Telenovely jsou peklo: Mařka ze sousedstvíFunny or Die

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 5
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:78
Počet zobrazení:4 935

Kam se hrabe Esmeralda nebo Milágros! Pokud jste si mysleli, že telenovely, co k nám na konci devadesátek vítězoslavně dotáhla TV Nova, jsou žumpa… Tak děkujte bohům, že nekoupili práva na tuhle incestní verzi Popelky! Nechybí tam ani José Armando!

PS: Pokud vás telenovela zaujala, můžete se podívat sami, viz odkaz na ČSFD.

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz Chtěli byste radši být otrávení čarodějnicí, zažít dva požáry během 24 hodin, nebo si nechat ukrást novorozence od paní, co prodává na ulici párky? Přátelé, vybírat netřeba. Protože v devadesátkové telenovele „Mařka ze sousedství“ se to všechno stane jedné osobě. Ptáte se proč? Protože v telenovele má každý ze života peklo. TELENOVELY JSOU PEKLO Mařčin život stojí za hovno.

Je chudá jak sviňa, vydělává si sběrem odpadků a její rodina je kaput. Až na kmotru, co vypadá jak žába a co nakonec umře Mařce v náručí na její patnácté narozky, páč se zadusí kusem šunky. Z Mařky je sirotek a bezďák. Dokud jí nejbohatší týpek z celýho Mexika neřekne: „Hej, Mařko, jseš sexy zranitelná týnka, tak tě adoptuju a budeš mi říkat taťko!“ V jeho obrovským sídle Mařce jeho žena řekne: „Ťapni na mě těma špinavýma hnátama a volám poliše!“ V novým domově Mařka dostane hustej pokojík s bidetem, což je malá vanička na tvou prcku.

Brzy potká adoptivního bratra Luise Fernanda, alkoholika, co rád ukazuje tvrďácký svaly. Mařka: „Sexy týpek.“ Ferdík: „Pěkná prcka!“ Tak se do sebe zamilujou! Bohužel, Soraya Montenegro, hlavní padouch příběhu, která je zlá a pěkná svině, jim to nepřeje.

Soraya je tak nadržená na bratránka, že ho zfetuje a přesvědčí, aby s ní měl nechutný příbuzenský styk, a doufá, že se do ní zamiluje. Což se nestane. Protože on prahne po své nevlastní sestře Mařce. Když už incest, kašli na sestřenku, páč skoro-ségra je lepší. Sorayu to tak naštve, že chce Mařku zabít. Naštěstí ji zaslechne okounějící chůva a povídá: „Jako bokovku dělám čarodějnici.“ A vyrobí pro Mařku jed.

Mařka to celý vyglgá… ale bohužel pro Sorayu ji to nezabije. Jen z toho dostane hnačku a prdí o sto šest. Když Soraya zjistí, že to nezabralo, totálně jí hrábne a chůvu zmlátí za to, že jed nebyl dost silnej. To je magořina, co? O den později cizí týpek s kdovíproč zlomenou rukou začne Sorayu vydírat. Povídá: „Vím, žes chtěla Mařku zabít, naval 50 doláčů, nebo volám cajty!“ A ona: „Zapomeň!

Nedám ti 50 doláčů!“ Tak ji on v zápalu boje vyhodí z okna. Sletí 20 pater na beton, až jí bota přistane nad hlavou, a je po ní. Mařku bráška zbouchne, takže hurá! Konečně bude šťastná a spokojená! Jenže tak to v telenovelách nechodí! Bez varování chytne schýzu a zdrhne z baráku. Dítě porodí v deliriu a pak bloudí ulicemi úplně mimo a mluví do zdi. Než potká babku, co prodává párky, a nevymění mimino za dvě nožičky. A je bez děcka…

Uplyne 14 let, což víme díky tomu, že Ferdovi narostl epesní knírek, co vypadá jak vyžehlený chlupy z bobra. Zjistíme, že Mařčin synek žije… a je to zrzek. Znovu se s ním setkají, když zkusí vykrást jejich barák, aby měl prachy na travku. I když ho neviděla od narození, Mařka prostě ví! Mrkejte na ten uměleckej záběr! To je na Oscara! No, takže pamatujete, jak padouch zkapal?

Nezkapal! Soraya přežila a vzala si boháče s kripldcerkou s rovnátkama. Samozřejmě se ho hned zbaví tak, že ho nechá přejet tirákem. Zdědí všechny jeho prachy, bohužel i s dcerou, kterou týrá v jedné z nejdramatičtějších scén v televizní historii. Převrhne ji i s vozíkem! Myslíte, že víc dramatu už nezvládnete? Ha! Mařku zavřou a nevíme za co! A protože její život stojí za hovno, ve vězení začne hořet a Mařka zmizí v plamenech. Samozřejmě neuhoří, ale unese ji Soraya a zavře ji do kůlny, kterou zapálí!

Přesně tak, vážení, dva požáry za jeden den! Díky bohu Ferdík jede náhodou kolem, aby ji mohl zachránit. Sledují, jak Soraya hoří zaživa, a ještě ji povzbuzují: „Hoř!“ O den později jsou všichni šťastní a vůbec z těch všech sraček nemají trauma. A kripldcera začne chodit! Nakonec Mařka prohlásí, že je zase v tom, a vykousne se s bráchou před zraky nevinného papouška!

KONEC

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Stále lepší než Ordinace...

23

Odpovědět

víte co je vtipný... úplně stejný zápletky maj i čínský Manhua komixy o mocných CEO týpcích a nebohých slečinkách

10

Odpovědět

José nepřijel!

150

Odpovědět

Cože? José nepřijel?!

40

Odpovědět

btv barbi prelozil slovensko

11

Odpovědět

Bohužel ho nepřeložil, to bych hnedka měla volnou sobotu :D Ale díky za upozornění, na překladu epizody o Slovensku se intenzivně pracuje a už brzy se na webu objeví :)

40