Pařba s jednotlivými dnyFoil Arms and Hog

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 19
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:168
Počet zobrazení:8 093

Jak by to vypadalo, kdyby se na jedné party sešly všechny dny v týdnu? A proč je Pátek nejoblíbenější?

Přepis titulků

Úterý, přišel jsi na party. Jak je? Skvěle, pořád se vzpamatovávám z poslední pařby. Někdo mu přineste pivo. Je čas pařit! Znáš Neděli? Ahoj, Úterý. Kde je můj telefon? Kolik je? Udělejte mi někdo čaj. To je Středa a Čtvrtek.

- Pátek přijde, že jo? - Ano, Pátek rozhodně přijde. Už se neptej. Pojď! - Udělejte mi vyprošťovák. - Pátek je na cestě. Jde rovnou z práce! Ani se nešel domů převléknout! - Je to legenda! - Máte někdo aspirin? Hele už nasávám od 12 hodin, takže mě musíte dohnat! Panáky!

- Nemáte někdo Nexium? - Jo, Pátek je tady, zlato! Jdeme na to! Pátek, Pátek, Pátek, Pátek, Pátek, Pátek! Pátku, rád tě vidím! - Jak že se jmenujete? - Já jsem Středa. - Já myslel, že on je Středa. - Ne, já jsem Úterý. - Já si vás dva pletu. - V pohodě, to se stává pořád. Jsi nejlepší.

- Díky, Čtvrtku. - Miluju tě, Pátku. Přál bych si být jako ty. Občas zapomenu a myslím si, že jsi ty. Pak mi dojde, že nejsem. Pořádně to tu ohulíme! - Zdravím, lidi. - Ale ne. Kdo ho pozval? Pondělí, chceš pivo?

Ne, díky. Jen tu budu postávat. Možná se umyju. Hele, není teď prodloužený víkend? Pondělí, Pondělí, Pondělí, Pondělí! Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

To bylo moc fajn :)

21

Odpovědět

...pěkná peachovina...

15

Odpovědět

Dobré, bál jsem se, že to bude nějaké rádoby funny ameriko-hovno a přitom tohle. Chlapi sympaťáci a vystihly dny obyčejného pracovníka či studenta velice výstižně :D

72

Odpovědět

Páni, vono to fakt funguje!
Skvělá práce, díky!!!

51