Jak reagují rodiče, když dostanete kopačkyFoil Arms and Hog

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 19
78 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:51
Počet zobrazení:5 918
Taky to znáte? Dostanete kopačky a vaši rodiče se snaží vám zlepšit náladu. Anebo spíš „snaží“?

Přepis titulků

Tak jo, proč máš tak příšernou náladu? Ale to nic. Tváříš se, jako by ti uletěly včely. Nic mi není. Hele, tak to by stačilo a hned mi řekni, co se děje. Nic se neděje, jasný? Oisíne Roberte Flanagane, matka vždy pozná, když se něco děje.

- Dostal jsem kopačky. - Co? Kopačky! RODIČE, KDYŽ DOSTANETE KOPAČKY - Kopačky? Jak jako? - Kopačky. Od přítelkyně. Přítelkyně? - O té ses mi nezmínil. - Však už ji taky nemám, ne? To je asi nejlepší, letos budeš dělat zkoušky, broučku. Její škoda.

Takových holek je kopa. Není na světě jediná. Jsi úlovek, Oisíne. Každá by tě měla chtít. Podle mě vypadáš jako mladý princ William. Mami, zhoršuješ to, nech mě být. Já jsem ji miloval! Pravděpodobně jsi ji nemiloval. - Ale jo! - Dobře. Od smutku člověk potřebuje rozptýlit.

Je třeba něco dělat! - Mami, já nechci nic dělat. Mami! - Dělat… Pojď se mnou do zahradnictví a vybereme ti rostlinku. Páni, to zní hrozně. Mě to vždy potěší. Ty to nechápeš, byla dokonalá. Na vysoké jsem znala jednu holku, Bríde Moyniham. Překrásná holka.

Na každém prstu měla deset nápadníků. Ale co jsem slyšela naposledy, je dvakrát rozvedená, vlastní syn s ní nemluví a navíc vypadá úplně příšerně. Co když už žádnou takovou nenajdu? Dej na mě, Oisíne, za pár let se tady s nima dveře netrhnou. Budou čekat ve frontě. Budu je muset vyhánět. Vybereš si. - Pořád je tu spousta mladých slečen. - Kdo třeba? Dcera paní O'Toolové pro tebe měla vždy slabost. - To je má sestřenka.

- Z třetího kolene. Jsme malý ostrovní národ. Tak jo, Oisíne, na tohle není nikdy vhodná doba, ale pokud budeš mít přítelkyně, musíme si promluvit o tom, aby sis dával pozor. Co? Musíš si dávat pozor. - Ne, mami.

O tomhle mluvit nebudeme. - Musíme. - Ne, ne, ne! - Sedni si, mladíku! Okamžitě se posaď! Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Rodiče říkají že to byla k***a

22

Odpovědět

Zajímalo by mě, jestli dávají pět hvězdiček rodiče a nula ratolesti, nebo naopak.

01

Odpovědět

rodice jsou take ratolesti neci

01