Jak se dostat přes německou imigrační kontroluFoil Arms and Hog

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 19
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:92
Počet zobrazení:7 348

Do Ruska už se dostanete, ale co do takového Německa?

Poznámky:
Vtípek na konci je přeložen volněji, neboť slovo capital může znamenat jak hlavní město, tak velké písmeno.
Lederhosen jsou typické německé šortky s kšandami.

Přepis titulků

Než vás pustíme do Německa, musíte odpovědět na několik otázek. Jaké dva sporty jsou v Německu nejsledovanější? - Pravidla a pokyny. - Ano. Co je národním symbolem Německa? - Ručník na lehátku. - Ano. Když Němec prohlásí, že umí trošku anglicky, co tím myslí? Že umí anglicky lépe než vy. O kterém mezinárodním incidentu, který poničil Evropu, Němci neradi mluví?

O brexitu. Který známý hudební génius německého původu je stále oslavován po celém světě? - David Hasselhoff. - Hasselhoff! A co hrubý domácí produkt Německa? - Kyselé zelí. - Pořádně hrubý. Německé dálnice jsou známé tím, že nemají omezení čeho?

- Emisí CO2 Volkswagenu. - Ano. Vlak ze Stuttgartu vyjel ve 12:38. Jede rychlostí 140 km/h, na palubě je 67 pasažérů. V Mannheimu 14 vystoupí a 3 nastoupí. Ve Frankfurtu 22 nastoupí a 4 vystoupí. Kdy dojede vlak do Berlína? - Načas. - Přesně. Když Němec řekne, že je unavený a že chce jít domů, co tím myslí?

- Že je unavený a že chce jít domů. - Správně. Jmenujte nejefektivnější, nejspolehlivější a nejodolnější německý stroj. Angela Merkelová. Jaký krok Německa z roku 1916 uvrhl západní svět do temné deprese? - Zavedení letního času. - Ano. Považujete typické německé kalhoty lederhosen za hloupé, anebo sexy?

- Asi obojí. - Správně. Co je zde v Německu zdarma? - Vlaky. - Ne, vlaky nejsou zdarma! Vysokoškolské vzdělání je zdarma! - Za vlaky se tu platit musí! - Však jo. Platíme za ně. Platili jsme za ně. A zaplatíme za ně. A nakonec nejtěžší otázka. Co je v Německu hlavní?

- Hlavní město je Berlín. - Ale hlavní je napsat ho s velkým N. Tak se to píše správně. To byl takový vtípek na konec na odlehčenou. A pak že Němci nemají smysl pro humor! Měli byste se vidět! Gerharte, já říkal, že to zabere. Bože. Willkommen! Vítejte v Německu. - Hurá, to byl dobrý vtip. - Vážně sranda. - Mám tu i další vtipy.

- Ne, musíme chytit vlak. Mám tu vtip o slepici, která chce přejít na druhou stranu, ale v cestě má několik překážek. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář