Příspěvek na charituFoil Arms and Hog

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 19
69 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:103
Počet zobrazení:6 305

Asi to všichni známe. Na různé charity se vybírá všude. Ale některé to mají snazší...

Přepis titulků

- Děkuji, že přispíváte na boj s astmatem. - Není zač. Zdravím, přispějete na boj s rakovinou? Já zrovna někomu přispěl. V pohodě, na co jste to dal? Boj proti astmatu. Na astma, jo? Charita na ty spreje? Tohle je rakovina.

- To je vážnější, ne? - Jo, rozhodně. - Chcete přispět na boj s rakovinou? - Jo, hned. - No tak, honem. - Stačí? - Skvělé. Panebože, štěnátko! Ano. - Má šátek. - Není roztomilé? Kurva, takhle je to vždycky! Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Čech zaplatí z daní na ,,charitu,, 20 litrů ročně. Nemá možnost si vybrat komu. Na opravdovou charitativní činnost se dostane asi 25%, 75% jde do ziskových neziskovek. A pak ještě v celosvětové statistice přepočtem na průměrněrný příjem, zaplatí nejvíc dobrovolně z té čtvrtiny platu, kterou mu stát nevzal. A pak poslouchá kydy ,,intelektuálů,, jak jsme sobečtí. Smutné.

89

Odpovědět

Tak jsem si ted 3 minuty googlil..V CR je pres 5 milionu pracujicich lidi 20tisic x 5mil = 100 miliard kc...a v roce 2014 slo z verejneho rozpoctu na charity 13,5 miliardy korun...takze ty tvoje pocty nejak nevychazi...takze kazdy pracujici cech da za rok na charitu 2,700kc..to my zas neprijde tak hrozny ;)...kde si prosimte zjistil ty tvoje udaje ? Na facebookovem obrazku Vite ze ?

85

Odpovědět

Mně se líbí ti "hluchoněmí", co vidí, jak jsi někde s holkou na "kávě", doběhne za tebou a myslí si, jak se před ní budeš chtít vytáhnout, on ti dá kartičku s nějakým dojemným textem, jak je hluchoněmý a vybírá peníze na dobrou věc, nabízí idiotský přívěšek na klíče z Kindervajca za osm pětek...ty zklameš jeho očekávání frajera, co má neutuchající potřebu se vytáhnout před holkou, a jen mu ukážeš zaklepání na čelo. Jejich výraz k nezaplacení.

101

Odpovědět

To je ako keď si mám vybrať či prispejem lige proti rakovine, alebo miestnemu útulku. Its a puppy! Awesome!

113