Utajené výhody roušekFoil Arms and Hog

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 19
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:64
Počet zobrazení:6 170

Roušky, roušky, roušky. Již delší dobu velké téma, které hýbe celým světem. Ať patříte k těm, kteří roušky proklínají, či k těm, kterým nevadí, následující video vám jistě vykouzlí na rtech (i pod rouškou) úsměv. V následujícím videu odhalíte přísně střežené tajemství, totiž jaké výhody vám může taková rouška přinést…

Líbí se vám video? Našli jste si i vy na roušce něco pozitivního? Nebo ji snad ze srdce nesnášíte? Podělte se s námi o své zkušenosti v diskuzi.

 

Přepis titulků

UTAJENÉ VÝHODY ROUŠEK Nošení roušky velmi efektivně brání šíření nemoci. Má to však i mnoho dalších výhod. Díky rouškám jsem ušetřil majlant za falešné opálení! Díky, roušky! Hraní pokeru mi dříve vůbec nešlo. Ale teď, s rouškou, nepřestávám vyhrávat. Díky, roušky! - Dobře, bitva u Hastingsu v roce 1066.

- Búúú. - Kdo to furt dělá? - Bééé. - Dost. Kdo to byl? - Já, pane. - Kde jsi? Kdo to byl? - Tady, ty tupče. Styděla jsem se jít synovi na rodičák se zuby červenými od vína. Ale s rouškou už mě to netrápí. Bože, ten merlot je senzační. Při zívání jsem si musel dávat ruku před pusu. Tohle už teď neslušné není.

Sem mám doživotní zákaz vstupu. Ale s rouškou… Do dna! - Gerry Callaghane, sem nesmíš! - Nech nás dopít to pivko, jo? Dost jsem se styděl při kupování kondomů, - ale s rouškou… - Přejete si? - Vezmu si ty červené, prosím. - Jasně. Pozdravuj ode mě mámu, Darrene. Z návštěvy zubaře jsem míval hrůzu. Ale teď je to brnkačka! Pokud si nesundáte roušku, nemůžu ten zub vytrhnout.

Úspěch! Výhod je nespočet. Proč tedy roušky nenosit? Díky, roušky! Takže… Teď bych tam nechodil. Chvíli počkejte. Pardon. Ále, nic se neděje. Protože mám roušku. Ježišikriste! To je strašný. Je to…

Zavřu. Denisi! Koupíš mi ještě jednu tuhle flašku? Čau, jsme Foil Arms & Hog. Díky za zhlédnutí videa. - Každý čtvrtek je nové. - Přihlaste se k odběru na YT, lajkujte, sdílejte, pokud se vám líbilo. Pokud chcete podpořit naše videa, najdete nás na Patreonu. - Získáte přístup k bonusovým videím… - K 5 živým vysíláním… …a slevu na naše super zboží. Pokud už na Patreonu jste, dnes v pět hodin, v pět odpoledne v Irsku, bude hodinové vysílání otázek a odpovědí.

Pokud se nemůžete dívat on-line, nevadí, pak to hodíme na Patreon. Dík, že jste se stavili. Překlad: Mia www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Už sem si říkala, jestli se tu ještě objeví.

10

Odpovědět

Už maj holku?

17

Odpovědět

a ty ?

72