Telenovely jsou peklo: MarimarFunny or Die

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 5
97 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:48
Počet zobrazení:4 209
Máte rádi ponižování? Toužíte po havárii letadla? A co takhle autonehoda? Posaďte se kolem ohně, protože vám povím příběh o Marimar. Tahle telenovela je tak ujetá, že budete potřebovat terapeuta… V hlavní roli kdo jiný než naše oblíbená Thalía.

Přepis titulků

Máte rádi ponižování? Toužíte po havárii letadla? A co takhle autonehoda? Posaďte se k ohni a já vám povím příběh o Marimar v mexické telenovele s tolika fackami a očima v sloup, až z toho budete zobat lexaurin. Protože telenovely jsou peklo. Překlad: hAnko www.videacesky.cz Marimar je chudobná dívčina, co se koupe v moři a nikdy si nestříhá nehty na nohou.

Žije ve slaměné chatrči se svými dědoušky, kteří mají asi tak 112 let a furt se tváří ztraceně. A taky má za kámoše psíka, co mluví hlasem muže ve středním věku. „Jestli Marimar umře, jaký pak má smysl žít?“ Jednou dědáčci řeknou, že už mají po krk jezení ryb, tak se Marimar kamsi vloupá a ukradne mrkev a vajíčka. Načapá ji týpek a hned se na ni sápe, ale její pes už běží na pomoc.

Týpek ho chce zastřelit, bohužel trefí nevinnou slípku, která zrovna chudina kvokala kolem. Sergio, majitel pozemku a velmi zdravého hrudního porostu, slyší střelbu a Marimar zachrání. Je mu jí líto, a tak jí dá mrkev s vejci, přihodí rajče a slípku s kulkou v těle. Jeho dobrota ji tak oslní, že se do něj zamiluje. Druhý den Sergio s tatínkem ve stejné košuli drandí na koních, když narazí na Marimar.

Sergio: „Čauky!“ A ona: „Čauky!“ Tak ji pozve na návštěvu a řekne: „Vezmu si tě. Ale jen když si ostříháš nehty a smyješ ze sebe rybí puch.“ Marimar dodrží jeho hygienické rady a on za ní přijde s hnusnýma zmačkanýma šatama v pytli na smetí a vezmou se. Takovou romantiku jste ještě neviděli, co? Marimar nečeká žádný med, když se nastěhuje k bohaté rodině a Sergiova příšerná nevlastní máti se k ní chová hrozně, páč je chudá.

Dá jí hnusácké šaty, co vypadají jak Disney princezna po výbuchu, a pak jí nabídne zlatý náramek, ale musí si ho vylovit z bahna pusou. A bude hůř! Protože pak ji nechá zatknout za krádež toho náramku! Marimar musí ve vězení sedět v cele s opilou ženštinou, která jí sežere jídlo. A drama nebere konce! Do vězení taky dostane dopis, že chajda staroušků chytla a oba jsou mrtví. Jo, a její chlap ji nechal, aby se stal čutálistou! Po propuštění se Marimar vydá do Mexico City, kde získá práci služebné u dědy, co nosí jen župany.

Samozřejmě se mu zalíbí, tak ji obleče jak školačku a úchylně na ni čučí, když ji učí psát, kousat jídlo, jak chodit a především oblíkat se jako sexy dračice. Jednoho dne Marimar zjistí, že její prachatý šéf je její fotr! Úchylných náhod je však více! Hádejte, na koho narazí, když jde s papínkem do opery? Jop, její na hovno chlupatý manža, který ji opustil a teď se bije do hlavy, protože je hezká a kultivovaná.

Vše probíhá hladce, takže je na řadě nějaká trága. Papínek zčistajasna ochoří a Marimar mu dá podepsat poslední vůli, aby zdědila všechny prašule, i když se chudák v posteli dusí. Noblesní! Teď je Marimar v balíku a prahne po pomstě. Napřed Sergia zažaluje za neplacení alíků na dítě, co někde cestou vyplkla.

Pak koupí tchýnin barák, aby si ho musela vyžebrat zpátky a vylovit kupní smlouvu z bláta pusou. Podlost nejhrubšího zrna! Jako by si už rodina za to, co jí provedli, nevytrpěla dost, bohové telenovely na Sergia sešlou havárii při hodinách létání. A jen tak pro prdel se tchýně vybourá a efektně shoří zaživa. Sergio už nemá ani zbla důstojnosti, a tak mu Marimar může velkoryse odpustit. A tak se zase vezmou a on ji políbí tak vášnivě, že to vypadá, jako by ji chtěl sežrat.

KONEC

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ale na písničku z této telenovely se trsá celkem dobře.

10

Odpovědět

Jakože je to pořád telenovelácký peklo a všechno, ale zatím mi to z celé řady přišlo nejmíň Bizaro... :D
Což je už buď něco fakt blbě se mnou, nebo tím, že to mělo jen jeden konec (jako cože? kde to sme, co je to za telenovelu?) :D Nebo tou absencí milostnýho troj(čtyř)-úhelníků? A nebo tím malým počtem infarktů? pff, nemůžu se rozhodnout. :D

60