Konference nemocí: Nemoci se zlobíFoil Arms and Hog

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 19
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:97
Počet zobrazení:5 413

Nemoci uspořádaly krizové setkání, aby vyřešily problém s jedním nebezpečným prevítem.

Poznámky k překladu: Do titulků se jednotlivé názvy nemocí nevešly, tak aspoň zde:
Cancer – rakovina
Common cold – rýma, nachlazení
Seasonal flu – (sezónní) chřipka
S.T.I. – sexuálně přenosné nemoci
Tonsillitis – angína
U.T.I. – infekce močových cest
Measles – spalničky
Herpes – opar
Acne – akné
Chicken pox – plané neštovice

Alexander Fleming – skotský lékař, který objevil penicilin
Tinder a Grindr – online seznamky

Přepis titulků

KONFERENCE NEMOCÍ 2020 - Díky, že jste přišli tak narychlo. - Tak kde je? - No, Rýmo, asi nepřijde. - To snad není pravda. - Cpe se mi do fochu. - To nám všem. Kvůli němu si lidi myjou ruce, nesahají na kliky. Klesají mi čísla. A to hodně. Chřipka má pravdu. Je nenasytný. Moc na sebe upozorňuje. Všechny nás zničí. Neovládá se a my za to zaplatíme.

Pokud tu karanténu nezruší, jsme v háji. - Kdy se otevřou noční kluby? - A restaurace? I diskotéky jsou zavřené. Ublíží nám víc než ten kretén Alexander Fleming. Hotová druhá epidemie kondomů. Co s tím mám dělat? Je moc důležitý. Nemůžu na něj. Jsem Rakovina a nezvedá mi telefon. - Co ty, Sarsi, ty ho znáš. - Co? Neznám. - Jste příbuzní, ne?

- Nejsme. Je to maximálně vzdálený bratranec. Viděli jsme se před lety o Vánocích. Neznáme se. Netrávíme spolu čas. - Na olympiádu jsem se moc těšila. - To my všichni. - A na evropské šampionáty taky! - Tobě se aspoň scházejí odpůrci očkování. Díky Tinderu a Grindru nám krásně rostla čísla. Ale co začala karanténa… Potřebuju lidský kontakt. - To já taky. - Má to jen jedno řešení. - Musíme se ho zbavit.

- To zní extrémně. - Vlastního člena jsme nikdy nezničili. - Pardon, ale tohle je jen závist. To říkáš jen proto, že zabral všechen hydroxychlorochin. Jak se opovažuješ? Lidi, měli bychom se uklidnit. - Co tu sakra dělá Akné? - Je tu na praxi. - Dost jsme odbočili. - Co s ním promluvit? Přivést ho k rozumu. - Neposlouchá nás. - To jo, ale jeho by poslouchal. - Toho jsme neviděli stovky let.

- Pardon, jsem tu nové, o kom se mluví? Má mnoho jmen. - Mor. - Černá smrt. - Prý dostal 75 milionů. - Spíš 100 milionů. Prosím vás, tehdy neměli očkování, byla to brnkačka. - Napíšem mu dopis. - Jo. - Drahý pane More. - Moc formální. - Drahý More. - Jak je křestním? - Brandon? - Dýmějový? - To je prostřední.

- Říká si Černá smrt. - Ne, to nesnáší. - Počkat! Uvolňují některá opatření. Jo? A co? Otevřeli jen jesle. - Sakra. - Do háje. Jo! Neštovice! Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář