Super WednesdayGeek Week

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 1
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:215
Počet zobrazení:4 315

Geek Week pokračuje a dnešní speciál bude věnován superhrdinům. Užijte si s jednodenním zpožděním Super Wednesday! Videa z předchozích dnů najdete zde.

Poznámky:

  • Playgirl - správně hádáte, že jde o jakousi verzi Playboye pro dámy
  • Kelly Ripa - populární americká herečka a hlavně moderátorka vlastní talk show
  • Larry Flynt - zakladatel časopisu Hustler, po pokusu o atentát skončil na vozíčku

Přepis titulků

Chtěl bych skákat přes budovy, chtěl bych létat nad pobřežím. Chránit lidi před zloduchy, chytat chuligány, kteří vykrádají obchody. Napsat své jméno na oblohu, a když mi zavoláš, já budu čekat. Rychleji než samotný blesk budu spěchat chladným nočním vzduchem.

Tak už začni odpočítávat až do nuly, chtěl bych být superhrdinou. S nebojácnými myšlenkami, s emocemi na pochodu, chci být člověk, který zachrání svět. Svět je plný super problémů, proto jsme vytvořili Supermana. Ale ten je jen výplodem naší fantazie a my tu bezradně stojíme.

S novými nápady a vylepšeními člověk nemůže zkrotit tvořivost. Bylo mi řečeno, že neumím létat, ale to neznamená, že se přestanu snažit. Tak už začni odpočítávat až do nuly, chtěl bych být superhrdinou. S nebojácnými myšlenkami, s emocemi na pochodu, chci být člověk, který zachrání svět.

Tak už začni odpočítávat až do nuly, chtěl bych být superhrdinou. S nebojácnými myšlenkami, s emocemi na pochodu, chci být člověk, který zachrání svět. Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (24)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nemůžu si pomoct, ale v tom prvním videu mi ta Xena a Jack Sparrow přišli hrozně podobný těm pravým hercům. :D

200

Odpovědět

Kdo je ten černoch z 1:53- 1:56?? Neníto ten jak hrál Teal'ca?

180

Odpovědět

podle popisu ve videu na youtube je to on

180

Odpovědět

+Jamiezneni to on nevidis bradku? to je evil teal´c:D

180

Odpovědět

Wow, ta písnička je fakt skvělá a klip je natočený taky luxusně. Příště zajdeme s přítelkyní na českou odnož Comic Conu určitě taky :-) .

A pobavilo mě

...svět je plný super problémů,
proto jsme vytvořili Supermana.

180

Odpovědět

Potřásám rukou autorovi prvního videa. :-) Mám sice rád vtipné věci, ale pokud je něco dojemný a nevtíravý.. má to palec nahoru! :-D Tím videem by se měli řídit jenom ti, kteří maj superschopnosti :-D a já nejsem superhrdina :-)

180

Odpovědět

Tak bych řekl že poměr cena/výkon vyhrává kostým Tonyho Starka:D

180

Odpovědět

prvé video je po hudobnej aj vizuálnej stránke jednoducho úžasné!

180

Odpovědět

V prvním videu byly všechny kostýmy téměř dokonalý (Kapitán Jack, Xena, Indiana Jones) jen jeden jim to zkazil - tlustej Tony Stark

180

Odpovědět

Chtěl bych se zeptat, jestli ty videa z každého dne jsou někde všechny pohromadě, a nebo budu muset hledat po celém youtubu? našel jsem na youtube profilu záložky s každým dnem, ale tam je tak 10 videí a podle mě to není vše, jelikož tam nemají některé co jsou tady. Takže by mi nevadilo kdybyste mi tu hodili odkaz na stránku ze které to vybíráte, díky :)

180

Odpovědět

Bereme to normálně z oficiálních YouTube playlistů: http://www.youtube.com/watch?v=o3_aQS8eQyM&list=PLbpi6ZahtOH6qpqdRVMuU5Pt56yRz7eU_&index=1&feature=etp-pd-gek

Plus
prohledáváme na YouTube výraz "Geek Week". ;-)

181

Odpovědět

+BugHer0Děkuji. přesně tyhle videa jsem taky našel, takže trocha hledání mě nemine :-/

180

Odpovědět

Proč od včerejška překládáte jen dvě videa ? Ono jich víc není ? Nebo nestíháte překládat víc ? Mě celkem bavilo to hlasování, které ze tří je nejlepší :D

190

Odpovědět

Vybíráme jen to nejlepší a navíc to není tak lehké stihnout. Už takhle plníme zažitou porci 4 videa denně a tohle je taková nadstavba. :-)

192

Odpovědět

+BugHer0Škoda, ale i tak jste šikovní :)

180

Odpovědět

Kdo se na to první video nepodívá 2x tak ať se stydí :D Geek Week , naprosto skvělej nápad a jsem rád, že to překládáte s jen jednodenním zpožděním !!! Tyhle Comic Cony jsou naprosto parádní, doufám že se tam někdy dostanu, nemůžete říct, že ty kostými stojí za prd ;))

180

Odpovědět

Pozri sa na zostrih z londýnskeho Comic Conu. Osobne si myslím, že tam mali lepšie kostýmy: http://www.youtube.com/watch?v=FviLQ-PJTb0

Inak
dík za preklad, parádne videá :)

180

Odpovědět

+DrJohnydyt to je z londýna .. je to tam vsude v pozadi vydet a je to i v zaverecnych titulkach napsany

180

Odpovědět

Moc mě potěšili Opravářští roboti z Doctora Who v prvním videu :)

183

Odpovědět

Kostýmy byli vážně dost povedené, ale ti X-meni v druhém videu to totálně zabili. "Myslím, že Avengers nabírají lidi." Super video.

182

Odpovědět

Nejlepší kostým? 1:10-1:12.. ta Modrá velryba... zatímco se ostatní snaží upozornit na sebe.. ona se snaží upozornit na vybíjení těchto tvorů...

1819

Odpovědět

jenom aby to nebyl ten květináč ze Stopařova průvodce po Galaxii :)

180

Odpovědět

že maj na takoví blbosti čas každopádně pěkný

1828

Odpovědět

N****t na ten tvůj skůtr xDDD

181

Další