Lockdown je těžký pro všechnyFoil Arms and Hog

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 19
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:78
Počet zobrazení:5 177
Tak snad nás zase nečeká.

Přepis titulků

Lockdown je těžký pro nás všechny. Na každého má nějaký vliv. Všichni jsme něco obětovali. Kam mám říkat, že chodím, když jdu podvádět svou ženu? Všichni jsme něco obětovali. Všichni jsou teď na baráku a co mám dělat já? Okrást sám sebe? Je to těžké pro všechny, ale pro komunitu lupičů obzvlášť. Pochcával jsem veřejné záchodky.

Ale doma to není ono. Nemusí to totiž uklízet někdo jiný, ale vy. Vyhazování lidí z diskoték byla nejlepší část mého dne. Ale teď? Nebyl jsem pasivně agresivní už několik týdnů. Musím vybírat kapsy s dvoumetrovým chňapadlem. Vypadám u toho směšně! Hlasitě jsem hekal v posilce. Ale když teď cvičím doma sám, tak už to nemá smysl.

Parkovala jsem svůj Land Rover na chodníku, ale teď jsou parkoviště prázdná, takže se nemám na co vymlouvat. Jsme v tom všichni společně. Už několik týdnů nemůžu šikanovat Simona. A teď mám strach, že vyrostl a stouplo mu sebevědomí. Normálně nedávám v restauraci dýško. Ale je fajn mít tu možnost.

Před lockdownem bylo kradení v obchodě hračka. Ale se systémem jeden dovnitř, jeden ven nemá člověk vůbec žádné soukromí! Povedlo se mi ukrást jen tohle. Cizrnu! Už dávno jsem chtěl zabít svého šéfa, ale teď ani nevím, jestli tenhle jed už neprošel. OBJETÍ ZDARMA Zájem o mé služby obrovsky poklesl.

Všichni jsme něco obětovali, tak zařiďte, ať to není k ničemu. Udržujte si společenský odstup. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář