Jarní úklidFoil Arms and Hog

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 19
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:40
Počet zobrazení:2 486
Znáte to, v baráku je spousta krámů, které je potřeba vyhodit, nebo darovat. Ale jak se rozhodnout, co kam patří?

Přepis titulků

Darrene, děláme jarní úklid. Barák praská ve švech. Na chodbě jsou dva pytle. Jeden vyhodíme, druhý darujeme. - Musíme být nemilosrdní. - Tady je krabice krámů. Paráda. - Proč je tu tohle? - Už to nenosím. Ale vždyť tomu nic není. To si pěkně necháš. - A tenhle svetr? - Je děravý. - To se dá zalátat.

- Nechci nosit zalátané oblečení. - Žiju ve 21. století! - Mary, vyhodit, nebo darovat? Nemám čas na to koukat, Paddy. Ale ne, co to má být? Proč jsou moje manuály k troubě v koši? - Manuály k troubě? To jako fakt? - Můžou se hodit. - Tu troubu už přece nemáme! - Ale manuály se prostě nevyhazují! - Tohle jsi dostal ode mě k Vánocům. - Je to super košile, ale je mi malá. Je moc dobrá, nemůžem ji darovat. - Najdu jí nový domov.

- Jak jako moc dobrá? Bráško, potřebuju nutně pomoct. Neviděl jsi moje figurky z Pána prstenů? Jasně, máma je beztak chce darovat. Proboha proč? - Stevene, jsou to hračky pro děti. - Víš, že jsou to sběratelské kousky. Ta ženská je úplně mimo. Nabývají na hodnotě! Koupila jsem ti v charitativním obchůdku budku. - Myslela jsem, že se ti bude hodit.

- Jo… Hele, tady jsou dvířka. Tudy tam lezou ptáčci. Je krásná. Byla za hubičku. Je neuvěřitelné, co všechno lidi vyhodí, že jo? V autě mám ještě pár věcí, přinesu ti je. - Ne… No… - Neboj, už jdu. Darrene, tebe zajímá golf, že ano? - Ne, tati… - Ale zajímá, že jo? - Ne…

- Ale přemýšlíš, že bys golf zkusil, že? Golfové hole musí pryč. Nikdo je nepoužívá. Já zvažuju, že bych golf vyzkoušel, mami. Opravdu? Úchvatné. Dám je zpátky na půdu. Hodnej! Díky moc. Máš to u mě. Díky, díky, díky! Co tyhle dokumenty? Projdi si je a řekni, které si necháš a které vyhodíš. Tohle jsem vyhodil už včera, mami. To je asi omyl.

Jsou tu i tvé zápisky z chemie ze druháku. - S chemií už jsem přestal. - Ale můžou se hodit! Tak počkat, kdo vyhodil moje spoďáry? Paddy, vždyť jsou děravé jak ementál! - Tam se mi stejně nikdo nedívá. - Ale fuj! Možná bych je mohl darovat. - Co? Proč daroval? - Přece je nevyhodím! Tak já si je teda nechám. - Jasně, popelář by je stejně nechtěl.

- No teda… Hej, proč je tu můj medvídek? Anne, říkal jsem si, že pana Bručouna bychom mohli darovat nějaké jiné rodině. - Ne, je můj! - Ale nějaké holčičce by se mohl líbit. Je můj! Než jsem ho přinesl, tak jsi nevěděla, že existuje! Ale ne! Mary, ne, no tak! To je křišťál z Galway! Ten nemůžeš vyhodit! - Musíme ho darovat.

- Ne, je to svatební dar od mojí tety. Nechci, aby ho našla v charitativním obchůdku. Přece to nemůžeš vyhodit! Dobře, můžeme to darovat někde daleko odsud. Ale houby! Vrátím to do obýváku. Darrene, tak co teda vyhodíš? - Nic! - Co? Nenecháte mě nic vyhodit! Nikdo zatím nic nevyhodil! Každý rok je to stejné.

Všechno tu přeskládáme, uděláme akorát bordel a nikdy se nic nevyhodí! To vůbec není pravda! Venku je kontejner, ve kterém jsou tři krabice Lega. Lega? To je moje Lego! Darrene, děláme jarní úklid. Na chodbě jsou dva pytle. Jeden vyhodíme, druhý darujeme. Musíme být nemilosrdní a začít znovu. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tohle má jednoduché řešení. Daný člověk nesmí vyhodit věc, která není jeho nebo ji nedostal.
...
Chybí mi moje sbírka hraček z kinder vajíček. To rodičům nikdy nezapomenu.

70

Odpovědět

Lego se zkrátka nevyhazuje!! :)

90