#FoodPorn #Nafoukanísnobi

Thumbnail play icon
79 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:58
Počet zobrazení:3 647

Opravdu si užíváme života, nebo se většina našich „slastných“ okamžiků změnila v noční můru tím, že je musíme neustále sdílet s celým světem? Absurdnost a směšnost videa je extrém bohužel dost podobné reality. Příště, až půjdete do restaurace, nechte mobil v kapse. 

Poznámka:
Hoy no, maňana (dnes ne, až zítra) je vtipný televizní program, který uvádí Santiago Segura. Je to formát krátkých příběhů souvisejících s každodenním životem pod vedením José Moty.

Přepis titulků

Tady máte první chod. Dušený čočkový kaviár s rakem z řeky Odiel, jarním katalánským pórkem a jemnými bylinkami. To vypadá skvěle! Nemohu vydržet ani o vteřinu déle. - Perfektní. - Hned vám přinesu druhý chod. Co děláte? Nic jsme nesnědli. Miláčku, tady se nejí. Tady fotíš jídlo a sdílíš ho na sociálních sítích. Cože?

Ano, slečno, naše menu je perfektní pro snobská sdílení. Nemrač se tak. Vždyť nám budou závidět všichni naši followeři. Tady nesu něco k pití. Láhev naplněná bílým krabicovým vínem, která použitím filtru Juno bude vypadat jako patnáctiletá Reserva. To je bomba. Jak vidíš, Tripadvisor se nemýlí. A zde máme druhý chod.

Flambované telecí ragú s omáčkou z dnes nasbíraných hub. Ideální k natáčení instastoríček s děláním debilních obličejů. Dobrý nápad. Mohu vás poprosit? Skvělé, ne? - A to je vše, co tady budeme dělat? - Samozřejmě že ne. Ještě si objednáte dezert. Doporučuji zmrzlinový pohár. Většinou za něj obdržíte až 300 „to se mi líbí“ na Facebooku.

Já jdu na jistotu a chci cheesecake. Ten si objednávají influenceři. Radši přineste účet, už toho mám dost. Samozřejmě. Tady to je. 180 euro? Vždyť jsme nic nesnědli. Miláčku, to je perfektní. Dám fotku na Twitter s nápisem „okradli nás“ a ještě dnes večer jsem trending topic.

Je třeba to říci takto: Dnes ne, až zítra. A tohle všechno zde, na „dnes ne, až zítra“. Brzy na viděnou. Přeložila: Pauli www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Vidět tohle někdy naživo, tak mám záchvat smíchu.

31

Odpovědět

Insta holka čo "žije" na Bali si objednala jedlo, vyfotila si ho na socíky a následne písala o tom aké výborné žrádlo na Bali robia, aký ráj je tam bla bla bla veď to poznáte. Smutné je že to jedlo odmietla so slovami, takúto sr*čku jesť nebudem a len ho zaplatila.

03

Odpovědět

Diky za ty spanelske videjka. Momentalne ziju ve spanelsku a tohle mi pomaha se ucit :)

52

Odpovědět

Jsem moc ráda, že ti to přijde vhod :) Přeju hodně štěstí v učení španělštiny - el mejor idioma del mundo mundial.

71