Proč byste neměli nakupovat vánoční dárky moc dopředuFoil Arms and Hog

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 19
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:65
Počet zobrazení:3 713
Znáte to, nakupovat vánoční dárky na poslední chvíli vede akorát ke zbytečnému stresu. A o tom přece svátky klidu a míru být nemají. Tak co zkusit nakoupit dárky hodně, hodně dopředu? Inu, i to s sebou nese jisté problémy.

Přepis titulků

- Proč se tak ksichtíš? - Mám všechny vánoční dárky. - Co? - Koupil jsem je už v lednu! - Skoro před rokem? - Jo, hrozně jsem ušetřil. - Ty… Co jsi koupil? - Sleduj. Rodiče rádi cestují, lockdown pro ně byl náročný, tak dostanou víkend v Moskvě. - To bych měl změnit. - Jo. - Co je tohle?

- Babička má ráda královskou rodinu. Dostane dekoraci s Alžbětou, píše se tam: „Ať žije…“ - Schoval sis účtenku? - Asi ne. - Co je tohle? - Pro synovce. Dres Manchesteru United s Ronald… Co pro bráchy? Pro Johna Bitcoiny v hodnotě 100 eur. - Pro Steva? - Rozkládací stůl, když dělá z domova. - Vlastně už ne.

- Co pro Neila? - Mikinu! - To nejde pokazit. - Je na ní Kanye West. - Sakra. - Co pro Debbie? - Víš, že je fanynka Willa Smithe… - Co pro neteř? - CD Justina Biebera. - Ale ne! - Co? Co udělal? - Jeho hudba je děsná. - No jo. - A co pro tetu? - Začala pracovat pro Twitter… - Máš něco dobrého aspoň pro přítelkyni?

- Jo! Mám! Studuje na univerzitě historii Afriky. Mám lístky do etnologického muzea v Berlíně. Aby viděla beninský bronz. - Ten vrátili do Afriky. - Fakt? - Jsou z Nigérie. - Ale ne! Teda, dobrá zpráva, no. - A co máš pro mě? - Pro tebe? Jo, super věc. Vyhradil jsem si pro tebe dva týdny. Budeme jen sami dva. A k tomu neomezené zásoby piva, pizzy a fotbalu.

- Úžasné, kam pojedeme? - Nikam, zůstaneme tady. - Co? - Dostals ode mě covid. Takže karanténa. To samé jsem od tebe dostal loni! Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

... jsou skvělý ! ... jen mi pěkně prosím někdo vysvětlete co všichni zmínění provedli (chytil jsem z toho ani ne půlku)

13

Odpovědět

Moskva - asi netřeba psát, proč je to blbý dárek
Královská rodina - Alžběta umřela
Manchester United - Ronaldo už tam nehraje
Bitcony - z 50k klesnul za rok na 16k
Pracé z domova - asi narážk na na home office a karanténu kvůli covidu
Kanye West - přišel o velké sponzory kvůli nějakým blbým kecům
Will Smith - řekl bych že narážka na facku na oskarech
Justin Bieber - tam se vlastně nestalo nic a hudba pořád stojí za prd :)
Twitter - problému v poslední době, kvůli Muskovi a velkému propouštění.

200

Odpovědět

+jáne... velké díky ! (a já zase rok nemusím sledovat svět)

30