Telenovely jsou peklo: Plameny vášněFunny or Die

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 5
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:64
Počet zobrazení:4 736
Po všech předchozích epizodách se určitě ptáte, zda existuje telenovela, která se nejmenuje podle hloupé hlavní hrdinky. Ano, existuje! V případě, že je tam hloupých hlavních hrdinů několik. Účastníky největšího dramatu z počátku milénia jsou Libia a její tři bratři: Blbý, Vzteklý a Nadržený.

Přepis titulků

Je drama vaší vášní? Tak pro vás mám Plameny vášně, kolumbijskou telenovelu plnou strašně zahraných infarktů, nehod na koních, úchylných sexy scén a tolika rvaček, že i babča se chce zapojit. Takže pokud rádi vidíte lidi trpět, dostanete plnou dávku. Protože telenovely jsou peklo. Překlad: hAnko www.videacesky.cz Hrdinkou příběhu je Libia a její svalnatí bratři: Vzteklý, Nadržený a Blbý.

Jednoho dne na ně vytasí, že se tahá s panem Elizondem, starým boháčem, který vypadá jak Santa, co v krizi středního věku začal posilovat. Libia jim řekne, že s panem Elizondem měla spoustu sexu ve smradlavých stájích a že je těhotná! To bratry tak naštve, že si otisknou ksichty do těsta. Pan Elizondo chlapcům slíbí, že se rozvede a vezme si jejich sestru, bohužel hned umře pádem z nemocného slintajícího koně.

Horší je, že ségra to zjistí během nákupu fazolí a skočí z mostu. Myslíte, že tohle je hrůza? Pche, teprve začínáme! Bratři přísahají pomstít její smrt zničením celé Elizondovy rodiny. Jejich geniální plán spočívá v předstírání, že jsou zedníci a pak je okradou nebo zabijou nebo tak. Takže Nadržený, Vzteklý a Blbý jednou přijdou a začnou stavět nejhorší zeď na světě tak sexy způsobem, že houpne i dědovi. Nadržený nad mrtvou sestrou netruchlí dlouho, páč začne být…

nadržený na nejstarší dceru pana Elizonda, která má za manžela tyrana, co vypadá jak párátko s rukama. Pár se do sebe zamiluje, když ona pohladí jeho tvrdé bradavky, a on ji zbouchne. Zpět na ranči Vzteklý a Blbý se stavbou zdi vůbec nehnuli a hlavně! Vzteklý a prostřední dcera pana Elizonda byli omylem uneseni, díky čemuž se zamilovali, protože mu ukázala dudy u vodopádu. Bráchové jsou zaláskovaní a život Blbýho stojí za prd.

Tak se ožere a vezme si šílenou bohatou stařenu. Říkáte si: „Nějak málo smrtí.“ Nebojte, bohové telenovel vás slyší. Blbýho nevěsta předvede nejúžasnější skon v televizní historii, když dostane infarkt hned na svatbě. Blbý nakonec nebyl tak blbý, protože hádejte co? Zdědí všecky její prachy a je boháč jak svině! A může jít za svou pravou láskou, nejmladší dcerou pana Elizonda! Bráchové si řeknou, hm, možná jsme zapomněli na pomstu mrtvé těhotné ségry, ale hele, jsme bohatí a naše ženy jsou šťabajzny.

Takže se všechny tři páry vezmou a žijí šťastně až do smrti. No tak, lidi, zapomínáte, že tohle je telenovela! Když se Elizondova vdova dozví o svatbách svých dcer, fakt se naštve a řekne: „Já chci taky ňákýho kolouška!“ A tak si vezme dceřina zlého párátkového exmanžela, kterému však jde jen o prachy, a tak ji unese, zavře ji v temné díře a požaduje výkupné.

Aby těch úchyláren nebylo málo, slizkej děda ji chce zachránit, vyplazí se do spousty schodů… a pak dostane infarkt! Nakonec svou tchýni zachrání bratři a zlotřilé párátko shodí do bažiny. Celá rodina se konečně sejde v bezpečí na veliké oslavě. A jestli vás zajímá, co se stalo s tou zdí… KONEC

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Viděla jsem to v angličtině, rozuměla jsem tomu, ale i tak díkec za titulky. A co na tohle říct? Snad jenom..... Pomsta jak svině. 😁😁

10

Odpovědět

To je teda pomsta :D

60

Odpovědět

Přesně :D ,zbouchnul si nám ségru, tak mi ti zbouchneme dcery, každej jednu :D . Měli štěstí, že to tak pěkně vyšlo - oni tři bratři, on měl tři dcery... co kdyby měl třeba jenom jednu dceru :D .

80

Odpovědět

Asi budu potřebovat novou zeď

50

Odpovědět

Guilty pleasure, nejlepší kanál tohoto roku zatím :D

241

Odpovědět

Díky, jsme rádi, že se sázka na pravidelný pořad vyplatila. :D

90