Lednové bluesFoil Arms and Hog

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 19
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:66
Počet zobrazení:3 254
Leden bývá chmurný měsíc. Tma, zima, výčitky po svátcích, nepovedená předsevzetí… Ideální látka na pořádné blues. A co jste si na letošek předsevzali vy?

Přepis titulků

LEDNOVÉ BLUES Dneska jsem se vzbudil a vypadl z postele s bolestí břicha a bolestí hlavy. Trápí mě pocit, že se řítím do záhuby, tak jsem popadl kytaru a napsal tuhle píseň. O Vánocích jsem to přehnal s jídlem a chlastem, tak mám dneska lednové blues. Řekl jsem si, že je čas na změnu, už žádný fast food, pivo taky ne, vyrazím do posilovny, půjdu každý den, naučím se nový jazyk, uběhnu 100 kilometrů.

Nejspíš mi to vydrží tak tejden. Lednové blues. Bože, ten leden je deprimující. Venku je strašná tma a depka, tak radši vyklidím krámy pod schodama. Projdu si šatník, nechám jen to, co potřebuju.

Proč je tam proboha tolik tvídu? Odnesu to dolů, hodím to k popelnicím, ale o 20 minut později to zas nesu zpátky. Na Vánoce jsem potkal úplně všechny kamarády, teď už nechci nikdy nikoho vidět. Už nebudu pít víno ve všední dny, jen možná při zvláštních příležitostech. Třeba na narozky, na svatbě nebo u televize, vždyť je leden, co po mně chcete!

Snížím svou uhlíkovou stopu, budu jíst míň masa, skončím s cigaretama, pitím, nebudu čichat lepidlo, daruju na charitu, podpořím dobrou věc, navštívím babičku, budu říkat hranolek, ne hranolka. Budu lepší, začnu s čistým štítem, ale co to kecám, úplně se rozpadám. Najdu si osobního trenéra, naženu fyzičku.

Budu běhat parkem do zblití. Uvařím vegetariánské lasagne. Naučím se hrát na harmoniku. - Má lednové blues. - Půjdu na pohovor. - Má lednové blues. - Obuju boty na běhání. - Má lednové blues. - Možná navštívím Syrakusy. - Má lednové blues. - Vyvolám puč. - Má lednové blues.

- Nebudu posílat nahý fotky. - Má lednové blues. - Budu jíst pomela. - Má lednové blues. - Budu poslouchat zprávy. - Má lednové blues. - Vytetuju si jednorožce. - Má lednové blues. - Budu nosit modrou. - Má lednové blues. - Nechám chlastu. - Má lednové blues. - Budu koukat na zprávy. - Má lednové blues. - Budu říkat vú hú. - Má lednové blues.

- Je mi smutno. - Má lednové blues. - Musím na záchod. - Má lednové blues. - Zasek jsem se v lepidle. - Jeď dál. - Sólo na harmoniku! - To se mi moc nezdá. - Málem jsem to měl. Překlad: jesterka www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář