Telenovely jsou peklo: Kámojdy a rivalkyFunny or Die

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 5
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:43
Počet zobrazení:4 434
Pokud jste si mysleli, že žádná z telenovel nemůže být ujetější než ty, ve kterých hrála Thalía, tak jste se krapítek spletli. Kámojdy a rivalky nám totiž přinášejí: všední problémy nevšedních týnek, vraždu, incest, deportaci a jako třešničku módu a taneční kreace z přelomu tisíciletí. Jinak než velkolepě bychom se totiž s touto sérií rozloučit nemohli. Netruchlete však, neboť od příští soboty se ve stejném vysílacím čase můžete těšit na návrat doktora Sparkyho Sweetse a jeho Bichle

Přepis titulků

No nazdar, dneska vám představím Kámojdy a rivalky, mexickou telenovelu, která se tváří jako pubertální slátanina, ale ve skutečnosti je děsivější než cokoliv, co jsem kdy viděla. Je tam vražda, je tam incest, je tam deportace… A k tomu všemu móda a taneční kreace z přelomu milénia. Tak se pohodlně usaďte k nejtraumatičtější epizodě telenovel, které jsou peklo. Překlad: hAnko www.videacesky.cz Povíme si příběh čtyř mladých žen: chudá Nayeli žije v zatopené chajdě s mámou, co se tváří jak kuří řiť a potřebuje nabarvit odrosty.

Nayeli sní o hvězdné kariéře v Hollywoodu, tak si doma prozpěvuje a drnká na rozladěnou kytáru. Druhá dívka je Laura ze střední třídy, závislá na počítačích a svým taťkovi. Poprvé ji vidíme, jak depkařícímu opilému fotrovi vaří dvě smutná vejce. Jimena je klasická bohatá mrcha.

Žije v paláci posetém sochami velbloudů v životní velikosti a taky sochami zvracejících ryb. Co jí exla máti, napájí se vinckem, randí se svaloušema, hulí jak fabrika a paří s nejkou, naší čtvrtou hrdinkou, odvázanou feťačkou Ofélií. Všechno se zvrhne, když si Nayeli jen tak jde do práce a najednou ji unesou dvě fetky, co smrdí i z obrazovky. Jeden na ni vytasí rybičku a chce ji zneuctít, ale uklouzne, spadne si krkem na nůž a zkape.

Hustý. Nayeli má strach, že ji obviní z vraždy, tak uteče z Mexika do Améru v tatrovce se zeleninou jen se svou starou kytárou. Na Ofélii si bohové telenovel zasedli ještě víc, a tak schytá diagnózu HIV hned v první epizodě. Je to na vás drsný? Bude hůř. Lauřin naprd fotr dostane padáka, tak musí ona jít pracovat k donu Robertovi, hnusákovi vyrobenýmu z vosku.

Roberto na ni mrkne a dí: „To je ale micinka!“ A udělá to, co každý šéf pro novou posilu. Vezme ji na nákup a večeři. Pak ke vší hrůze zjistíme, že Roberto je Jimenin otec, který si nedávno vzal Roxanu, psychopatku, co ráda vraždí lidi. Zpátky k Nayeli, která se ve Státech točí štěstím jak holub na báni, páč z ní konečně bude hvězda. Ha, ha, ha. Začne pracovat ve strip klubu a randit s dalším násilníkem. Což není k smíchu, na rozdíl od kohouta s americkou vlajkou v pozadí.

Po útěku od toho hajzla se Nayeli ujme Johnny Trinidad, mladý boxer, co jí vyzná lásku tváří v tvář striptérské zadnici. Johnny je hodnej kluk, ač vypadá, že má zácpu, a poté, co řekne repliku anglicky, ji zopakuje španělsky. Nikam nepudu! Nayeli je šťastně zamilovaná, takže se určitě něco podělá. Jasně, deportují ji zpátky do Mexika, kde začne sloužit Jimeně a její rodině. Tak všechny holky bydlí u Jimeny, která se vrhne na drogy, páč jedna kámoška má AIDS, druhá chodí s jejím tátou a nevlastní máti s jejím bráchou!

Nakonec si zobne tři extáze, dostane v klubu záchvat, odejde s úchylem, co ji zamkne v bytě a pase výměnou za drogy. Jestli je to na vás moc, pusťte si Dawsonův svět, protože tohle se děje jen v telenovelách. Ofélie chce Jimenu zachránit s pomocí novýho nabíječe Hnusáka. Poďobanýho blbečka bez rytmu.

A marně ji žádá o ruku prstýnkem na děsivém ananasu s ksichtem. Noční můra hadr. Blýská se na lepší časy: Jimena se léčí, Nayeli konečně prorazila a bude hrát v seriálu po boku své dávno ztracené lásky Johnnyho! A všichni žijí šťastně až do smrti! Ha, ha, ha. Mezi Nayeli a Johnnym, který je teď slavný boxeroherec, to skřípe, páč je závislej na kokainu a šampáňu. Laura dá kopačky donu Robertovi, páč se zamiluje do Robertita, a když to Roberto zjistí, klepne ho pepka!

Roxana kvůli Lauře přišla o muže i syna a je připravená se pomstít! Během maturiťáku našich hrdinek se převleče za smrťáka v plášti a její falešní číšníci všechny začnou kosit kalašnikama! Spousta lidí zařve a Roxana kdovíproč začne škrtit stařenku, která nic neprovedla. Nakonec na sebe Roxana omylem chrstne kyselinu, což jí zkazí plány a skončí v blázinci se znetvořeným ksichtem a vypadá jak paviání řiť.

Telenovela končí párty u táboráku, kde hrdinové vítají nový den postáváním uprostřed kytičky z balónků. KONEC

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Wow. To je fakt peklo příběh :)

60

Odpovědět

Děj téhle telenovely jsem nezvládla zpracovat ani ve zkrácené zjednodušené verzi. Tohle bylo fakt peko. 100 %. :)

160

Odpovědět

"Ha, ha, ha" xD Perfektní překlad hAnko.

110