Kdyby se na lodi chovali jako ve vláděFoil Arms and Hog

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 19
79 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:97
Počet zobrazení:4 271
První třída, druhá třída, podpalubí, kapitán a potápějící se loď. Jak by to vypadalo na lodi, kdyby to tam fungovalo stejně jako ve vládě?

Přepis titulků

- Pánové. - Kapitáne. Loď se potápí. Musíme jednat. Co plány? - Záchranné čluny pro první třídu. - Vesty pro druhou. - Skvěle. A co podpalubí? - Plováky. Ano, budou z nich plováky pro boháče. Bude hrozná zima, jak lidi zahřejeme? - První třída dostane deky. - A podpalubí? - Radu.

- Radu? Třeba že když budete mávat rukama, zvýšíte tělesnou teplotu o 10 %. - Fascinující. - Našel jsem další vesty. - Dáme je chudým? - Ne, mám lepší nápad. Dáme je bohatým a ti je pak rozdistribuují. - Proč by ne. - Dává to smysl. Pane, v podpalubí jsou nepokoje. Musíme něco udělat. Připravte ohňostroj. A vy připravte loterii o záchrannou vestu.

To nebude stačit, viní nás z nedostatku záchranných člunů. Opravdu? Nevysvětlili jste jim, že za nedostatek člunů nemůžeme? - Nemůžeme? - Ne. Můžou za to černí pasažéři. Toto slovní spojení si zapamatujte. Černí pasažéři. Pane, trup byl proražen. Podpalubí se plní vodou. - Držte se, není čas panikařit. - Střední třída je nervózní. Dejte jim 5% slevu z jízdného, to bude stačit.

- Pane, potápíme se, dělejte něco! - A co jako? Nemůžu za to! Není divu, že se potápíme, když děláte kapitána vy! To je teda něco! Vůbec bychom tady totiž nebyli, kdybyste jako kapitán nenastavil tento kurz. Kdybych měl šanci být kapitán, nastavil bych úplně jiný kurz. - Ale prosím vás! - Potápíme se! Není cesty zpět! Pánové, vypadá to, že je na mně, abych se zachoval čestně. - A rezignoval.

- Cože? Přeji vám vše nejlepší, opatrujte se. - Fíha. - A je fuč. Ze mě by byl dobrý kapitán. - Ze mě lepší! - Já si řekl první. - Teď tady tomu šéfuju já! - Teď jsem na řadě já! Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jo to nám vládne

45

Odpovědět

To by musel mít kapitán na uchu telefon a na lince Němce.

00