Telenovely jsou peklo: RubiFunny or Die

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 5
97 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:62
Počet zobrazení:4 848
Všechny mexické telenovely ženou svůj děj do absurdních výšin a Rubi není výjimkou. Je v ní víc slizkých úchylů, víc autonehod, víc lidí padajících z mostů a víc ubohých bábinek než v čemkoliv, co jste kdy viděli.

Přepis titulků

Chcete mít nervy v kýblu? Tak pro vás mám super věc! Mexickou telenovelu Rubi. Rubi má víc slizkých úchylů, víc autonehod, víc lidí padajících z mostů a víc ubohých bábinek než cokoliv, co jste kdy viděli. A pokud přemýšlíte, proč se tam děje tolik zlých věcí, je to proto, že telenovely jsou peklo! Překlad: hAnko www.videacesky.cz Rubi je příběh dívky, která je kost, ale zároveň strašná mrcha.

Rubi jde jen o dvě věci: prachy a péra. Jejím cílem je proto vzít si nejbohatšího vocasa v kraji. Právě chodí s Alejandrem, medikem s tak chlupatou hrudí, že vypadá, jako by měl pod krkem činčilu. Rubi si myslí, že je Alejandro ve vatě, dokud jí nekoupí barák bez bazénu! Takže se s ním samozřejmě rozejde a začne hledat novou oběť. Mohla by mít kohokoliv, ale protože je ludra, vykýve s nejlepší kámoškou.

Hodnou dívčinou se zkriplenou nohou, kvůli které zakopává a padá. Rubi svede jejího snoubence Hectora zkoušením hader v obchoďáku, protože to je jasná cesta k mužskému srdci. Hector a jeho břišáky jsou v pasti a nevědí, co dělat. Ale protože tohle je telenovela, udělá samozřejmě tu největší sviňárnu. Nechá nevěstu před oltářem a uteče s Rubi. Zatímco se Rubina kámoška zoufale plazí po pokoji, šťastný pár oddá latinskoamerický strýko Fester a pak mají sex úplně všude.

Mezitím se Rubin ex dozví o svatbě, a tak se zapotí a rozčílí, až rozmáčkne sklenku holou rukou. Rubi má konečně barák s bazénem, co si tak přála. Všechno jí vychází, což je ten správný čas, kdy se objeví bohové telenovel a všem poserou život. Zničehonic Rubina manžela začnou bolet záda a nemůže s ní chodit pařit, což je nepřijatelné, takže má vzteka.

A aby toho nebylo málo, Rubi zjistí, že její ex je teď mega bohatej doktor a je zasnoubený. S mega kráskou. A tak Rubi udělá, co by udělal každý. Fyzicky snoubenku napadne, ta spadne ze skleněnýho mostu a umře. Alejandro je smrtí své milé zdrcen asi tak pět vteřin. Pak ho rozveselí tuleníčko s Rubi, ze kterého vznikne mimísek. Rubin stálemanža Hector zjistí, že je těhotná s jiným chlapem.

Mohl by se normálně rozvést, ale to by nebylo vončo. Vytáhne na ni bouchačku a zavře ji v pokoji jak do vězení. To je naprd, páč tam nemá bazén. Když se Rubina máti o všem dozví, klepne ji pepka a umře. Jo, a Alejandro je otrávený, ale vraťme se zpátky k Rubi. Uteče od svého psycho manži, srazí ji auto a přijde o dítě. Manžel ji samozřejmě musí překonat, takže se nabourá… a umře! Teď je Rubi totálně v hajzlu.

Je bez manžela, bez mimina a bez peněz, protože všechno prohrála na burze. Snaží se získat zpět svého sexy ex doktora, ale bacha! Ten je zasnoubený s kripl kámojdou! Prosí ho, aby se k ní vrátil, ale on jí řekne: „Trhni si, krávo! Jsi šílená!“ A teď je teprve v ráži! A jak se vzteká, sletí z 20. patra a propadne sklem! Pád ji nezabije, to by měla štěstí. Vzbudí se v nemocnici s uřízlou nohou a zjizveným ksichtem!

Oděná v cárech jako šílená čarodějnice, Rubi navždy zmizí v jeskyni, kde stráví zbytek bídného života, zatímco Alejandro s kámojdou se vezmou. A všichni žijí šťastně až navěky. Dělám si srandu, to se v telenovelách nestává. Uběhne dvacet let a zkriplená Rubi přesvědčí svou neteř, kterou taky hraje Rubi, aby svedla Alejandra a zničila mu život. Konec.

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Šup medzi legendárne

30

Odpovědět

Mi amore!
Plesk!
Papa!
Plesk!
Nino!
Plesk!
Bueno!

110