Youtube vs TréninkFunker Tactical

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 4
71 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:112
Počet zobrazení:3 532

Před dalším videem od Funker Tactical by bylo dobré vědět, k čemu podobná videa slouží. Komentáře pod minulým videem totiž narážely na neúčinnost Youtube lekcí. Tyto lekce ovšem neslouží k výuce jako takové, spíše jako studnice nápadů pro lidi, kteří se sebeobranou zabývají i v praktické rovině.

Přepis titulků

Proč sledování videí na Youtube není trénink. Udělám si prostor nebo přitvrdím, nebo cokoliv, co bude situace vyžadovat. Jde ti na ruku. Ano. Co když například zvedne ruku... víš.. až potom? Potom..

Myslím potom, co ho zastavíš... Co mám na něm ruku. Jasně... a on udělá něco dalšího. Pokaždý, když něco udělá, tak mi něco i dodá. Pokud se tady hodně zdržuju, a skutečně trénuju, nesbírám různé techniky, tak to cítím. Není to o...

Že on dělá jedno nebo druhý. Nevěděl jsem, co zrovna bude dělat. tak tady máme... a tohle vidím, cítím jeho energii, kterou na mě tlačí. Teď se mě dotýká tady, takže, když se mě dotýká tady, tak vím... že tenhle loket nemá u těla. Díky tomu se můžu přisunout a chytit ho pod rukou.

Teď, když jsem mimo jeho loket a držím ho až u hlavy, tak se mi tohle všechno otevírá. Kopy, lokty, škrcení zepředu. Spousta věcí je teď možná. Bude... bude útočit, bude reagovat a čím víc času strávím tady jen zápasením a blbnutím.

Tak je to jediná možnost, jak to skutečně ucítím. Takže sledování Youtube videí není trénink? Takhle, má to jistou hodnotu. Jo. A k čemu, podle mě, videa na Youtube slouží, je poskytování platformy, kde se lidé mohou ptát.

Jako ne ty týpci... víš. Já nečtu komentáře na Youtube, protože jsou většinou hrozný. Ale čas od času dojde na slušnou diskuzi lidí, kteří nad tím skutečně přemýšlí a jsou všímavý. A dobře si to násilí uvědomují. To umožňuje tomuto všímavému člověku, vzít si to co viděl ve videu, jít zpátky do tělocvičny s někým si plácnout a zkusit to.

A ty lidi co sedí u Youtube, jedí u toho brambůrky a žijou u mámy ve sklepě. To je jinej příběh. Lidé co něco dělají, co byli v násilné situaci, vědí, že nejsou žádné jistoty. Dobře.

Já jsem Ryan Hoover z Fit-to-Fight a Funker Tactical. Pokud se vám video líbilo, sdílejte ho, napište komentář. Uvidíme se příště. Markst www.videacesky.cz

Komentáře (12)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ten pohled když se ho zeptá na nepřipravenou otázku (o sledování videí na youtube) a jemu se kroutí xicht z toho jak musí ta jeho vymlácená hlava vymyslet nějakou větu co by aspoň trochu dávala smysl nedej bože aby to byl jeho vlastní názor.

028

Odpovědět

Ten pohled když se ho zeptá na nepřipravenou otázku (o sledování videí na youtube) a on přemýšlí, jak to říct, aby z toho keyboar warrior a nula jako afg neměl nutkání spáchat sebevraždu pro svou ubohost...

110

Odpovědět

On bydlí u mámy ve sklepě?

321

Odpovědět

Meh....

29

Odpovědět

Nic proti němu, ale proč vyzývá k psaní komentářů (2:25) když je stejně nečte (1:44)?

305

Odpovědět

Lebo to nie sú komentáre pre neho ale pre iných čo ho sledujú.

70

Odpovědět

Po shlédnutí jsem měl na jazyku úplně to stejné :D

23

Odpovědět

Skoro všechni ste magoři a žijete u mámy ve sklepě.
Napište mi komentář, který nebudu číst.

Díky a don't forget subscribe!

119

Odpovědět

Myslím že by jste to měli zkouknout ještě jednou , jinak je tu ještě možnost že neumíte číst XDXDXDXDXDXDXDXD

20

Odpovědět

To jsme se toho zase dozvěděli...

2526

Odpovědět

Jak je u mámy ve sklepě?;-)

8711

Odpovědět

+AlexanderBrambůrky došly :(

821