Jak se dostat přes indickou imigrační kontroluFoil Arms and Hog

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 19
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:59
Počet zobrazení:3 973
Tentokrát se podíváme na to, co potřebujete znát, abyste se dostali do Indie.

Přepis titulků

Než vás pustíme do Indie, musíte odpovědět na tyto otázky. Kde turisté v Indii tráví nejvíc času? Na záchodě. Vyjmenujte tři hlavní náboženství Indie. - Hinduisté. - Muslimové. A kriket. - Kdy skončila britská nadvláda nad Indií? - 1947. A kdy začala indická nadvláda nad Británií?

Tenhle týden. Indie má bohatou historii nenásilných protestů. - Co dalšího ještě má? - 160 jaderných hlavic. Co turisté v Indii často najdou? Sami sebe. Kde v Indii seženete malé občerstvení? Kdekoliv. Kde v Indii se můžete podívat na idealizovanou vizi indického života, plnou přehrávání a dramatických bojových scén?

- V indickém parlamentu. - Ano. - Řekněte nejvzácnější indický poklad. - Britské královské klenoty. Jak se vybírají herci do bollywoodských filmů? - Podle kastovního systému. - Vskutku. Popište nezáviděníhodnou situaci v Indii. Lotosová pozice? Ano, je v ní těžké zastrčit nohy.

Jmenujte slavnou indickou deskovou hru, která se hraje na mřížce. Už dlouhá staletí zaměstnává nejnadanější osobnosti. Hadi a žebříky. Jmenujte jádro sváru mezi Indií a Pákistánem, kvůli kterému každoročně umírají lidé. Kriketová branka. A konečně, kdo světu přinesl kuřecí tikku masalu? - Skotsko.

- Ano. Nezapomeňte. Tak jo, gratuluji, pánové. Vítejte v Indii. Super, to bylo snadné. Jen ještě vyplňte tyto formuláře. - Jasně, to… - Tady jsou. Všechny? Tyhle jsou jeho. Vaše dorazí brzy. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář