Telenovely jsou peklo: SnílkovéFunny or Die

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 5
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:42
Počet zobrazení:3 383
V telenovele, která vyhrála všecky devadesátky, uvidíte: roztodivné účesy, sponky s motýlkem, sexy šatečky, múžo, drogy, vězení, čarodějnici gotičku, potenciální sebevraždu zastřelením, dvě svatby a jeden maturitní večírek. Co víc si přát? 

Přepis titulků

Líbí se vám zpocení chlapi? Máte rádi účesy? Vzrušuje vás škrcení? Pak tu pro vás mám Snílky, mexickou telenovelu, kde lidi zakrývají gauče plastovou fólií a učitelé przní své studentky. Protože telenovely jsou peklo. Překlad: hAnko www.videacesky.cz Snílkové jsou příběhem o Josém Luízovi, který má tak velké múžo, že mu narostly patery koule. José Luíz učí litošku na střední, kam chodí čtyři nejky: chudá Julieta, co mluví jako kachna, sexy zdechlina Jacqueline, vedle níž každý vypadá jak hroch, šprtka Lucía, co žvatlá jak dospělé mimino, a nudná Emília, která do děje přispívá jen tím, že chodí s týpkem, co předvádí tohle, ať už je to cokoliv.

Na začátku seriálu se holky vrací do školy po prázkách a do třídy nakráčí José Luíz, řka: „Slyšte, hlupačky!

Mám dobrou náladu, páč jsem si v létě vrznul. Jmenuje se Fernanda, je to žhavá bloncka a má šíleně velký a kulatý účes.“ Bohužel tenhle dědula, co si možná uprd a možná káknul, je Fernandou posedlý a zařídí rozchod páru tak, že Josému do bytu schová koks, a tak ho zatknou. Pak Fernandě řekne, že si ho musí vzít, jinak Luizíka nechá odkráglovat. Načež jí ukáže fotku, kde je politej kečupem.

Fernanda si ho samozřejmě vezme, ale během obřadu se tváří, jako by tam smrděly tvarůžky. Samozřejmě bude hůř. Fernanda by nejradši umřela, páč se musí pro záchranu své lásky muchlat s dědou s povislýma kozama. Netuší však, že její láska se ve vězení má přímo božsky. Baští pizzu a užívá si se svou sexy nezletilou studentkou přímo v cele, kde má letiště. A co ostatní holky? Julieta zobe prášky na hubnutí a mašlí se, Emilčin kluk dělá hodně karate, bo tance, bo čeho a dostane nádor.

A čarodějnice gotička promění Lucíu v chodící sponku s motýlkem. Ale v zemi telenovel se to samozřejmě zvrhne ještě víc. José Luíz vyleze z lapáku a zjistí, že Fernanda je vdaná. Tak ho to sebere, že mu pot a soplíky prýští ze všech pórů na těle. Kopne do řiti Jacqueline, která se hned chce sebevraždit. Naštěstí ji zachrání Fernanda s novým účesem a řekne: „Kašli na to, kotě.

Je moc starej. Najdi si mladšího pipíka.“ A Jacqueline na to: „Tak jo.“ Nakonec se tedy José Luíz a Fernanda vezmou. A holky? Oblíknou si nejvíc děvkovský devadesátkový hadry a vesele odmaturujou. A všichni žijí šťastně až do smrti. KONEC

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jak se Fernanda zbavila toho dědka? Teď se na to budu muset kouknout

60

Odpovědět

cože?! šťastně až do smrti?! kde je absurdní zvrat, kvůli kterému žít šťastně až do smrti rozhodně nemůžou?!

60

Odpovědět

Naprosto super, prosím překládejte Telenovelas are hell dál XD

70

Odpovědět

zaujímalo by ma, či niekto kvôli 4 minútovému videu sleduje celú telenovelu (?200 časí+-?)

81