Jak se dostat přes brazilskou imigrační kontroluFoil Arms and Hog

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 19
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:50
Počet zobrazení:3 435

Dnes dostaneme pár tipů na to, co všechno je potřeba znát, aby vás pustili do Brazílie.

Poznámka k překladu: Pasáž s Bolsonarem je náročná na překlad, jelikož slovo „nut“ znamená jak magor, tak ořech. Zde se pak nabízí jako „normální“ odpověď para ořech (anglicky Brazil nut, doslova tedy brazilský ořech).

Přepis titulků

Než vás pustíme do Brazílie, musíte odpovědět na tyto otázky. - Co není hlavní město Brazílie? - Rio de Janeiro. - Co aktuálně rozděluje Brazílii? - Rovník? Jmenujte brazilskou národní zábavu, kterou lze vidět na plážích i na ulici? Plastické operace. - Kam se chodí většina Brazilců modlit? - Na fotbalové hřiště? Co kdysi pokrývalo celý spodek Brazílie, ale nyní kryje už jen malý pás uprostřed? Spodní díl bikin.

- Jak se jmenuje slavný brazilský cvok? - Bolsonaro. Jmenujte starodávný krutý kmen, který kdysi vládl Brazílii. Portugalci. - Kdo vyhrál… - Brazílie. - Který Ronaldo… - Ten brazilský. Jak se jmenuje nejobávanější gang z ulic Brazílie? - Polícia Militar. - Ano. Drsné bojové umění capoeira má kořeny v Brazílii.

- Jak se říká těm, kdo jej provozují? - Tanečníci. Ale jim to neříkejte. Jak se jmenuje postup sekání velkého množství porostu? - Brazilská depilace. - Odlesňování. Zbláznili jste se? Nakonec jmenujte slavného brazilského fotbalistu, zápasníka MMA, zpěváka, šampiona v judu, environmentalistu a prezidenta. - Silva, Silva, Silva, Silva, Silva. - Da Silva. Správně!

Vítejte v Brazílii! - Gracias, señor! Adiós amigo! - Buenos días! Copak vám hrabe? Nemluvíme španělsky! Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jen pro info, jestli to ještě nevíte, tak 22. listopadu se klucí objeví v Praze (divadlo Broadway). Jen pro info, protože lístky už jsou téměř vyprodány (ohlásili to 3 týdny zpátky :)) Jeden je za 780 Kč a zbývá už jen pár míst vzadu a na balkóně.

Jsem zvědav, jestli se při té příležitosti dočkáme i: "Jak se dostat přes českou imigrační kontrolu." :)

20

Odpovědět

Kluci skvělí, ale práce titulkáře úplně zabila veškerý vtipy. Pointa tohodle humoru je, že necháte lidi přemýšlet nad otázkou a pak jim tam střihnete něco co nečekali (přesně co kluci ve videu dělají), ale Xardass tam sype vtipy rovnou s pointou, čímž degraduje vtipy spíš na úsměvné komentování....

34

Odpovědět

Důvod, proč je to takhle, je čtecí rychlost titulků. Tam, kde to šlo a bylo víc času a prostoru, jsou otázka a odpověď rozdělené i v titulku. Kde ale tu otázku a odpověď sypou rychle za sebou, případně kde se do toho titulku musí vlézt hodně textu, tam je to takhle.

73

Odpovědět

Nesouhlasím - tohle je je přeložený absolutně napohodu a žádný problém jsem s tím neměl. Navíc si úplně nejsem jistý co myslíš tím "necháte lidi přemýšlet nad otázkou" když odpoveď se sype v řádech maximálně desítek milisekund (tedy několika frejmů videa). Za mě je to udělaný dobře.

100

Odpovědět

Kdo vymyslel Berettu? Taurus :)

00