Francie má talent – Yamakasi Joe

Thumbnail play icon
75 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:435
Počet zobrazení:5 963

Talentovek už se na našich stránkách objevilo několik. Tato je z jednoho z prvních kol soutěže “Francie má talent”, vysílaného 3. 11. 2010. Porotu uchvátil Joe, jehož specialitou je tanec a "yamakasi".

Přepis titulků

Překlad: LaBleue Korekce: BugHer0 www.videacesky.cz Na řadě je Yamakasi Joe. Další! Dobrý den, jmenuji se Joe. Je mi 24 let, jsem z Paříže... A v čem je váš talent? Moje síla je v tanci a v umění přemisťování. Takzvané Yamakasi, pokud to někdo zná.

- Tak hodně štěstí. - Hodně štěstí. Přišel jsem, abych... - Tamhle je! - Tam! Mohl se zabít! Zatracenej chlap! Hrozně jsem se lekl. Opravdu mě vylekal. Páni!

Sophie vstává! Páni! Už nevím, co říct. Když si myslíš, že už jsi z toho venku a že už nic nepřijde... zase se něco objeví. Díky, Joe. Už od samého začátku se mi to hrozně líbilo, Tomu se říká umělec.

Tohle je opravdová podívaná, je v tom energie... Máte to výborně zvládnuté. Od začátku do konce jste vžitý do role... Okmamžitě mě to nadchlo. Bylo to úžasné, moc se mi to líbilo. Chtěla bych toho vidět víc. Díky moc. Je třeba říct, že Sophie už žije několik let bez partnera... Několik let to není.

Máte opravdu neuvěřitelný talent. Skoro lituji, že jsem vám kladl takové otázky. Už vás necháme pracovat. Máme z toho čelist až na zemi. Děkujeme. Díky moc. Za mě velké páni! Opravdu...

Na začátku jsem se lekl, opravdu lekl. Tato soutěž je pro vás jako stvořená. Doufám, že změní váš život. - Ano, ano, ano. - Pro mě opravdu patříte do finále. Děkuji vám. Máte ano nejen ode mě, máte ho 303 krát. Budeme se na vás těšit. Těšíme se na vás v dalším kole.

Děkujeme. Byla to radost. - Tohle je radost. - Super. Tak co? Líbilo se vám to? Že by porota měla svého prvního superhrdinu roku 2010? Mám velkou trému. A teď... Jestli se dostanu do druhého kola, to, co předvedu, bude síla.

Protože druhý jako já ve Francii není. Verdikt přijde po všech vystoupeních. Díky. Mějte se.

Komentáře (50)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

nejde spustit :-(

180

Odpovědět

Opraveno.

00

Odpovědět

nějak mi to nejde......:O(

180

Odpovědět

Nefunguje

180

Odpovědět

Filip: Co?

180

Odpovědět

10 osvědčených rad - Policejní kontrola

180

Odpovědět

Marsi: Tak tohle bohužel už asi opravit nepůjde. Vkládání je na požádání zrušeno, a to i když se video nahraje na Youtube znovu.

180

Odpovědět

nefunguje

180

Odpovědět

jako určitě není jednička ale chtěl bych vidět vás jestli dokážete to co on když tak kritizujete...nebo aspoň teda toho jacksona kterého pro vás umí každý...možná že ho skoro každý umí ale je to dobré že to aspoň umí vy asi ne.. ;) umí prostě i celkově tancovat nevím jak vy ale určitě většina zvás ne..já též ne...takže bych ho nějak nekritizoval.. ;)

182

Odpovědět

nuda

180

Odpovědět

Nuuuuuuuuuuudaaaaaaaaaaa!!!!!!

180

Odpovědět

taky nic moc, na youtube ok... ale tady celkem zbytečný překlad...

180

Odpovědět

Kam se hrabou rádoby tanečníci v talentmanii, teda kromě Pana Tau. :-P

180

Odpovědět

video dobre fakt borec celkem jo a v 2:36 priblizne v te dobre mas okmazite misto okamzite :) nechci bejt rejpavej :)

180

Odpovědět

no ja nevim...dle mne nepredvedl nic zajimavyho...

180

Odpovědět

Talentovky ANO!=D Me se to libilo =)

180

Další