Na výšlapu s rodičiFoil Arms and Hog

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 19
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:43
Počet zobrazení:2 847
Znáte to, rodiče zavelí a už se jde na výšlap. Ať už je nálada v družstvu jakákoliv. A jak to pak obvykle vypadá?

Přepis titulků

Netvař se tak kysele! - Nechci na výšlap, je to nuda! - Vždyť je dneska tak krásně, Oisíne. Užiješ si to. NA VÝŠLAPU S RODIČI Půjdeme červený, nebo fialový okruh? - Fialový je o něco delší. - Červený. Ale červený okruh je pro zkušené turisty. Zkušené turisty?

- Co to máš na nohou? - Tenisky. Tenisky? Vždyť jdeme na výšlap! - To se dá i v teniskách! - No ale s puchýři za mnou nechoď. Vůbec ti nechrání kotníky. Ani patu. Ani klenbu. A nateče ti do nich. Copak jsem ti nekoupila pohorky? Jo, když mi bylo sedm. A tys je zapomněl v autobuse. To bylo před 10 lety!

- Nechceš půjčit hůl? - Nestoupáme na Kilimandžáro. - Může tu být náročný terén. - Dobře, Edmunde Hillary. - Co? - Ohromilo mě, že víš, kdo to je. Ten pes má být na vodítku. A s náhubkem. Ten pes je na ni příliš velký. Ten cyklista jede moc rychle. Oisíne, víš, kde je sever? - Tamtudy. - Skvěle. Mám to na mobilu.

Aha. - Oisíne, seber ten obal. - Ne, to není moje. Každý musí nějak pomoct. Seber ho. - Seber si ho sama. - To nejde. - Já taky ne. - No tak. Ne! Seber ho sama. - Slunce zapadá… - V noci. Na západě.

A vychází… - Ráno. - Na východě. Hele na toho psa, co dělá. No a počkej si, hele. Že to po něm neuklidí. Sleduj. - Uklidila. - No jo. Oisíne, dávej pozor, jestli někdo nejde. Odskočím si. - Cože? - Dávej pozor, jestli někdo nejde! - Zdravím, paní Coveneyová. - Zdravím, něco jsem sbírala… Všichni turisté jsou přátelé, Oisíne.

Takže pozdrav toho muže, co teď bude procházet. Zdravíčko. Nezdvořák zatracený. - Zastavíme se a najíme se. - Radši bych to došel. Potřebuješ energii. Mám sendviče. - S rajčaty? - Ano. - S rajčaty jsou rozmočené! - Jsou moc dobré. - S čím dalším jsou?

- Máslem a solí. Takže jen s rajčaty! - Nesbírej ty houby. - To jsem nechtěl. Jsou jedovaté. Tom Daly dostal skvělý nápad uvařit si houbovou polévku. A celá jeho rodina teď potřebuje nové ledviny. No, bylo to náročnější, než co si pamatuju. - Ale za ten výhled to stálo. - Jo. Kolik je hodin, zlato? - Tři čtvrtě na sedm.

- Cože?! - V sedm zavírají parkoviště! - Co? - Proč jsi mi nic neřekl? Kriste! - Mami! Tak jsem s ním dotelefonovala. Prý se sem nedostane dřív než za tři hodiny. Ale ne! Takže máme dost času na fialový okruh. Ne, mami! Ne! Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář