Nevyžádané radyFoil Arms and Hog

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 19
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:38
Počet zobrazení:2 155
Někdo vám radí, přestože jste se ho na nic neptali? No to je přece sen každého člověka!

Přepis titulků

Žili jste si někdy svůj život, starali se o sebe a své úkoly? Pak potřebujete Nevyžádané rady! Pokud jste někdy řešili osobní záležitosti, můžete mít nárok na nevyžádané rady. Neměl byste tolik koukat do telefonu, neprospívá to vašim očím. A vy jste jako kdo? Náš tým nekvalifikovaných, ale nadšených dobrovolníků je připraven po celé zemi.

V těch je docela dost cukru. - Jo aha. - Jo. Hledíme si toho vašeho. Dávat nevyžádané rady bývá náročné, tak se to snažím zabalit do frází jako: „Snad nevadí, že se do toho pletu.“ „Mám pro vás malou radu.“ „Mohl bych vám maličko poradit?“ Jo.

Myslím, že je unavená. U nás v Nevyžádaných radách si hledíme i toho vašeho. Spousta lidí nechce cizí lidi žádat o radu. A na to jsem tu já. Zralost avokáda nemusíte kontrolovat mačkáním, stačí se na něj podívat. Jsme tu pro vás, když nás potřebujete nejméně. Otočte to. - Do prdele práce.

- Jo, takhle. Ne! Lidi umí být hrozně nevděční. Neuvědomují si, že jste si udělali čas na to, jim pokazit den. Jo, kompletně. Ne, to vypněte. Pamatujte, není potřeba nikam volat. Nemáme číslo. Najdeme si vás sami. - Já bych si vzal tyhle. - Vy tu pracujete? Ne, nepracuju.

U nás v Nevyžádaných radách si hledíme i toho vašeho. Konec. Super, Tome, ale zkus to rychleji. Ptal jsem se tě na názor? Jo. Já bych volil zavřenou rakev. Před vařením brambor v hrnci je můžete dát na tři minuty do mikrovlnky. Budou pak hotové rychleji! Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Mohli to utnout už v 1:21

02