Ovoce pořádá pártyFoil Arms and Hog

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 19
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:53
Počet zobrazení:4 350
Skeč o tom, jak by vypadala párty, kterou pořádají různé druhy ovoce.

Přepis titulků

- Jablko! - Kokose! - Užij si párty! - Díky. Banáne! Tak tady tě máme! Ahoj! - Kam jdeš? - Na párty. - Sorry, kámo, jenom ovoce. - Jasně, koukej, rajče. - Není to zelenina? - Ne, je to ovoce. Mně připadáš jako zelenina.

- Avokádu to fakt sluší, co? - To teda, shodilo pár kil. - Jak se mu to povedlo? - No, prý si nechalo něco odkrojit, takže… (BANÁN) Když mě nechceš, ani mě nedávej do tašky, chápeš. Už mě prostě nebaví tam hnít. - (ZELENÝ HROZEN) Zdravím. - (ČERVENÝ HROZEN) Ročník? - Přímo skvělý. - Zrajete vskutku výtečně. A vy, pane, máte úžasné aroma a plné tělo! To je snad vtip!

Jasně, že jsem ovoce! - Můžu vidět občanku? - Banán občanku ukazovat nemusel! - Ukaž občanku, kámo. - Proboha… - (CITRON) Vzali tě do ginu s tonikem? - (OKURKA) Jo, vzali. - Super, přeju ti to. - Díky. - Vedla sis dobře… - Děkuju. …na to, že nemáš skoro žádnou chuť. Hm. Prosím? Cože? - Asi bys měla zůstat u masek na obličej.

- Nebuď kyselej. - (MELOUN) Kdo je tam půl hodiny? - (ANANAS) Švestky! - Pohni, ty tam! - Já za to nemůžu! - Sorry, kámo. Jenom klasické ovoce. - Co?! Jak to myslíš, klasické ovoce?! - Čau! - Chlebovníku, bav se. Chlebovník? Chleba?! Chleba?! - (HRUŠKA) Broskvi, máš se? - Jo. - Koukám, že tě Datle vzala na rande. - Ne, jsme jen kamarádi. - Co?

- Nektarinko, ty dneska vypadáš šťavnatě! Zrovna mě vyhodili ze zeleninové párty, protože jsem prý ovoce! A na ovocné párty tvrdíš, že jsem zelenina! - Tak co jsem? Co jsem?! - Cos dělalo na zeleninové párty? To mi řekni, jak může být lilek víc penisoidní než banán! Viděl někdo Malinu a Jahodu? - Jasně, jsou támhle a džemujou. - Aha. MALINA, OSTRUŽINA, JAHODA, ČERNÝ RYBÍZ Hej, sklapni, Pomeranči!

Ty patříš do marmelády! (ŠVESTKA) Takže… máme švestkovou omáčku, švestkový koláč… - švestkový rozvar… - Hmm. Se švestkama se toho dá dělat hodně, víš, můžou se uvařit… Nebo rozmačkat… - Musíš mě pustit, vždyť jsem ovoce! - Promiň, máš zákaz. No tak! Já nemůžu nikam! Malajsie, Hongkong, Japonsko, Singapur… Protože páchneš, kámo!

Nevím, jestli už ti to někdo řekl, ale páchneš! Všichni do bazénu! Bude se dělat ovocný salát! - Jo! - Ne! Ty ne! Nikdy! My jsme Foil Arms and Hog, nezapomeňte odebírat náš YouTube kanál! Překlad: ver.ress www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Já vím co se dá udělat ze švestek

80

Odpovědět

Celý svět sa bojí tého ajcu, eném my sa bojíme šarky! :D

50