Thumbnail play icon

BrazílieGeography Now!

Přidat do sledovaných sérií 45
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:55
Počet zobrazení:2 244

Rozhodli jsme se přestat s překládáním v abecedním pořadí. Nově budeme překládat pouze videa o zemích, které by pro vás mohly být zajímavější. Proto je dnešní epizoda o Brazílii, největším státu Jižní Ameriky. Do komentářů můžete napsat některé země, které byste do budoucna chtěli přeložit.

Komentáře (19)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

V těch vztazích mohl zmínit BRICS, ale jinak je tohle jeden z lepších dílů. :)

00

Odpovědět

Jiná planeta, by nebyla? :D

01

Odpovědět

Tak takovou hloupost bych od autora tohoto úžasného video blogu opravdu nečekal. Christiano Ronaldo a Brazílie, tohle byl v 0:09 opravdu hloupý přehmat. Ale vzhledem k tomu, že říkal "soccer", tak se nemůžu divit, že nepozná brazilského Ronalda od portugalského...

51

Odpovědět

V jednom komentáři pod svým videem napsal, že tuto chybu udělal záměrně: "Don't even try commenting on how I got the "wrong Ronaldo" I am totally aware. It was a "sterotype joke list" It was intentional." :D

10

Odpovědět

+annonTo mi zní, jako by mu to omylem došlo po nahrání a nechtělo se mu to už znovu stahovat a předělávat... :D

00

Odpovědět

horne uhry

72

Odpovědět

Toto video bohužel ještě neexistuje. Jakmile ho Barby udělá, hned ho přeložíme.

10

Odpovědět

+annonv pohode

11

Odpovědět

Také prosím o zachování abecedního pořadí - je zajímavé dozvědět se o všech, i sebemenších zemích.

280

Odpovědět

Ja som práveže oveľa radšej sledoval menej známe štáty kde sa človek dozvie niečo úplne nové a nie basic štáty o ktorých už veľa viem.

290

Odpovědět

Já naopak výběr vítám. To, že si tu každý vypíše pár států asi nebude příliš hodnotný vzorek.. bral bych to náhodně od méně známých.

012

Odpovědět

To abecední pořadí bylo super :) je to škoda

390

Odpovědět

Přesně. Měl jsem za to, že přeložily ty nejpopulárnější díly a teď to vezmou popořadě podle abecedy od začátku s tím, že přeskočí už přeložené díly... Ale po minulém Beninu chybí Bhútán, Bolívie, Bosna a Hercegovina, Botswana.

170

Odpovědět

Super, bylo to fajn, ale divat se na nekolik set dilu za sebou, kdy u nekterych zemi ani nevim, ze existuji by bylo ubijejici. Samozrejme, je dobre o nich vedet i tak.

010

Odpovědět

Příště bych chtěl Brunej

30

Odpovědět

Tento díl už zde přeložený je: Brunej ;)

10

Odpovědět

+annonPáni, takže Bulharsko je tady taky, takže Burkina Faso...

40

Odpovědět

škoda, to abecední pořadí bylo fajn :)

400

Odpovědět

souhlasim, taky mi to abecední pořadí přišlo nejlepší. Pravda, u některých zemí jsem absolutně netušil, že vůbec existují, ale aspoň jsem si díky tomu rozšířil trošku obzory :)

300
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)