VychytávkyFoil Arms and Hog

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 19
81 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:100
Počet zobrazení:6 235
Dobrých vychytávek není nikdy dost, a tak nám kluci z Foil Arms and Hog představí několik svých zaručených tipů, jak si zlepšit každodenní život.

Přepis titulků

Nemáte čisté talíře? Otevřete si obal na DVD a použijte jej místo talíře! VYCHYTÁVKA! Nemáte čas na sušení prádla? Usušte ho cestou do práce. VYCHYTÁVKA! Ruční mytí zeleniny je otrava. Zkuste místo toho pračku.

VYCHYTÁVKA! Nebaví vás převlékat se ze špinavého oblečení? Noste jen hnědé oděvy. VYCHYTÁVKA! Místo učení se na kytaru si do kytary strčte iPhone. Vaši přátelé budou ohromeni. VYCHYTÁVKA!

Zapomněli jste heslo k platební kartě? Změňte ho na něco snadno zapamatovatelného. VYCHYTÁVKA! Chcete rychle vyhřát kuchyň? Otevřete dvířka od trouby. Když to přeženete, otevřete mrazák. A je to, krásná rovnováha. VYCHYTÁVKA!

Potřebujete dohnat seriál? Sledujte pět epizod najednou. VYCHYTÁVKA! Chodíte rádi bosí po koberci? Přilepte si koberec na chodidla. VYCHYTÁVKA! Vylili jste červené víno na bílý ubrus? Nebojte a lijte, dokud není ubrus červený.

A máte krásný červený ubrus. VYCHYTÁVKA! Už vás nebaví, že se s vámi přítelkyně nechce dívat na fotbal? Pořiďte si přítele. No tak! To je ale zvíře! VYCHYTÁVKA! Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Stále blíž použitelným vychytávkám a "hackům" než všechno, co kdy bylo na 5-Minute Crafts. :-D

201