Brainiac TuesdayGeek Week

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 1
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:234
Počet zobrazení:4 424

Je tu další den Geek Weeku, který je věnovaný všem vědátorům a lidem, co rádi o něčem přemýšlí. Užijte si s jednodenním zpožděním Brainiac Tuesday!

Přepis titulků

Cítím, že naše publika se naprosto shodují. Měl nápad vytvořit něco pro Comic-Con. A tak přišel s tímhle konceptem. Natáčeli byste tvorbu toho nejlepšího cosplaye chodícího robota. Takže jsme zapojili YouTube. Říkali: "To je skvělý. Jdeme do toho. Bude to neoficiální maskot Geek Weeku." Matt a kolegové z Wired chtěli vytvořit ten nejlepší cosplay.

Chtěli jsme si s nimi pohrát a vytvořit tuhle postavu. A oni že: "Jo. Proč by ne!" Jít na Comic-Con s něčím, co běžně vytváříme pro televize, film a reklamy, a ukázat to veřejnosti, to je úžasné. Málokdy sdílíme postup výroby, navíc v takových detailech, ve kterých bude Winstonova škola tvořit. Pro mě bude zajímavé průběh sledovat od počátku až ke konci.

Tohle jsme nikdy nedělali. Doufáme, že lidi inspirujeme k tvorbě věcí. "Běžte vytvořit cosplay kostým. Přijďte příští rok a vytřete nám zrak. A ať je to úžasné." To tu oslavujeme. Myslím, že reakce na to budou šokující. Jak jsem sám řekl: "Je to něco úplně jiného." Proboha!

Překlad:Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (27)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Zajímalo by mě, na kolik ten robot přišel

180

Odpovědět

Robota jsem našel v 7 dílech zde: http://www.youtube.com/watch?v=O9E_Bc3OSOs ....

180

Odpovědět

Ne, prosím přestaň mluvit, jinak se poseru smíchy! :-D Videa Vsauce miluju a doufám, že to sestříhal nějaký věrný fanoušek, protože pak na sebe může být hrdý, jelikož se dlouho musel koukat na všechna ta videa, aby nasbíral všechny ty.. informace :-) A my se dozvěděli, že Vsauce je nesmrtelný :-)

191

Odpovědět

Dodatek: Opravdu tady na videacesky jeho videa sleduju a moc se mi líbí jeho videa, čím dál víc ty, na které nejsou přímé vědecké důkazy, jako například mimozemšťany. Ukazuje to, že Vsauce je dobrej chlápek, který dává na vědecké rozbory.. ale zároveň.. respektuje spisovatele a obecně představivost. Taková by měla být věda :-)

183

Odpovědět

Michael v 1:14 říká: "You are merely poop.." Tedy něco ve smyslu, že jsi pouhým hovnem, poop je taky podstatné jméno...

182

Odpovědět

Taky bych rád viděl celého robota

181

Odpovědět

Bude někdy ke shlédnutí celý video výroby toho cosplay robota, ať už na videačesky nebo YouTube?

182

Odpovědět

Z toho sestříhaného Michaela brečím :D

192

Odpovědět

and as always...go away!

181

Odpovědět

Po včerejšku dle mého názoru příjemná změna. Rychlé a zajímavé; rychlé a zábavné. :)

181

Odpovědět

Fajn, akurát detial, že robotom nemôžete nazvať nič, čo ovláda človek...

1826

Odpovědět

Proto to taky nazývají cosplay robota. ;-)

181

Odpovědět

Není to exoskeleton?

184

Odpovědět

+kotjaTen cosplay je poháněn jen lidskou silou, žádný poháněný exoskeleton.
Taky jsem si v první chvíli myslel, že je to exoskeleton a divil se, že by si ho jen tak snadno vyrobili pro nějaký kostým.

181

Odpovědět

První video dobré, druhé mi přišlo takové o ničem.
Mimochodem, mám pocit, že se v tom prvním - s robotem - objevil i Stan Lee, tak doufám,že to byl on a že si ho taky někdo všimne.:-)

1814

Odpovědět

Stan Lee to byl určitě a hned po něm se mi zdá, že tam byl David Tennant, ale nejsem si jist (nejsem (zatím) fanoušek Doctora, znám ho jen z Hamleta)

182

Odpovědět

+DremoranVůbec bych se nezlobil kdyby jste ten seznam dvou videí doplnili o ty, kde je ta výroba toho robota. Jistě by se na to mrkli i jiní, protože já osobně bych rád viděl, jak a na čem si tam pohrají.

180

Odpovědět

+DremoranKdepak, po Stanovi tam byl Zach Braff.

180

Odpovědět

+Dremoran1:43 je podle tebe Tennant? :D

180

Odpovědět

+DremoranAnchi: Pustil jsem si to už asi desetkrát a jo, pořád ho tam vidím. :) Sám nebudu mít jistotu, dokud ho tam neuslyším promluvit (což bude možná tak v posledním videu z wired, které ještě nevyšlo).
http://www.youtube.com/watch?v=N8VOZLjQbvQ

180


Odpovědět

Ano byl. První video je vlastně jen takové rychlé shrnutí tvorby celého robota. Během dne se pak objevila 6 dílná série videí, kde je ta tvorba ukázána mnohem podrobněji.

180

Odpovědět

+MithrilNa ty videa bych se s radostí podíval. Nepřidáte je? :)

181

Odpovědět

+MithrilPo skončení Geek Weeku se na to podívám. Tím neslibuju, že se to tu určitě objeví, ale slibuju, že se podívám, jak dobré to je a jestli to stojí za překlad. :-)

180

Odpovědět

Tentokrát to bylo o ničem

1824

Odpovědět

Michael dokáže být opravdu hrubý když chce ... málem jsem ukápl slzu :_(

191

Odpovědět

neboj se...on to tak určitě myslel ;)

190