Proč jsou Vánoce tak drahéFoil Arms and Hog

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 19
63 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:42
Počet zobrazení:2 945
Vánoce už jsou za námi, ale proč si je ještě nepřipomenout se skečem Foil Arms and Hog? Dnes se koukneme na to, za co o Vánocích nejvíce utrácíme.

Přepis titulků

A je to. Letos si Vánoce nemůžu dovolit. - Co to meleš? - Sepsal jsem si rozpočet. - Nemůžu si dovolit Vánoce. - Můžu? - Něco se tu určitě najde. - Je to beznadějné. - Elastické kalhoty, 20 eur. - Na štědrovečerní večeři. - Lék na zažívání, 12 eur. - Po štědrovečerní večeři. - Co jíst pomaleji? - To nejde. - Vánoční stromeček, 60 eur.

- No přesně. Loni jsi koupil strašně drahý umělý! - Byl až moc dobrý. - Jak jako? Zapomněl jsem, že je umělý. Nechal jsem ho u drtičky. - Cože? - Dost ji poničil. Večeře na třídním srazu, 150 eur, no tak! Na tom se dá ušetřit! Jen hlavní chod a jedna sklenice vína. Účet se dělí rovnoměrně. Dám si flašku vína a degustační menu. Aha.

Nový telefon. Ten nepotřebuješ! Ne, ale budu, až můj aktuální skončí na dně řeky, v záchodě, v klubu na zemi. Nemusí to dávat smysl, Evane. Tohle opravdu nedává smysl. Dvojitá jízda autobusem. Dvojitá? Vždycky cestou domů usnu a skončím na konečné. A pak si musím koupit i lístek zpátky. Pohotovost, poplatek 80 eur. Na to, když zazní: „Proč nezkusíš bruslení?“ Vždycky to zkusím a vždycky spadnu!

Možná letos ne. Musíme najít něco, na čem ušetřit. - Tady je seznam toho, na čem šetřím. - Vánoční dort, 1,38 eura?! Panebože, jakou nechutnost uděláš za 1,38 eura? To je přece fuk, nikdo to nejí! - Dárek pro mámu, 0 eur. - Jo. Ty bláho, na tom budeš šetřit? Nechci na ní škudlit. Dostane něco vlastnoručně vyrobeného. - Nějaké umění.

To miluje. - Vážně? Jo. Pamatuješ toho Santu, co jsem udělal z vaty a rozinek? Měla ho pak sedm měsíců na ledničce. - A kdy to bylo? - Kolem roku 1993. Aha. Dárek pro mě, 25 eur. - Jo. - Neřekli jsme 100 eur? - To jsi neměl vidět. - Aha. 125 eur za extra terapii. Zapomněl jsem říct, že letos přijde i táta.

- Opravdu? - Celé jsem to prošel. Nejde to, vzdávám to, kašlu na Vánoce. Vánoce nemají být o penězích, ale o přátelích a rodině. Hele. - Kolik potřebuješ? 300 eur? - To nemůžu! V pohodě, tady máš. - 225 eur. A hotovo. - Děkuju. - Díky. Štastné a veselé. - Šťastné a veselé. - 700 eur za pivo?

- Jsou Vánoce! Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář