Telenovely jsou peklo: UzurpátorkaFunny or Die

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 5
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:49
Počet zobrazení:3 948
Chcete raději: být vydíráni zlým dvojčetem k vydávání se za ni, aby mohla mít sex s tunou chlapů? Zažít dvě autonehody, které skončí výbuchem? Nebo aby váš postižený synek spadl z útesu a rozbil si hlavu? Ještě se nerozhodujte, protože v mexické telenovele Uzurpátorka můžete zažít nejen tohle, ale víc!

Přepis titulků

Chcete raději být vydíráni zlým dvojčetem k vydávání se za ni, aby mohla mít sex s tunou chlapů? Zažít dvě autonehody, které skončí výbuchem? Nebo aby váš postižený synek spadl z útesu a rozbil si hlavu? Ještě se nerozhodujte, protože v mexické telenovele Uzurpátorka můžete zažít nejen tohle, ale víc! A proč?

Protože telenovely jsou peklo. Překlad: hAnko www.videacesky.cz Pavlínka zas nemá štěstí, je chudá a upřímná, ale pracuje v country klubu, kde sbírá zpocené ručníky. Chodí s týpkem, co ji podvádí a vypadá jak přepapaný Johnny Depp. A její zombie máti umírá tou nejbolestivější smrtí všech smrtí. Myslíte, že její život je naprd, ale v telenovelách vždy může být hůř. Jednoho dne utírá pubické ochlupení ze záchodů, když dovnitř vejde krásná ženská, ale na plech.

Když na ni koukne, vykřikne: „Kámo! Vypadáš upe jako já!“ A ta druhá: „Tak to mě poser! Jen jsem bohatá a hezká a ty jsi šunt.“ Hele ty strašný vizuální efekty! Zlá sestra, která je samozřejmě mrcha, hned povídá: „Heleď, páč jsme stejný, budu tě vydírat, abys u mě doma předstírala, že jsi já, protože mě nudí manža, chci cestovat a užít si cizí penisy.“ Hodná ségra je totální blbka, takže souhlasí. Nastěhuje se do jejího baráku, kde musí dělat matku otravným dětem a manželku chlapovi, co je jako Hulk, akorát oranžovej.

A furt se s ní chce muchlovat, což se jí docela líbí. V novém domově je i zbytek rodiny, třeba babi Piedad, která je alkoholička, co chová láhve skotské jak mimina. A vypadá jak Ronald McDonald. Už by toho drama mohlo stačit? Ne, bude hůř. Brzo zjistí, že zlá ségra měla poměr s malířem závislým na solárku. Když se to snaží ukončit, řekne jí, že makal na jejím nahým obrazu, kde má kozy, ale bez bradavek.

A jestli s ním nebude mít sex, všem ten obraz ukáže! A co dělá zlá ségra Paola? Žije si „la vida loca“! Popíjí piňakolády obklopená muži s velkými banánovými ocásky. Nebudete tomu věřit, ale jednoho večera je s týpkem vzhledu kožené boty a prosí ho, jestli by nemohla řídit jeho auto. A on: „Jsi na šrot, ale klíďo.“ Takže se hned nabourají. Zpět k hodné sestře, kterou mají všichni rádi, páč je fakt hodná.

Vyléčí babčin alkoholismus snad za den. Zachrání manžův podnik, když dá nespokojeným dělníkům sendviče zdarma. Věnuje pozornost synkovi, který fakt neumí hrát. A ukončí aféru s malířem, když pošle manžu nakopat mu koule. Vypadá to pro ni dobře, ale páč jsou telenovely peklo a nikdo nikdy nemůže být šťastný, cítí vinu za to, že je podvodnice, a tak zdrhne. Po jejím odchodu synek chytne rapla a zdrhne též.

Pak spadne z útesu, jebne se do hlavy a rozbije si mozek. Zachrání ho paničky, které ho uzdraví nalepením náplasti na otřes mozku. Zpátky v domě hned spadne ze schodů, protože si prostě nemůže pomoct. Zlá sestra se vrátí a předstírá paralýzu, aby se jí všichni věnovali. A dělá hodně divný zvuky. Hodná sestra se o tom dozví, ta jí hned přispěchá pomoct, páč je fakt blbá. Teď všichni zjistí, proboha, ty jsi tu dvakrát!

Jako by už nebylo dost vydírání, do zlé ségry se pustí ošetřovatelka: „Když mi nedáš prachy, všem řeknu, že nejsi ochrnutá!“ Tak zlá ségra udělá, co umí nejlíp, a spadne z útesu. Auto se tisíckrát otočí a pak vybuchne, ale ségra na sobě nemá ani popáleniny, ani jeden malý škrábanec. Velice rychle začne umírat velice dramatickou smrtí a pak v míru odejde poté, co řekne sestře, že ji miluje. Hodná ségra je smrtí svého dvojčete velmi zarmoucena, ale ne tolik, aby si hned druhej den nevzala jejího chlapa za muže.

Na svatbě jsou všichni šťastní a tenhle děda má takovou radost, že skoro spadne a zlomí si kyčel. Doufáme, že žili šťastně až do smrti, ale asi ne, protože tohle je telenovela. A telenovely… jsou peklo!

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tvl kam se hrabe Ordinace

40

Odpovědět

No oproti některým ještě docela jednoduchá zápletka. :D

160

Odpovědět

Žádné zlověstné stavění mizerné zdi, co? :)

60