Telenovely jsou peklo: María MercedesFunny or Die

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 5
96 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:45
Počet zobrazení:4 465
Máňa je mladá dívka, kterou opustila matka, a její otec je spiťar, co smrdí po cibuli a blitkách. Ale vše se změní, když potká šíleného miliardáře, co vypadá, jak kdyby Javier Bardem měl dítě s mým strejdou Felipem a to se stalo upírem…

A kdybyste náhodou nepoznali herečku, je to Thalía alias Mařka ze sousedství alias Rosalinda alias ta, co ukradla manžela Mariah Carrey. Které požadavky na roli si ze svého checklistu odfajfkla tentokrát?

Přepis titulků

Chtěli byste raději v klauním převleku žonglovat na křižovatce pro prachy? Mít tchýni, která vás v ghúlím převleku vyděsí k smrti? Nebo být zastřelení kalašnikovem? Vybírat nemusíte, protože mexická telenovela María Mercedes byla stvořena pro ukojení vaší touhy po dramatu. A mnohem více! Ptáte se proč? Protože telenovely jsou peklo! Překlad: hAnko www.videacesky.cz Máňa je mladá dívka, kterou opustila matka, a její otec je spiťar, co smrdí po cibuli a blitkách.

Máňa se musí převlíkat za hnusného klauna a žonglovat s koulema, aby uživila sourozence. Jednoho z nich před nedávnem srazil kamion a teče mu krev. Mánin osud se změní, když potká Santiaga del Olmo, šíleného miliardáře, co vypadá, jak kdyby Javier Bardem měl dítě s mým strejdou Felipem a to se stalo upírem. Santiago umírá na hnusnou nemoc, protože je kretén.

Jednoho dne potká Máňu a povídá: „Hej, ksichte, vezmeš si mě? Brzo zkapu a radši ať dědíš ty než moje debilní ségra.“ A Máňa na to: „Oki, pokud tě nemusím ojet.“ Tak se vezmou a on hned chípne. Když jeho scvrklá ségra zjistí, že nebude dědit, naštve se tak, že jí duhovky zarotují do hlavy. Prosí svého ublízaného synka Jorge Luíze, aby si Máňu vzal a získal zpět prašule jejího bratříčka.

Jorge Luíz řekne ne, páč má depku. Jeho ženu totiž zastřelili ještě na svatbě a ona umřela bez krvácení, což je divný. Proto udělá, co by pro svého trpícího synka udělala každá maminka – předstírá infarkt, aby si Máňu vzal z výčitek. Máňa se do Jorge Luíze šíleně zamiluje na první pohled a už se vidí, jak s ním ňufá umělý růže. Rakovinovej polyp na řiti lidstva předstírá lásku pro prachy, i když nemůže vystát, že Máňa jí kuře rukama a oblíká se jako klaun.

Nejenže si ji vzal kvůli penězům, ale chová se k ní hrozně a podvádí ji s paničkou, která se ve flitrech válí na gauči. Utrpení ale nekončí. Jednoho dne Mánin ožralý fotr najede do hromady kartonu a umře! Konečně se ta holka rozhodne odrazit ode dna. Oblíkne sexy hadry, umyje si hlavu a děsně dlouho smýká milenku svého manžela za vlasy… A manžel na to: „Hej, když to vezmu kolem a kolem, jseš kóča.

A já tě asi miluju.“ A udělá jí dítě. Jak se máti o zbouchnutí dozví, plánuje ze snachy udělat blázna. Převlíkne se za strašidelnýho ghúla a vyděsí Máňu k smrti, což je podle mě velká psina. A pak ji nechá zavřít do blázince. Máňa ale uteče zpět k manžovi, který ji už fakt doopravdy navždy miluje. Mohlo by to skončit a dali by si voraz, jenže telenovely jsou přece peklo. Tchyňka pošle týpka ve smokingu, aby Máňu zastřelil kalašnikovem. Který jako všechny kalašnikovy má zářivě růžový popruh.

Týpek ve smokingu není dobrý střelec, páč Máňu netrefí a pak vystřelí stokrát do vzduchu, než mu kalach vybuchne do ksichtu. Konečně je všechno v klidu. Máňa porodí krásná dvojčátka a pak se páreček vezme. A žili šťastně až… Samozřejmě nežili, páč jedno z dvojčat před svatbou umřelo. Ptáte se, proč to skončilo smrtí dítěte? No protože je to telenovela! KONEC

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Že je Jorge Luiz ten učitel s velkou dávkou mužo?

30

Odpovědět

Nemají náhodou i Esmeraldu a Ošklivku Betty?

70

Odpovědět

Ne.

10

Odpovědět

+Erich:(

10