Telenovely jsou peklo: RosalindaFunny or Die

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 5
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:51
Počet zobrazení:4 312

Pamatujete Mařku ze sousedství? Její představitelka, Thalía (kromě toho, že ukradla manžela Mariah Carrey), si určitě založila checklist, podle kterého vybírala role. Nevěříte? Tak fajfkujte s námi:

Chudá✔️
Sexy✔️
Těhotná ✔️
Šílená/se ztrátou paměti ✔️
Znovu sexy✔️
Pomsta ✔️
Získá zpět svalovce✔️

Přepis titulků

Protože život je poslední dobou na hovno, přinášíme vám Rosalindu… Telenovelu tak násilnou, šílenou a depresivní, že se díky ní budete opět cítit skvěle. Páč telenovely jsou peklo. Překlad: hAnko www.videacesky.cz Tahle telenovela vypráví příběh Rosalindy. Je mladá, sexy a chodí s Fernandem José, hřebečkem, co vypadá, že si cvrnkne pokaždé, když ji vidí.

Nemůžou být šťastnější, páč otěhotní a její mímo vyleze z vagíny totál čisté. Žádná krev, dokonce ani pupečník! Tydle dva jsou tak šťastní, až je jasný, že se něco posere. Jako když sežerete divnej párek v rohlíku a pak je vám šoufl. Tehdy potkáme Valérii, vzteklou nevlastní mámu Fernanda, co vypadá jak Ronald MacDonald. Valérie Rosalindu nenávidí, a jakmile se pár vrátí z porodnice, Valérie přijde na návštěvu a oznámí, že Rosalindina máti zavraždila jeho tatu.

Páč je Ferdík debil, uvěří tomu a opustí ženu a děcko jako srabík. Rosalinda se vzbudí ze sladkého spánku, načež tchýně pózuje ve dveřích a oznámí odchod jejího muže. Rosalinda ze šoku omdlí, jebne děckem o zem a Valérie ho hned čmajzne. Což je jen vrcholek tele-ledovce. Když Rosalinda zjistí, že jí čabli prcka, totálně jí přeskočí. Bosá bloudí ulicemi a ptá se cizinců: „Viděli jste mé děcko?

Je prťavá jak masová koule.“ A pak omdlí v parku. Zatímco se blbeček Fernando José lituje v kabrioletu, Rosalinda skončí v blázinci, kde se místo o mimino stará o panenku. Její spolubydla, šílená šílenka, jí to mimino ukradne a pak se podpálí, načež celej barák vybuchne. Všichni myslí, že Rosalinda je kaput, takže ji pohřbí, a během obřadu je Fernando José moc smutnej. Ale ne tak moc, aby si nevzal její ségru.

Netuší však, že Rosalinda přežila, ale ztratila paměť. Takže opět bloudí ulicemi; popálená, špinavá a pod nátlakem bezďáka, který ji donutí stát se zločincem. Když tak jednou vykrádá baráky, zabloudí k sexy rozmazlenému ubohému lovci talentů, co na ni mrkne a řekne: „Hej, z tebe bude hvězda!“ A hned je její xicht ve všech novinách, vystupuje v divadlech a je bohatá jak sviň. Konec. Samozřejmě si dělám prdel!

Připravte se na smršť hoven. Jednoho dne jde Rosalinda na koncert s manažerem a heleme se! Není to nikdo jiný než Fernando José! Jak ho zmerčí na pódiu s tím krutopřísným šálem, paměť se jí vrátí a je z toho tak mimo, že vyběhne do ulice, kde ji srazí auto! Druhý den se vzbudí s bandáží à la vejce na tvrdo, a když se ptá na manžela, zří, že si vzal její sestru! Rosalindin život je tak děsný, že vyhrála všecky telenovely!

Na konci seriálu si chce vzít boháče, kterého nemiluje, jen aby se Fernandovi pomstila! Ale během svatby panu Uplakánkovi narostou koule, a tak jede autem, pak traktorem, a nakonec na koni, aby přerušil svatbu a získal svou lásku zpět! Rosalinda zapomene na všecky sračky, co jí způsobil, zavrhne chudáka staříka a vezme si jeho, ačkoliv vlastně už byli svoji, ale to je fuk!

Takže konečně všichni žijí šťastně až do smrti! KONEC!

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

A co ta její sestra?

40

Odpovědět

Hlavně pokud měla stejnou matku jako Rosalinda, tak je Ferdík ještě větší blbec než jsme čekali. :D

60

Odpovědět

Scénka spěchajícího Ferdíka na traktoru je super vtípek :)

80

Odpovědět

A co se stalo s tim jejím dítětem? :D

150

Odpovědět

Na to se hojně ptali i fanoušci v komentech na YouTube. :D Údajně ho celou dobu vychovával Ferdík. A btw on a Rosalinda jsou bratranec a sestřenice. Taková normální rodinka, no. :D

70

Odpovědět

pametam si jak moja sestra plakala, ked prisiel na konci ten geroj na koni do kostola, hehe som valala po zemi pol hodinu

111