. Ale byl jsem oddaný jako pes... - O psech nemluv. - Jako fakt? - Milovníci koček. - Milovníci psů. - Řekni zvířata. - Neurazím rostliny? Riskneme to. Ale my krásně hráli, krásně psali, krásně pracovali...

- V té větě jsou tři K. - No a? - #KKK. - #KalendarovyHajzl. - #KuKluxNesnasiKvakery. - Přejděme na poděkování. - Dobře. - Chtěl bych... Chtěli bychom poděkovat. - Dobře. Našemu hereckému partnerovi, Ciaranovi Černému. - Ciaranovi Afroamerickému? - Lepší. Neurazí to někoho? - Radši tam nic neříkej.

- Co kdybych neříkal vůbec nic? - Jak by to vypadalo? - Drž tu cenu. Působí to rasisticky. Nevypadá trošku jako Hitler? Co? Představuju si ho s knírem. A ano. Vypadá jako Hitler. Překlad: Xardass www.videacesky.cz Díky za zhlédnutí.

Zrovna jsme na turné po UK. Dneska v Nottinghamu, pak v Bristolu, Edinburgu, Glasgow a Londýně. A pak na dva dny v Dublinu. Bylo by super, kdybyste přišli na všechna vystoupení. - A vezměte přátele. - Ale ne židle, těch máme dost.

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Myslím, že se snažili přehánět, ale popravdě mohli, ještě přitvrdit, aby se dostali alespoň k dnešní realitě.

75

Odpovědět

A proto mi je jedno, koho urazím, protože f**k you, vítej na netu. Nikoho nezajímají tvoje pocity. :-)

342

Odpovědět

Presne tak, vsichni jste hovniválové - hlavne Osmium :D - ale nejakym spesl retardovanym zpusobem vas mam rad. Kdo se chce urazit, ten si proste nejaky duvod najde. Jenom dneska jsou tyto "citlivky" diky netu vice naocich. A pak je tu moudrej a chytrej Osmium, kteremu muzete napsat cokoliv (Osmium, Smrdis jako tchor) a ten se nad tim jenom zasmeje. Slava, ze jsou jeste normalni lide kolem nas xD

66

Odpovědět

"........ ............ ..... ...., ... ....... ....., ........ .... ."

182

Odpovědět

I ty hatere! Co ty falické symboly na začátku a na konci!!!

180

Odpovědět

+Zee Prime..... .. ..... !!!!

52

Odpovědět

Tak tos p****l ... :)

30