Thumbnail play icon

Příspěvek na charituFoil Arms and Hog

Přidat do sledovaných sérií 8
68 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:97
Počet zobrazení:2 395

Asi to všichni známe. Na různé charity se vybírá všude. Ale některé to mají snazší...

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Čech zaplatí z daní na ,,charitu,, 20 litrů ročně. Nemá možnost si vybrat komu. Na opravdovou charitativní činnost se dostane asi 25%, 75% jde do ziskových neziskovek. A pak ještě v celosvětové statistice přepočtem na průměrněrný příjem, zaplatí nejvíc dobrovolně z té čtvrtiny platu, kterou mu stát nevzal. A pak poslouchá kydy ,,intelektuálů,, jak jsme sobečtí. Smutné.

76

Odpovědět

Tak jsem si ted 3 minuty googlil..V CR je pres 5 milionu pracujicich lidi 20tisic x 5mil = 100 miliard kc...a v roce 2014 slo z verejneho rozpoctu na charity 13,5 miliardy korun...takze ty tvoje pocty nejak nevychazi...takze kazdy pracujici cech da za rok na charitu 2,700kc..to my zas neprijde tak hrozny ;)...kde si prosimte zjistil ty tvoje udaje ? Na facebookovem obrazku Vite ze ?

65

Odpovědět

Mně se líbí ti "hluchoněmí", co vidí, jak jsi někde s holkou na "kávě", doběhne za tebou a myslí si, jak se před ní budeš chtít vytáhnout, on ti dá kartičku s nějakým dojemným textem, jak je hluchoněmý a vybírá peníze na dobrou věc, nabízí idiotský přívěšek na klíče z Kindervajca za osm pětek...ty zklameš jeho očekávání frajera, co má neutuchající potřebu se vytáhnout před holkou, a jen mu ukážeš zaklepání na čelo. Jejich výraz k nezaplacení.

91

Odpovědět

To je ako keď si mám vybrať či prispejem lige proti rakovine, alebo miestnemu útulku. Its a puppy! Awesome!

113

Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)