Telenovely jsou peklo: TeresaFunny or Die

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 5
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:44
Počet zobrazení:4 317
Co je horší? Když vás vydědí, protože jste totální zmetek, být zastřelení chlapem, kterého jste okradli, nebo svatba kvůli prachům s týpkem, co se vám protiví? V mexické telenovele Teresa si užijete všecko. Skoro jako questy ve hře. Jo!

Přepis titulků

Co je horší? Když vás vydědí, protože jste totální zmetek, být zastřelení chlapem, kterého jste okradli, nebo svatba kvůli prachům s týpkem, co se vám protiví? Protože v mexické telenovele Teresa si užijete všecko. Skoro jako questy ve hře. Jo! Jedno debilní zakončení nestačí, dostaneme celkem tři! Ptáte se proč? Protože telenovely jsou peklo. Překlad: hAnko www.videacesky.cz Teresa vypráví příběh sexy týnky, které je třicet.

Chce být tak bohatá, aby jí při každém prdu z řiťky vystřelila stodolarovka. A využije k tomu svůj půvab a velké cecky. Na začátku se Terka naštve na svou úžasnou rodinu, protože na oslavě matury nedostane kaviár a šáňo, ale sardinky a chcáňo. Terka se za svou chudobu tak stydí, že ve škole nakecá, že papínci jsou milionáři.

Bohužel třídní mrcha zjistí, že to není pravda, a poníží ji před celou školou, když prozradí, že je dcerou pradleny a mechanika! To je pro Terku horší, než kdyby to nestihla na wecko. Když si myslí, že hůř být nemůže, její ségra v gymnastice dostane po čuni hůlečkou, a protože rodiče nemají prachy na opravu jejího xichtíku… tak umře.

Terka má chudoby po krk. Jejím novým cílem se stane zneužívání chlapů pro keš. Dá kopačky svému ňuňu taxikáři, i když ho šíleně miluje, a pak v sexy šatečkách přijde žebrat k bývalému učiteli Arturovi. Arturo na ni mrkne a řekne: „Terko, miluju tvoje obrovský… zapálení pro učení. Dám ti, co budeš chtít.“ Ačkoliv při každém polibku se tváří na blinkání, Terka si Artura stejně vezme. Furt miluje taxikáře a usíná v slzách, ale bydlí v baráku se schodama!

Může buzerovat svoje služky a celé dny přečerpává manžovy kreditky. První zádrhel na sebe nenechá čekat. Z taxikářského ex se přes noc stal úspěšný doktor. A vydělává víc než současný manža. Takže se k němu vrátí, i když je vdaná. Když jí na to chlapi přijdou, kopnou ji do řiti a ona vyšiluje. Než by šla na terapii jako normální člověk, snaží se to s Arturem zalepit tak, že k němu přijde v noci nahá a zpocená a chce po něm přečíst pohádku. Arturo jí to sežere, páč je debil a páč ona je sexy.

Odměnou za parohy ji vezme na dovču do Evropy, kde se hodně pusinkují a na všechno ukazují. Ze všeho toho ukazování se Terka do Artura fakt zamiluje. Bohužel láska vyprchá, když po návratu domů Terka zjistí, že zbankrotoval. Aby bylo hůř, Terku skoro zastřelí šílená baba. I ochrnutá od pasu dolů si hledá novýho pracháče. Samozřejmě si vybere snoubence nej kámošky, kterého v nemocnici poprosí o úchylnou masáž.

Pak svého nového nabíječe přesvědčí, aby kámošku nechal a Terce dal všechno své bohatství. Jakmile to udělá, dozví se, že je hnusák a dostane kopačky. Teď je Terka na koni, páč má prachy a nemusí se spoléhat na žádné chlapy. Bohužel jejího taťuldu tak zasáhne, jaká svině se z dcerky vyklubala, a umře na infarkt. Terka si chce koupit zpět lásku rodiny, ti už na to ale nemají nervy, vydědí ji a dělají, že neexistuje.

Terka zešílí a plače papínkovi na hrobě, protože už na světě nikoho nemá. Tak jde a dá své prachy charitě. Nakonec se plazí doma po koberci a vříská: „Jsem sama! Jsem sama!“ To je jen jeden konec, zbývají nám ještě tři! V prvním ji Arturo zas vezme na milost a pokračují ve svazku bez lásky. Ve druhém Terka znovu buduje svůj život v nové práci, kde sbalí šéfa na kozičky. A v tom třetím, pro Terku nejlepším, ji už fakt zastřelí do mrtva.

KONEC

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Fun fact: Terka a úča jsou pár i v reálu.

01

Odpovědět

Nemají tam Milagros? Tedy Divokého anděla? :D Na tom jsem si jako malý zamilovaně do hl. představitelky ujížděl já. Ale to možná není na tento pořad dost bizár, jako třeba tři pomstichtiví bratři stavějící zídku :D

130

Odpovědět

Juj, ten překlad stojí za to :). Třeba wecko jsem myslel, že je pouze slovenský slang a termín "zastřelí ji do mrtva" taky nemá chybu. Překlad lepší než telenovela :)

150

Odpovědět

Ten pořad sám o sobě je prostě tak extrémní capina, že mě ty české hlášky k tomu napadají úplně samy. :D Jsem ráda, že se vám líbí. :)

110

Odpovědět

Tak dobré, že to ani Železný nechtěl.

80